Letné pneumatiky

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Letné pneumatiky

Příspěvek od Muco »

Zdravím vás,priatelia!Kto by vedel povedať,aké sú tie pneumatiky KUMHO Power max769 185/60 r14? Túto gumu mám fungl novú ako rezervu a z fin.hladiska by som chcel dokúpiť len 3ks.Zbytočne budem mať rezervu novú... Kalosíka som kúpil so zimnými.U nás v obchode stojí(zatial čo som pozeral)najlacnejšia bezmála 2000 SK,-.Dík! ':?:'
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Reklama
 

ax
Příspěvky: 66
Registrován: ned dub 02, 2006 08:39
Bydliště: bratislava

Re: Letné pneumatiky

Příspěvek od ax »

ak ti zalezi aj na cene dobru skusenost mam s totuto strankou je ceska ale pracuju aj pre slovensko ,lacnejsie gumy som este nenasiel a dopravia ti to az do domu
http://www.nejlevnejsipneu.cz/sk/pneumatiky.php?druh=1
a ake su KUMHO ?podla mna nie je az tak zla,mas net treba pozriet nazor ludi :shock: to je najistejsie aj ked nezaruci 100% ale na 1.4 su aj priemerne gumy dobre..vsetko je jedna banda.
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Tie iste mám aj ja na Kalose a pohoda. Ak zoderiem, idem do nich znova. Ele ešte pár tis. km odjazdia.
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

kto mate skusenosť s pneu NANKONG??? je tam celkom dobra cena ale nepoznam ju
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

No s tymi gumami moze byt jeden problem, a to je dostupnost. Ak si chces dokupit k rezerve tri take iste, uz ich nemusis zohnat. Korejski vyrobcovia casto obmienaju typy a starsie uz "nejsou k dostani". Neviem, ci sa Kumho Powermax 769 este predava.
Inac kedysi mi tu niekto poradil este lacnejsiu stranku na gumy, a to www.pneumatikypriamo.com. Aj som ju uz 2x vyuzil.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Simone: nemyslíš Nakang ? Mam je na Soptíkovi a nemůžu si je vynachválit. Teda letní Ultrasport NS II. V testech se vyskytujou dost šitoidní zimáky SV I což je průser !!!! Neměly by se už prodávat ale západní "odborný" časáky je furt testujou :(
Prolez diskuzi určitě jsem tu o nich někde psal. Krátce - paráda a seděj líp jak Michelin pilot exalto co jsem měl před tim. I dkyby nebyly za poloviční cenu (1300 vs 2300 kč) tak bych šel zase do Nakangů.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Letné pneumatiky

Příspěvek od Muco »

ax píše:ak ti zalezi aj na cene dobru skusenost mam s totuto strankou je ceska ale pracuju aj pre slovensko ,lacnejsie gumy som este nenasiel a dopravia ti to az do domu
http://www.nejlevnejsipneu.cz/sk/pneumatiky.php?druh=1
a ake su KUMHO ?podla mna nie je az tak zla,mas net treba pozriet nazor ludi :shock: to je najistejsie aj ked nezaruci 100% ale na 1.4 su aj priemerne gumy dobre..vsetko je jedna banda.


Pozerám sa po internete a sledujem to ako sa mi dá...No priznám sa,že mám tak trochu strach objednať si cez internet,lebo pri reklamácii musím poslať naspäť k odosielateľovi,potom čakať na vyjadrenie a samozrejme,čo stojí preprava nazad a akým spôsobom...Cez UPS je to možno najidealnejšie,no čo to potom koštuje...+ešte tie nervy Ja mám totiž hroznú smolu niečo kupovať,lebo čo som doteraz kúpil(či už to bolo auto alebo video,alebo mobil...všetko som do 24hod.reklamoval)...Neviem,povedzte svoj názor.Nechám si poradiť.Ď...
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Rastos píše:No s tymi gumami moze byt jeden problem, a to je dostupnost. Ak si chces dokupit k rezerve tri take iste, uz ich nemusis zohnat. Korejski vyrobcovia casto obmienaju typy a starsie uz "nejsou k dostani". Neviem, ci sa Kumho Powermax 769 este predava.
Inac kedysi mi tu niekto poradil este lacnejsiu stranku na gumy, a to www.pneumatikypriamo.com. Aj som ju uz 2x vyuzil.

