Lacnejšie chevrolety!!!

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
jegi
Příspěvky: 191
Registrován: ned led 21, 2007 11:45
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Lacnejšie chevrolety!!!

Příspěvek od jegi »

Kvoli budúcej výmeny mojho auta, sledujem predaje, ceny nových chevroletov, včera som na stránkach Fancaru BA zistil, že od 15. 6 zlacneli približne o 15-20t. ceny avea a lacetti, ktoré mňa osobne zaujímajú!!! :lol:
Už bolo načase, veď predaje boli žalostné!
ex Espero 1.5 GLX
Mazda 6, 1.8
Moje hobby: http://www.cactuslandia.websnadno.cz
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Myslím, že je to způsobeno totálně neschopně zvládnutým marketingem.....v televizi nejsou reklamy (dřív byly, ale skoro bez nápadu), bilboardy....zkrátka propagace značky vůbec.....ceny jsou myslím akorát (možná trochu zlevnit), ale jinak děs...
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Práve teraz bola v telke reklama na Spark a Laceti :lol: :lol: :lol: Jo Spark v zelenej a Laceti v modrej a v tej vyzerá skvelo :D
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Modre Lacetti na hrad! :lol: :lol: :lol:
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

... se ani nedivím, že se to moc neprodává... S přístupem jejich zastoupení... Když najdu na jejich webu dneska, tj. 26.6.2007, tohle:
"Cenová zvýhodnění na modely Spark, Aveo a Lacetti! Nabídka platí pouze do 20. 6. 2007. Testovací jízdu = 2 lístky na závod FIA WTCC (16. - 17. 6. 2007, Brno)".

Každej normální potencionální zákazník si řekne, ža stejný přístup budou mít ke všemu, tak proč si kupovat auto, jehož dovozce není schopen ani aktualizovat web. A stejný přístup už měli v době, kdy to bylo Daewoo, holt starýho psa novým kouskům nenaučíš :evil: .

EDIT: No a další perla z jejich stránek:
Chevrolet Vás zve na Autosalon Brno 2007 od 9. do 14. 6. 2007.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Přesně tak....měli by se srovnat....jejich management stojí pěkně za prd.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

To DOCENT : To máš teda pravdu.! Ani na slovensku to lepšie nie je,ba NAOPAK...!!!.Stačí sa pozrieť na stranky napr.KOVA-Badín(B.Bystrica):
Lacetti: cena aktualizovana- 28.8.2005,Aveo : cena aktualizovaná 7.3.2006....... :cry: Takže ponuka je "pestra a AKTUALNA"...
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

Příspěvek od Dede »

Za posledný rok som mal to šťastie vyberať nové auto pre mamku a teraz konečne aj pre seba. Ako pred rokom tak aj teraz som si dal tú námahu navštíviť aj autosalón OPEL a CHEVY. Ako pred rokom tak aj teraz ma pri návšteve absolútne odradil prístup predavačiek ktoré sú síce veľmi pekné na pohľad ale o autách toho veľa nevedia a matematika im je taktiež cudzia. Nemal som primárne záujem o chevy ale po návšteve showroomu som od tej myšlienky mať doma Nové Aveo 3dv úplne upustil. Thats All...a ceny sú ako u konkurenčných značiek, a aj napriek tomu že som spokojný daewák nemám o nové Chevy záujem.
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Tiež sa mi nezdajú tie ceny,lebo ako porovnavam ,tak porovnávam s konkurenciou,zdá sa mi,že tie ceny nie su najlacnejšie... :( alebo sa mi to len zdá???-ak nemám pravdu,kludne ma opravte-nebudem sa hádať) :twisted: :lol: :lol: :lol:
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
martincakl
Příspěvky: 89
Registrován: čtv čer 07, 2007 08:49
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martincakl »

