Servisní manuál - NEXIA

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Tomas T.
Příspěvky: 53
Registrován: čtv lis 06, 2003 11:23
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas T. »

Dobierka na slovensko normalne chodi ale SLOVACI myslite na to ze okrem dobierkovej sumy 450sk co vam PEPE napise musite este zaplatit 130skk za odoslanie vami zaplatenych 450skk do Ciech + zamena 450skk za kc. Cize by ta dobierka nakoniec vysla 580SKK.
Tomy
Daewoo Nexia GLX 2000 - 2006
Mazda 6 2006 - 2009
Chevrolet Corvette 2009 - ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

uz jsem o podobny veci uvazoval, i co se tyce samolepek. taky jsem uz par posilal kolegu z SK a chtelo by to teda nakyho distributora :wink:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 302
Registrován: sob říj 18, 2003 21:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepe »

Tomas T. píše:Dobierka na slovensko normalne chodi ale SLOVACI myslite na to ze okrem dobierkovej sumy 450sk co vam PEPE napise musite este zaplatit 130skk za odoslanie vami zaplatenych 450skk do Ciech + zamena 450skk za kc. Cize by ta dobierka nakoniec vysla 580SKK.
Je to bohuzel pravda :x . Uz druhej den sedim nad cenikem slovensky posty a je to tak:
Medzinárodná poukážka TFP 3**
Základná sadzba 120 Sk OPS
Sadzba podľa poukázanej sumy za každých aj začatých 1 000 Sk udanej sumy 10 Sk OPS

*/ ** Poukážka TFP 1 a TFP 3 – vpláca sa v hotovosti. Suma môže byť vyplatená v hotovosti alebo pripísaná na účet.
** Medzinárodnou dobierkovou poukážkou TFP 3 sa poukazuje vybraná suma za zásielku na dobierku z cudziny.
Sadzba sa vyberá pri vplácaní dobierkovej sumy od adresáta dobierkovej zásielky
Sadzba sa nevyberá pri podaní zásielky na dobierku.
To nemluvim o tom, ze poslat dobirku na slovensko stoji u ceske posty pouhych 153 Kc + 11 Kc za protinarazovou obalku. Po zemich ceskych cca 89 Kc dle vahy.

Hledam distributora pro Slovensko nebo jine reseni.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

JINE RESENI:

Na srazu ti kazdej dame kilo a ja to hodim na net :wink:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
erbo

servisní manuál

Příspěvek od erbo »

kolegové nexíci, zkuste si nejdřív sehnat jakýkoli solidní pokec
o autě a zjistíte,že se pod 500 Kč nedostanete a už vůbec tam
nenajdete tak podrobná schemata jak Vám nabízí Pepe . O poštov-
ném ani nemluvím.
Takže, až si CD objednáte,nezbívá než aspoň potichu poděkovat. ;)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

nasel jsem taky jeden manual, ale s tim jazykem bysme si asi neporadili :lol:

Obrázek
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 302
Registrován: sob říj 18, 2003 21:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepe »

Ahoj všem
Tak jsem ke dnešnímu dni dostal 7 závazných objednávek na CD s manuálem Daewoo Nexia a 5 lidí se rozhoduje. Déle už to zdržovat nebudu.
Tímto se omlouvám zejména těm, kteří si CD objednali už v prosinci.
Takže - začínám posílat. Ozvu se na mail že jsem CD poslal.
Uživatelský avatar
Oskar
Příspěvky: 41
Registrován: ned bře 28, 2004 16:08
Bydliště: K.Vary
Kontaktovat uživatele:

už jsem našel náhled

Příspěvek od Oskar »

:oops: Nevím proč ,ale byl jsem přesvědčený ,že to je taková ta kniha kde je popsáno např.jak vyměnit destičky.Nevíte kde jí koupit?koukal jsem a tady jsou díly s katalog. číslem -to nemusí být špatné,je vydět jak je to složené.podle toho se obědnávají náhradní díly,nebo k čemu to slouží :oops:
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 302
Registrován: sob říj 18, 2003 21:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepe »

Budeš shánět dlouho a těžce :lol: . V češtině nevyšla. A v jiném ze světových jazyků jsem ji taky nepotkal. Zatím.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Manualy pre Nexiu

Příspěvek od milosh »

slavo píše:caute, kto este nema navody na Nexiu (manual+elektroinstalacia), moze si ich u mna stiahnut - gratis:

http://isd.szm.sk/nexia

Slavo ;)
oba jsou nas na webu - http://www.nexiaclub.com, takze mam pocit, ze nabizis neco, co uz zde jednou je :?:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 302
Registrován: sob říj 18, 2003 21:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepe »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :!:
V aktivní službě:
Hyundai i30 - r.v.2012 1,4 LPG - český sen z Nošovic :)
Ford Mondeo 2.0 TDCi Titanium S - r.v.2010
Chevrolet Spark 0.8 STAR - r.v.2006 od 5.2012 v LPG - na prodej
Ford Mondeo 1.8 TCDi Turnier Trend - r.v.2000 - prodán
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 302
Registrován: sob říj 18, 2003 21:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Manualy pre Nexiu

Příspěvek od Pepe »

slavo píše:caute, kto este nema navody na Nexiu (manual+elektroinstalacia), moze si ich u mna stiahnut - gratis:

http://isd.szm.sk/nexia

Slavo ;)
http://daewoo.wz.cz - o tohle tu kráčí
V aktivní službě:
Hyundai i30 - r.v.2012 1,4 LPG - český sen z Nošovic :)
Ford Mondeo 2.0 TDCi Titanium S - r.v.2010
Chevrolet Spark 0.8 STAR - r.v.2006 od 5.2012 v LPG - na prodej
Ford Mondeo 1.8 TCDi Turnier Trend - r.v.2000 - prodán
Návštěvník

Re: Servisní manuál - NEXIA

Příspěvek od Návštěvník »

milosh píše:Takze pro vas mame asi ten nejlepsi nexia darek :) Pepe byl tak laskav a oskenoval servisni manual, takze uz je konecne na svete. Ale mensi problemek je v tom, ze za nej zaplatil a proto by bylo dobře, aby se mu vynalozene peníze vratily. Proto manual nebude na webu, ale bude si ho mozne na CD objednat a Pepe vam ho zasle za 350kc vcetne postovneho. Na CD budou i ostatní manualy pro nexii, schema elektroinstalace a snad i nejake fotky a videa ze srazu, pro ty z vas, co třeba nemaji pristup k netu ci mají pomale pripojeni. Takze cena je myslim OK na to, co tam vsechno bude. Mozna casem se u nas na webu manual objevi, ale hlavne se musí vynalozene prostredky vratit Pepemu :)

Objednavat muzete na tomto mailu - PEPE.CORP@POST.CZ
gadzo

návod

Příspěvek od gadzo »

Ten návod je dobrá blbosť. Keď niekto nevie ako nastúpiť do auta, alebo otvoriť kapotu, nemá čo jazdiť. Ja som hladal dáke tech. informácie. Neprešiel som cez STK, kôli vysokým hodnotám CO 0,34% a HC 236 ppm.Správne hodnoty neviem nájsť nikde.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Co se tyce tech 2 manualu, co nesly stahnout, tak uz to jde. Sem si nejak nevsimnul spatne nastavenych prav na adresari, kde tyhle 2 soubory byly :oops:

http://www.nexiaclub.com/download.php
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“