check

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
bzuco
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 11, 2007 09:53

check

Příspěvek od bzuco »

ahoj kalosaci, som vasim novym clenom. Mam KALOS 1.2 HB uz treti rok, som relativne spokojny s tymto autom, aj ked ten check ma trapi uz od najazdenych 11500 km. behal som po servisoch samozrejme autorizovanych a vzdy len reset. AZ teraz ked mam najazdenych 42000 km mi konecne povedali, ze mi vymenia ERG ventil. tak som zvedavy, ako dlho budem jazdit s novym erg ventilom, kym sa mi znova rozsvieti check.

este mi skuste pomoct v jednej veci. V manuali mam napisane, ze rozvody by sa mali menit az po 90 000 km, mne ich chcu v servise menit uz po 60 000 km. zda sa mi to troska skoro. jazdim uplne normalne, nie som ziadny niki lauda. tak neviem. ahoj
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

check je osud tehle aut.ale existuji reprogramy ridicich jednotek a ty eliminuji nektere problemy.to by ti mohlo pomoci.jak to s tim je ale zatim nevim zatim jsme reprogramovali jen asi 2 auta.ale jinak je to egr.
s tema rozvodama je to tezky.novy predpis je na 60 tis.ale nejak se to meni.jestli ti je chtej udelat v 60 nic s tim nenadelas.my je delame v 75
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: check

Příspěvek od dedo.miki »

bzuco píše:ahoj kalosaci, som vasim novym clenom. Mam KALOS 1.2 HB uz treti rok, som relativne spokojny s tymto autom, aj ked ten check ma trapi uz od najazdenych 11500 km. behal som po servisoch samozrejme autorizovanych a vzdy len reset. AZ teraz ked mam najazdenych 42000 km mi konecne povedali, ze mi vymenia ERG ventil. tak som zvedavy, ako dlho budem jazdit s novym erg ventilom, kym sa mi znova rozsvieti check.

este mi skuste pomoct v jednej veci. V manuali mam napisane, ze rozvody by sa mali menit az po 90 000 km, mne ich chcu v servise menit uz po 60 000 km. zda sa mi to troska skoro. jazdim uplne normalne, nie som ziadny niki lauda. tak neviem. ahoj
Ja mám tiež 1,2HB a dám ti radu.Treba ho aj trochu poprehánať do vyšších otáčok a budeš mat menšie problémy s ERG ventilom.Ja točím v pohode 5000 ot a mám pokoj.Ved ten voz tahá až nad 4000 ot.
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Tak tak, ja mu obcas tiez šupnem cez 6000 ;) a vobec sa nebráni, ale to na 1,4 16V. Na 1,2 svietil check už asi 3 krát. A to má necelý rok.Vravi sa tu o kvalite benzínu. Na 1,4 tankujem iba na Slovnafte a 1,2 jedine Shell ;)
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Příspěvek od Janoo »

Aj ja mám 1.4 16V tiež mu dám zabrať a všetko je O.K.
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

O CHECKu sa tu uz popisalo vela, skus hladat v starsich prispevkoch a aj v AVEO teme, to su rovnake motory.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Odpovědět

Zpět na „KALOS“