Samolepka pro cleny DAEWOOCLUBU

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Racer´89
Příspěvky: 133
Registrován: úte pro 19, 2006 23:23
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Racer´89 »

Je tak jsem nasel...kupujes Leganzu, ze? No asi mam dlouhy vedeni :lol: :lol: Tak dej pak vedet az budes mit... ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Racer´89 píše:
Goose píše:No asi to budu resit az bude auto...uz pozitri se jdu podivat na tu z Prahy...ted jsem objevil jeste jednu ale ta je celkem daleko...
Ty kupujes new car?? Jaky pak? A jak pises ze tam budes kupovat jeste nejaky veci, tak jaky doplnky? Myslim ze bys mi mohl dat inspiraci :D :D
Promin ja to prehlidl...chci kupovat Leganzu...no tam na tech strankach moc doplnku nemaj,ale chci tam kupovat tu gumovou vanu do kufru... ;) po nejakejch doplncich bych se pokoukal jinde,ale nerad bych mel to auto preplacany...takze mozna zustanu jen u folii na okna a vyfuku,co by byl muj sen ale ten vyjde hodne draho,by byl DVD prehravac,monitory v operkach prednich sedacek a jeden monitor vyklopnej jakoby z radia... ;)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No doufam,ze vyjde ta v Praze,pak mam moznost nekde u Mostu a nebo u Strakonic... :lol:
Uživatelský avatar
Racer´89
Příspěvky: 133
Registrován: úte pro 19, 2006 23:23
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Racer´89 »

Tak preju stesti pri vyberu, a kolik stoji Lega? A ten sen je moc pekny, tak treba ti jednou vyjde 8) To ja bych radsi pekny motor ;) A strakonice ci most taky nejsou daleko.

Snad uz to neni OT... :roll:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Nooo tak ty co jsem si vyhlid jsou od 75 do 89 tisic...samozrejme je pro me na prvnim miste aby auto bez problemu jezdilo a pak teprve nejakej upravy... :lol: a myslim,ze to OT neni... ;)
Uživatelský avatar
Racer´89
Příspěvky: 133
Registrován: úte pro 19, 2006 23:23
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Racer´89 »

Taky koukam ze se na jdes podivat zitra, ze? Tak preju hodne stesti s vyberem a doubrou koupi :lol: A za tak pekny a spolehlivy auto je to super cena, jaky to ma mimochodem motor?
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Diky budu to potrebovat,jdu na ni ve stredu,asi jich omrknu vic a pak se rozhodnu...no motor 2litr... :lol:
Uživatelský avatar
Racer´89
Příspěvky: 133
Registrován: úte pro 19, 2006 23:23
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Racer´89 »

No tak to uz pojede ;) Jinak pak dej nejak vedet az budes kupovat ty samolepky, at se nejak dohodnem... :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No doufam,ze bude jezdit jak ma...to je hlavni... :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Poridil jsem si samolepky clubu,nalepil je na ramecky spz ale tam moc nedrzi,hrany se odfukuji,ma smysl to prepatlavat bezbarvym lakem nebo mate s tim nekdo zkusenosti???Diky za kazdou radu... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo skus to přestříkat bezbarevným lakem já už to dělal a pomohlo to :D

Obrázek
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Treba lakem na vlasy??? :lol: :lol: :lol: Asi budu muset nejakej poridit... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

V tomhle mam jeste prostoje ale chtel bych vetsi a takovou prtavou.Asi si necham udelat nebo vite nekdo???
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Goose píše:Poridil jsem si samolepky clubu,nalepil je na ramecky spz ale tam moc nedrzi,hrany se odfukuji,ma smysl to prepatlavat bezbarvym lakem nebo mate s tim nekdo zkusenosti???Diky za kazdou radu... ;)
TAK JSI TO ASI BLBE NALEPIL, JA JE MAM NA ASTRE, uz skoro rok a byl jsem tak 10x na mycce a auto meju skoro kazdy vikend a zatim drzej o 106 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

tak kluci mam jeden dotaz ohledne samolepky.jelikoz tu jedinou co jsem mel mi ukradli i s autem nemam zadnou a navic mam ted daewoo tak bych jednu chtel.zkusil jsem ji objednat z odkazu ketry tu je na foru ale vysledna cena je 125 kc tak to sem okamzite zamitnul.nemate nekdo nejaky napad jak ji koupit bez postovneho za 100 kc?
diky
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „POKEC“