Leganza

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět

Jaký je podle vás nejlepší druh paliva???

Benzín
31
46%
LPG
22
32%
Nafta
10
15%
jiny
5
7%
 
Celkem hlasů: 68

Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

silikónové sú super, ale vŕzgajú...
grafitové sú tiež celkom dobré, nevŕzgajú, len som si chvíľu zvykal, že ramienka po skle podstatne rýchlejšie lietajú, až som sa prvý krát zľakol...
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

peha:pockej pockej...to si dal 120Sk za jednu gumicku nebo za cely sterac??? :shock:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

RoSta:A ty silikonove vrzaj hodne jako klasicke obycejne nebo jen malo???Ja tedy vyzkousim nejspis ty silikonove a kdyztak koupim grafitove... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

120 za celý stierač lebo to je tak já už pár rokou vlastne gumičky nekupujem lebo som pohodlný a lenivý je meniť no a hlavne na Lege boli asi originál a boli hrdzavé takže tak proste stále kupujem asi tak za cenu okolo 150 sk kus no a jak píšu zatím spokojenej a mením asi tak 1x za dva roky :lol: :lol: :lol:Ješte doplním že ty silikóny vážne vrzgajú sú dobré ale ako náhle sa trocha ochladilo tak vržú :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No ja prave sem taky linej to menit...ale co mi zbyva...sterace cely kupovat nechci,protoze mam v umyslu sundat cely sterace protoze jsou orezly,ocistit je a prestrikat,myslite,ze by to bolo hezke je nastrikat na stribrno???
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No to sem videl tady u nás to jeden má ale má tam i sterače stříbrný bohužel však to sou ty co sem opisoval byli drahý teda tuningový ,silikónový no a při chladu začali nenormálne vrzat tak nevim :lol: ale skusit to múžeš vono se to vždy dá vrátit do černý já sem moje taky no vlastne jenom pomaloval ramínka :lol: :lol: :lol: Jo tu stříbrnou variantu sem mnel na OPLU :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Takze myslis,ze stribrna varianta steracu na Leganze je dobra volba???Nechci tuningove sterace,jen prestrikam puvodni,ma to kamos na Bravu a vypada to hezky...tak nad tim premyslim taky... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo klidne to skus a kdyby to vypadalo blbě tak to dáš zase do černý :lol: Tohle není taková nejaká hrozná zaležitost a já si myslím že na stříbrný to fakt múže vypadat OK :lol: skus to - nafoť - vlož to sem - a budeme hodnotit :lol: :lol:
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

jasné, či čierne, alebo strieborné, vždy to budeš mať lepšie, ako hrdzavé ;)
a skúsil by som striebornú, keďže máš striebornú metlu...
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Dobre,ale nevim kdy se na to vrhnu,nejak zase nemam cas... :cry: Jo a taky musim konecne ocistit tu masku...uz jsem to rozdelal ale prihnal se dest tak sem musel skoncit a uz jsem se k tomu nedostal...tak snad o vikendu...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

RoSta:A ako jazdi Mondeo??? ;) Doufam,ze jsem to napsal spravne,snazim se tu naucit trosku slovensky... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

no, moc ho ješte neproháním :D
pretože potrebujem vymeniť rozvody a nemám love... :cry:
ale celkovo mám pocit väčšej "istoty" pri jazde, oproti Esperu, silnejšie brzdy a lepšie svetlá... myslím, že Espero má kufor ako sviňa, ale toto je ako pohrebák, inak nič podstatné... ;)
komfort menší, ale bezpečnosť lepšia... airbagy 2x, predpínače pásov 2x, ABS, klíma (to malo aj Espero), nejaký deformovateľný stĺpik riadenia (ale dúfam, že to nebudem potrebovať). Inak ten volant ma prekvapil, okrem výškového nastavenia sa dá aj zasúvať a vysúvať a fakt to je super vec. Ale vadí mi, že hodinky nie su pri vnútornom speťátku, ako u Espera, ale na prístrojovke, ale snáď si zvyknem.
A tú klímu budem musieť vydezinfikovať, lebo smrdí ako zdochnutý pes :?
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

Pozor na silikónové gumičky do stieračov!
Používal som ich jednu sezónu a prakticky mi zničili predné sklo. Nalepila sa mi z nich na sklo jemnučká vrstva silikónu, ktorú nedokážem s ničím odstrániť. Akonáhle začne pršať som zúfalý, lebo ten silikón je mastný a voda na ňom robí šmuhy, cez ktoré prd vidím. A v noci, keď do toho svietia protiidúci je to na mašlu. Silikónové už nikdy. A ešte aj pískali jak sprosté.
Losos 1.5 SE HB, ´98, bez výbavy
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

Mne sa to nestalo a tiež som ich používal cca rok. A ešte boli aj pekné červené... no, ale už by som sa asi bál, keď sa Ti stalo hento...
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

Ak chceš odstrániť silikón, pozri si TOTO, alebo TOTO alebo použi googlátora...
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“