Tak já nevím s čím ceny Chevroletů porovnáváš...
Ale je pravda že než jsme koupili Aveo,tak jsem velmi důkladně srovnával ceny a výbavy jiných značek.Aveo vyšlo bezkonkurenčně nejlépe...
O úrovni prezentace a reklamy na Chevrolet si také myslím své,nicméně navštívil jsem dva prodejce Opel/Chevrolet...a u obou bylo chování v rámci běžných norem řekl bych...takže jsem zatím s nových Aveem celkem spokojen.
Chevrolet Aveo 1,2 sedan-sunset orange metalíza
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

tak nepojdem daleko,kedze mam teraz Ford fiesta1.25 16V,tak porovnam s tým :2xairbag,čelné a zadne okno vyhrievane,central s dia.+dvojite bezp.uzamykanie,metal.,vyskovo nast.volant,sedadlo,man.klima.,hmlovky-v predu+v zadu,(take ako:tretie brzd.svetlo,dets.poistka,delene sed.,otvarani 5 dverí od vodiča,rezerva,atd....-to nebudem pisat--),pal.počítač-dojazd,priem.spotreba...,14 pneu,spätne zrkadlo-el.+vyhrievanie,ABS,servo,Radio s CD+4repro, atd.(papá to priem.-6,4litr)......-cena 350000 Sk.
Za tu istu cenu v akcii(inak stoji 380tis.Sk)-Chev.aveo 5 dver.-1.2 8V bez klimy,bez el.zrkadiel,bez hmloviek,bez metalizi-(pripl.9500Sk),atd...Ved sa mozes pozriet na tej nasej stranke KOVA-badin (odtial som porovnával a tie ceny aj platili pred 2 mesiacmi)...cena tiež 350000 Sk..
Naposledy upravil(a) Muco dne stř čer 27, 2007 07:58, celkem upraveno 1 x.
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
martincakl
Příspěvky: 89
Registrován: čtv čer 07, 2007 08:49
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martincakl »

Tak to máte na Slovensku divné ceny...
Za tu cenu co jsi psal je u nás Aveo ve výbavě SE Elite...s klimatizací...
Aveo bez klimatizace 1,2 jsem nedávno kupoval a stálo 242 tis Kč...takže výrazně méně než u Vás (290 000Sk).
Za nějakých 370 tis Sk (v přepočtu) můžeš v ČR mít Aveo 1,4 s klimatizací ve výbavě SE Elite.
Za cca 385 000 Sk pak již Aveo v řadě SX Platinum.
Chevrolet Aveo 1,2 sedan-sunset orange metalíza
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

To máme ...a viac ako divné... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .To som tu tvrdil aj niekolko krát :?
Ak si sa pozeral,aveo za 380tis.Sk v akcii(inak vyše 400tis.) nema ani klimu,ma len 1 airbag, a ešte si aj priplatiť musim tých 9500 za metal....
Naposledy upravil(a) Muco dne stř čer 27, 2007 08:06, celkem upraveno 1 x.
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
martincakl
Příspěvky: 89
Registrován: čtv čer 07, 2007 08:49
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martincakl »

P.S.: psal jsem ceny sedanu...5dv hatchback je ještě o něco levnější...

Jinak i sedan Aveo 1,2 Direct za 250 000 Kč (301 000Sk) má v základu:

Manuální 5-stupňová převodovka, Airbag řidiče, Dojezdová rezerva, Tónovaná skla, Nárazník v barvě karoserie, Sluneční
clona&zrcátko, Digitální hodiny, Dělená sklopná zadní sedadla 60/40, Zapalovač, Otevírání zavazadlového prostoru a palivové
nádrže z místa řidiče, Výškově nastavitelný volant, Elektricky ovládaná okna - vpředu, Centrální zamykání, Signalizace
zapnutí bezp. pásů řidiče, Rádio s CD přehrávačem a s mp3 + 4 reproduktory + střešní anténa, Dvoukotoučové přední brzdy,
Přední světla s upravitelnou výškou, Centrální koncové světlo, Uchycení dětské sedačky (fix provision) + Dětská pojistka, Tříbodové
přední bezpečnostní pásy s předpínačem, Výškově nastavitelné opĕrky hlavy, Imobilizér motoru.

Podobně vybavená Škoda Fabia Sedan je o cca 100 tis dražší...
Chevrolet Aveo 1,2 sedan-sunset orange metalíza
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

A ten SE Elite som ani nevidel v ponuke,(teda ak som sa v tej tabulke dobre orientoval...) Inak take ako že : opirky hlavy,del.sed.,imobil.,tretie svetlo,vyskovo nast.svetla,antena ,rezerva,dets.poistka,ten Fix či čo na dets.sedačku...atd,beriem ako samozrejmosť za tuto cenu.
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „POKEC“