modré H4-ky

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
ice.cube
Příspěvky: 188
Registrován: sob čer 02, 2007 15:18
Bydliště: Veľká Lehota
Kontaktovat uživatele:

modré H4-ky

Příspěvek od ice.cube »

je to vôbec dovolené??? Modré žiarovky v svetlomete??? mám modré parkovačky a to viem že je zakázané ale čo stretávacie svetlá?
Reklama
 

ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

Neviem ake ziarovky mas alebo chces. S tou legalnostou je to tak ze pokial su certifikovane na prev. mot. vozidiel na komun. minist. dopravy tak neni problem. Ale o tom pochybujem ze by niektore (z tou modrou vrstvou) boli. Ale z vlastnej skusenosti ti poviem ze vsetky su na hov.. . Budes hov.. vidiet (na suchej ceste to este ide ale na mokrej nevidis absolutne nic) a taktiez ta modra vrstva sa casom odpari a samozrejme ze to ostane na parabole a tym sa zmensi ucinnost svetiel. Skus pohladat skor nejake (naj znackove) co maju UV filter a zvyraznuju dopravne znacky a tak pod. Skusim tu zavesit niekde test autoziaroviek H4. Aspon uvidis a mozno si vyberies. :idea: :idea: :idea:
Uživatelský avatar
ice.cube
Příspěvky: 188
Registrován: sob čer 02, 2007 15:18
Bydliště: Veľká Lehota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ice.cube »

presne o tej viditelnosti v daždi mi už niekto hovoril, tak som kúpil radšej nejaké Philips ktoré svietia o 50% viac. a som spokojný ale tá modrá ma láka. a čo tie ktoré svietia na bielo a nie na žlto ako klasika??? :roll: :shock:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Máš na mysli tohle
Obrázek
Uživatelský avatar
ice.cube
Příspěvky: 188
Registrován: sob čer 02, 2007 15:18
Bydliště: Veľká Lehota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ice.cube »

-peha- píše:Máš na mysli tohle
Obrázek
ano také niečo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No lahké v parkovačkách modré diódy dalšie ale tie som už zrušil boli v rohoch špzky no a dole sú neony a pokud vim tak poldové po tom jdou ale mne je to fuk :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
ice.cube
Příspěvky: 188
Registrován: sob čer 02, 2007 15:18
Bydliště: Veľká Lehota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ice.cube »

-peha- píše:No lahké v parkovačkách modré diódy dalšie ale tie som už zrušil boli v rohoch špzky no a dole sú neony a pokud vim tak poldové po tom jdou ale mne je to fuk :lol: :lol: :lol:
aj mám diiody v parkovačkách ale ked už sme pri neonoch, tak to je tiež zakázané???
Uživatelský avatar
ice.cube
Příspěvky: 188
Registrován: sob čer 02, 2007 15:18
Bydliště: Veľká Lehota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ice.cube »

ja som si objednal toto http://www.mbtuning.sk/index.php?main_p ... cts_id=335 ale chcem to rozmiestniť dnu. Hlavne dozadu. Ved si predstav: večer, tmavé auto, tmavé sklá, stihnem tmavé sklo a dnu modré osvetlenie rozmiestnene. HM??? :lol: :lol: :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No dnu mám modré osvetlenie a pod autom sú vlastne tiež diódy ale v trubici bočné sú 1,2m a predný a zadný 80 cm jo a sú viac farebné ale já mám stále len modrú mne sa najviac páčí :lol: :lol: :lol: jo to čo si tam ukázal tiež vyzerá dobre a aj cena je dobrá tak sa do toho daj :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
congo
Příspěvky: 105
Registrován: ned led 01, 2006 22:06
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od congo »

no pokial si roznes nenony pod autom, tak to ako keby si naznacik policajtom ze mas zaujem sa s nimi stretnut a ze si chces s nimi pokecat :D

modre ziarovky som mal a videl som menej ako slepec, fakt velke hov.. :(

ked chces svetla do modra investuj a kup si drahsie philips alebo osram, bracho ich ma a tam uz vidis slusne :))
Nexia 1.5 16v, SONY CDX-GT 500, Jensen XS1693, Magnat Basstec 225
prekrocil som magicku hranicu 200.000 km :D
ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

Takze tu su tie testy auto. ziaroviek H4. Je to nask. z Auto Bild-u. Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Nic neni dovoleno. a modré h4 svítí úplně na hov.. hlavne za deště.
Uživatelský avatar
ice.cube
Příspěvky: 188
Registrován: sob čer 02, 2007 15:18
Bydliště: Veľká Lehota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ice.cube »

Už mám takéto niečo. Obrázek chcel som to dať pôvodne do vnútra ale nakoniec som sa rozhodol že to dám predsalen pod dvere. Ešte to musím odfotiť v tme a sám to sem. Za tú cenu je to super. A parkovačky mám takéto: Obrázek :roll: :roll: :roll:
goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

daj tam ,osram cool blue, alebo tie philipsi.......,tie su povolene
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ice dobrý som Ti hovoril že to bude kulové fakt to vyzeré skvelo jo a v svatlách mám Osram Silvestar+50% a svetlo je 100% a s diodami budeš mať aj tak modrý odtieň ale svetlo sa nezníží :lol: :lol: :lol: Ješte raz je to paráda jedeš dobre :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“