... a je to v ...

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Po dobrej oprave to BUDE AKO NOVE a bude to bezproblemovo fungovat dalej. Vsetko ostatne je len sentiment.
To Peter: Ak budes nahodou potrebovat sikovneho klampiara, viem dat tip.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

joooooooooooo......... toto je pokazdy neprijemne a muze se to stat kazdymu. Nikdo nas od tadytoho neuchrani. Ja uz sem byl nabouranej celkem 4, a pokazdy sem dekoval ze to dopadlo jak to dopadlo, bez zraneni :( :(
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

najdôležitejšie je zdravie a život a to si nestratil...
všetko ostatné bez týchto dvoch vecí stráca zmysel, tak sa teš, že sa ešte budeš preháňať v ďaľších Daewroletoch...
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Marek Petružela
Příspěvky: 108
Registrován: sob úno 03, 2007 13:17
Bydliště: Teplice

Příspěvek od Marek Petružela »

je mi líto tvého autíčka,ale mám vyskoušené že jak je nové auto tak to takovéhle věci přitahuje.hlavně že se nic nestalo "no musela to být morda"dáš si to do kupi a bude O.K. :lol: ja to mám 1.5 rok a už 3xjsem kalos zachránil,řítili se přímo na mě. Obrázek
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

No jáj!! tak to je nechutny! Neco podobnyho, ale v hodne mensim mi udelali pred praci, ale vic na bok. Z havarijni vysolili 20táců nechal sem to opravit za 4 :D to bylo v cajku. Ale do dcery v Praze nekdo napalil primo na prostredek, vypadalo to jako nic moc, proto si podali ruce a jeli dal, JENZE!!! Tak sem se na auto kouknul a hne bylo jasny, ze je to v PR.. Nesel zavirat kufr, naraznik byl nejak divne zkrizenej, od ty doby mi proste neco vrze na zadni naprave, uz sem z toho na prasky. Co je nejlepsi ze uz nemam havarijni a ani stopu po tom vinikovi, hold auto a ženská se proste nepujčuje :!:

PS: Nedávno znova povolil svařovanej úchyt toho nárazníku, dneska sem to lepil eprozínem :x
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

tak tomuto sa hovori smola.

ale zase na druhu stranu stastie v nestasti bolo ze si uz pustil brzdu, inak by sa ti zarazil asi az na predne sedacky a bolo by to na totalku :? :? :?
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no tohle je smutny taky jsem to zazil.na aute sice skoro nebylo nic videt ale...pani se hadala ze na tom nic nemam a ze se nic nestalo.tak sem zavolal policajty a ona dostala za hadani 2000 pokutu a ja od pojistovny na novy naraznik.v kufru byla jedna mini vlnka kterou jsem neresil.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Taky lituju :? Průšvih je že u nás máš víc lítání ty jako poškozenej než blbec co tě trefí. Tomu přijde od pojišťovny domu papír, že na něj někdo nahlásil nehodu ať podepíše,, že souhlasí a odešle to. A hotovo. A ty budeš škemrat v servisu a na pojišťovně ať se dohodnou (pojišťovna chce platit co nejmíň, servis by měnil celej skelet i s motorem...).
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

diky za prejavy sustrasti... nadseny niesom, ale co uz... slovexperta to odhadla na 39.800Sk, takze uz len sa dohodnut s niekym komu verim... zadok bude treba tahat, aby si blatnik sadol na miesto, zadne celo, vystuha a naraznik je na vymenu... :roll: :?

dufam, ze po oprave to bude v pohode a ze nebudem na polrocnom aute po kazdom dazdi susit koberce z kufra... :?
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
srneček
Příspěvky: 106
Registrován: čtv říj 05, 2006 10:40
Bydliště: Oslavany, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srneček »

Taky lituji, ale každopádně já by jsem se nesnažil vydělat, ale dal bych to značkového servisu a na dobu opravy bych si zapůjčil jiné vozidlo a opravu i zapůjčení by jsem vyúčtoval pojišťovně. Nebýt nehody, auto by bylo ve "značkovém" stavu a ty by jsi jezdil. Takže ať si pojisťovna ohodnotí jak chce, zaplatí škodu na majetku a následně zaplatí i náhradu škodu vzniklé v souvilosti s vyřízením opravy vozidla a zapůjčením náhradního vozidla. Od toho jsou právníci (můj nevl. otec je právník).
CHEVY AVEO 1.2 sedan 2006
dříve KADETT Caravan 1.4i /1.6i 3dv
Škoda 120L
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

A nejde o to či je servis autorizovaný alebo nie, ale či to urobí dobre. Spložiakovi sa pozrela do kufra jeho auta stará 120ka, oprava v autorizovanom servise a doteraz mu doň tečie voda. Niekedy ti to malý servis urobí za polovicu i poriadne a inokedy autorizovaný za dvojnásobok s polovično kvalitou.
Uživatelský avatar
srneček
Příspěvky: 106
Registrován: čtv říj 05, 2006 10:40
Bydliště: Oslavany, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srneček »

To je sice pravda, ale značkový servis lze lépe uhánět k opravě opravy, tedy uplatňovat reklamaci odvedené práce a navíc ti nemůžou sebrat záruku na kastli, což velice rádi udělají jakmile budou moci. Já osobně na značký servis nadávám jak to jen jde, jelikož jsou to č....ci. Při montáži tažnýho vyvrtali díry, dali tažný a hotovo, ale uklidit od rezervy špony a zastříkat vyvrtaný otvory už ne, nejraději by jsem je zabil, zatím jsem uklidil špony a jakmile nebudu nutně potřebovat auto, tak jim to tam vrazím, ať se si rozeberou, nastříkají a zase poskládají. A není to jen to.
CHEVY AVEO 1.2 sedan 2006
dříve KADETT Caravan 1.4i /1.6i 3dv
Škoda 120L
Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

To peterNR:

Dnes som videl na Štúrovej parkovať Tvojho maróda. Vyzeral, chudáčisko, zúbožene. Už aby bol po rekonvalescencii!
Losos 1.5 SE HB, ´98, bez výbavy
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

keszi píše:http://jokeonlineworld.com/gift.html



Najnebezpečnejšie je ked odbáčaš doľava a musiš zastať a dávať prednosť oprotiidúcim vozidlám, nikdy nevieš aký magor ide za tebou a všimne že chceš odbočiť. Ja pre istotu viackrát brzdím nech zbadá brzdové svetlo, ale nie je mi jedno hlavne ked za mnou jazdí kamion alebo iný nakladiak. Ved ked ten si to nevšimne ku neštastie veľa netreba..
To mi hovor...ja keď idem rodičom do Kolíňan(okr. Nitra)od Zl.Moraviec a mám z hlavnej odbočiť do ľava zrovna na tej ceste smrti -za mnou autá,-predo mnou oproti idúce tiež a ja uprostred cesty stojím a čakám...Tŕpnem až dokonca.Keby niekto ešte z vrchu predbiehal...nemáš úniku...Peter NR-určite to tam poznáš... :cry: Len sa drž-Ja by som bol asi psychicky v p...
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

To Mil: dnes som ho dal do servisu... koncom bud. tyzdna by mal byt...
To Muco: ak myslis tu krizovatku Kolinany - Jelenec, tak ta je fakt dobra... tam uz je krizov habadej... :roll:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“