Pytal som sa v obchode na to KUMHO 769,no zabudol som povedať POWERMAX_-je to zlé ?alebo to nevadí?...Tie 769 majú po necelých 2000 Sk,na internete je to lacnejsie samozrejme... A keď už som rozpísaný: Pozeral som sa na PIRELLI (185/60 R14)P6000 .majú super hodnotenie a na stranke www.PneuservisPěšíček má zaujímavú cenu-myslím okolo 1600Sk. a aj na Pirelli P6 má slušnú cenu(mimochodom v obchode je za.2300Sk...) a je dobre hodnotená na tej stránke www.pneumatikypriamo.com
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
ax
Příspěvky: 66
Registrován: ned dub 02, 2006 08:39
Bydliště: bratislava

Re: Letné pneumatiky

Příspěvek od ax »

Obava nasobuje neuspech ja nenutim ,poradil som to este dvom a nebol ani tam problen,toto su pneu.na dobierku to znamena ze si ich najprv pozries a potom zaplatis ,ak tam bude chyba co nie je vidiet je problem ale to neznamena ze budes jazdit na zimej pneu.do augusta lebo sa na to vykaslali a tak isto by mali preplatit aj dopravu,skutocne je to len na tebe.
Precitaj si zakladne prava spotrebitela :)
http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=rights
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Letné pneumatiky

Příspěvek od Muco »

Opravujem-príspevok...nakolko sa mi firma neozvala,tak som objednavkuna NOKIAN zrušil . objednal som iné-AVON ZV3...sú krásne,no uvidíme,ako budú "rozprávať"-ale to až neskôr,poňač mam opäť Kalos v nemocnici s obalom prevodovky -je prasknutý...
Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Muco dne úte dub 17, 2007 12:11, celkem upraveno 2 x.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný večer. :D Tma,+2,a nechci být sprostý tak leje a leje :twisted:
Nokiany jsem měl ale zimáky.Seděly jak přibitý a byly i tichý.Já když nevím tak se přikláním kdo je vyrábí no a Nokian je Finsko,Švédsko i Rusko.Ale dělají i určitě dobrý letní.Mají i takové různé úpravy jako čísla na pneumatice a podle toho jak jsou sjetý tak tam zůstává číslo např. 5 je pět mm nebo i ochrana ráfků.To je na gumě z boku takový hrb který tě nepustí na obrubník.Dělají i vysilačky do kol.Na ráfek do pneumatiky se paskou připevní malá vysilačka která hlídá tlak ,teplotu a jestliže dochází ke změně tak v kabině je pro každé kolo kontrolka a ta začne blikat a ozve se i zvukově.Stálo to lolem 6 000kč.Měl jsem i odkaz ale už jsem to asi vymazal a nechce se mi to hledat.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Tieto gumy neviem kto vyrába,ale povedali mi,že na sklade to nemajú a pokial to dovezú z nemecka(čiže to asi budú nemecké),tak to bude trvať cca 12dní...takže výrobcu nepoznám sice na 100%,no tieto pekné slová ma potešili.CAUTE .Inak je svetlo,+5stupńov a tiež chčije a chčije-a dokonca vraj celý týždeň má byť pochca... :(
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Ja som dnes objednal Pirelli P 3000 tak uvidme kolko vydržia. ;)
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Na tie som brúsil zuby na začiatku,odkedy som sa pozeral na gumy na internete a dlho,dlho boli u mňa favoritmi(ale aj P6 -ky ma priťahovali !).........-máš dobrý vkus,tiež vypadajú veľmi dobre a majú tak isto veľmi slušné testy-nech Ti slúžia -i
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Ak už budu nahodene budem referovat. ;)
Škoda Roomster TSI
Odpovědět

Zpět na „KALOS“