Dovolená 2007

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

dedo.miki... pridem k tebe na lekcie fotenia... :lol:
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Tak se hlásím z dovolené , Nubirka šlapala jak o život , najeto 1900 km , fotky a reportáž dodám časem .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Tak posílám pár fotek . Byli jsme v apartmánu ( týden ) , pak ještě v kempu UMAG ( 3 noci ) , pak v Lipici ve Slovinsku a ještě v penzionu u Bohinjského jezera v Juských Alpách ( 2 noci) . Nejdráž bylo v Chorvatsku v apartmánovém komplexu ( ale pobyt jsme měli již odsud přez cestovku) , kemp už byl relativně levnější , ve Slovinsku už to jde . Benzín vyjde na 27kč litr , pivo - plech v supermarketu cca 24kč. Dovolená byla krátká , krásná a drahá ... :lol:


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Člověče pěkný ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Paráda a hlavne na tom parkovišti tam se Nubka vyjímá je jednoznečne nejkrásnejší auta pod střechou :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Takk já byl letos v tom zk...m Egyptě :evil: :twisted: :x :? :twisted: :evil: :x :( :twisted: :evil: :x :? :evil: :evil: :evil:
Prostě hnus, nebudu to tady víc omýlat. U mně na estránkách je článek i s fotkama protože mně enbavilo to každýmu znovu a znovu popisovat. Fakt první dovolená, kde jsem se od příjezdu těšili domu ! A i do práce. :(
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Téda Krtečku som myslel že zasa prudíš ale poteš ťa pánboh že si to prežil tomu sahovorý sila s tvojím dovolením bych to prezentoval dál lebo to tosa fakt nevidí i tak to vyzerá že si si to retušoval :? Teda smekám že žijete a doufám že ste to prezentovali tý vaší perfektní cestovce :D Hele po tom hororu by ste mneli skočit do Manína tvoje hystorka je neco neuveritelného idem si to prečítať ješte raz lebo fakt ludkovia čítajte to stojí za to :evil:
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

bohužel, všechno je realita. :( Já fotky neupravuju a ani to neumim. Často mam problém jenom něco zesvětlit když je moc tmavá.
Do eximu to budu ventilovat odkazem, páč sepisovat všechno znovu už nemam síly.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Nie já tým fotkám verým len ma udivuje ta realita po letákových ukázkách tomu sa vážne ani veriť nechce a ani sa nehambia lebo viem naša známa mala podobný problém a tak už verím na 100% že to tak chodí ona už jazdí cez nemeckú spoločnosť a nevie si to vynachváliť už viem prečo :evil:
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Tak to je tedy síla, ten Egypt...to by člověk opravdu zvracel...příště přeju lepší ruku při výběru...

...btw dobré povídání o Felicii... :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

No my byli pred lety v tom Sand Beach hotelu, co zminujes a co stoji nedaleko, a je to dovolena, na kterou nejradeji vsichni vzpominame (mozna je to ovlivneno hlavne tim, ze to byla vlastne nase prvni spolecna dovolena u more), no mozna az letos SAE (nebo loni tunisko) to definitivne prebilo. :) Nicmene kolem El Arosy jsme tam tehda chodili a koukali na ni, protoze v katalogu Cedoku byla nejlevnejsi a uz tehda i na fotce vypadala velice nevabne, coz se nam pak na vlastni oci potvrdilo a to jsme nemuseli ani dovnitr.

Co se tyce zebrani, je to tam fakt docela prehnane, ale staci je zcela ignorovat a je to, oni pak daji pokoj. Na zadny exes si nepamatuju. Podle toho Tveho povidani, jsem mel ale pocit, zes k tomu pristupoval az prilis naivne - napr. ten velbloud, ty upominkove predmety zadarmo, to foceni a hlavne ta "soukroma" cesta do Kahiry kvuli usetreni par drobaku! :shock: My byli v Kahire na 2 dny zanovnim Mercedes busem od cestovky s pruvodcem, co umel perfektne cesky a bylo to bez problemu a prijemne.

Co se tyce klimatizace, v lepsich hotelich (5*) jsou takove "vestavene" do zdi, ktere nevydavaji prakticky zadny rusivy hluk jen tise seveli...

Kupovat zajezd pul a vice roku dopredu, je podle me blbost, my pokazde byly na last minute a v tom Sand Beach to vyslo tusim na 13 000,- na jednoho a podle toho co popisujes, jsme se meli celkem kralovsky. :)

PS: Jezek me pichnul do place u nohy hned prvni den, takze bazen to pak jistil...


Pokud ses narocnejsi na ubytovani a sluzby, doporucuji za podobne penize jedine SAE - sluzby a ubytovani tam bylo o nekolik trid vys nez kdekoliv jinde a za podobne penize (a o baksis si tam nikdo nikdy nerekl ani naznakem!). 8)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Krtek píše:Takk já byl letos v tom zk...m Egyptě :evil: :twisted: :x :? :twisted: :evil: :x :( :twisted: :evil: :x :? :evil: :evil: :evil:
Prostě hnus, nebudu to tady víc omýlat. U mně na estránkách je článek i s fotkama protože mně enbavilo to každýmu znovu a znovu popisovat. Fakt první dovolená, kde jsem se od příjezdu těšili domu ! A i do práce. :(
Adoprdele ! :shock: Tak po tom co nevysla ta prvni dovca, videt tohle tak to tezko rozdejchavam :shock: Jeste ze nerad cestuju :shock:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Jo jo, a když jsem tady doporučoval Krtkovi Jeseníky či jiné české hory, tak na mne nedal ;) .
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Docent píše:Jo jo, a když jsem tady doporučoval Krtkovi Jeseníky či jiné české hory, tak na mne nedal ;) .
No kdyz nekdo radsi vyvali 30 koliku nez by dal polovinu a uzil si to vic...
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Docent píše:Jo jo, a když jsem tady doporučoval Krtkovi Jeseníky či jiné české hory, tak na mne nedal ;) .
ja mam hory projety a more tam nikde nebylo :shock: nepsal taky Krtek, ze hlavni pozadavek bylo teplo a more? ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“