Leganza

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět

Jaký je podle vás nejlepší druh paliva???

Benzín
31
46%
LPG
22
32%
Nafta
10
15%
jiny
5
7%
 
Celkem hlasů: 68

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No Hanzy to byl jeden z dúvodú proč sem zavrhnul jinak velmi dobrý systém- sekvenciu :D Já mám do práce asi 5 km a to by mi v zimne přepínalo akorád kdybych parkoval :lol: Ale na Santa Fe sme mneli takovou zaujímavost že sotva ho nastartoval tak přešlo do plynu a samo že i zamrzlo :D Jinak pro toho kdo jezdí víc km je sekvenc to nejlepší :lol: :lol: :lol: Zase já preferuji Landi Renzo a to ne proto že ho montujeme ale vážne je to skvělý sistém i když dost drahý,ale na dobrých věcech se nemá šetřit :lol: :lol: :lol: :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Nejak s tim MDA bojuju,jsem u pritelkyne a ona tady ma jen ten maly zmetek,nechte jsem stvoril novou Leganzu...omlouvam se panove...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak zkus napsat adminum aby to nejak smazli... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

To je dobrý ješte nedávno sme tu byli jenom 3-4 tak je jenom dobře že tu je i Leganzu videt :lol: :lol: :lol: Vždyť to tu pomalu byl samej Maťula a Nessi a Nubi......... :lol: :lol: :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Je fakt,ze Leganz je tu malo... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Zitra jak budu doma to zkusim zmaznout.Jinak jak si napsal po 5 min tak to je tak 5 km tak to je téměř na stejno,s teplotnim cidlem je pravda to papa v zime vic benzinu ale je to jen pro dobro motoru takze jen dobře,mimo jiné jde jednobuse vyblokovat v pripade potreby.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Jasne v pohode...pokud to nepujde tak se nic nedeje...jak rikal peha...aspon nas bude vic videt... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Goose píše:A ja si taky rejpnu NAFTA patri do traktoru,PLYN do kotle a BENZIN do auta... :lol: :lol: :lol:
Jo jo, druhymu nadava a sam... ;) :lol:

-peha- píše:Takže Goosíku....Oznamovač nouzový zásoby paliva se rozsvítí když hladina paliva dosáhne přibližne 7,5 litra paliva v nádrži.Ihnet po rozsvícení je nutné doplnit palivo.......Toť citát z příručky :lol: :lol: :lol:
To myslim neni presne receno, ono se to svetylko totiz (aspon u me) jen nerozsvecuje a nezhasina, ale postupne rozsvecuje vic a vic, coz povazuji za peknou vychytavku, protoze tak vim, jakou mam jeste rezervu v rezerve. :) BTW to "Ihnet po rozsvícení je nutné doplnit palivo" je prevedeno na kilometry asi kolik? Predpokladam, ze ujet 5-10km tomu jeste ublizit nemuze, nebo jo?
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Chalani mam dost blbou otazku,takze me hned nekamenujte,kdyz mam klimu mimo provoz,muzu pouzivat misto ni jen to topeni???Myslim,jen tak,ze otocim knoflikem treba na stupen 4 a ono foukna bud studenej nebo hrokej vzduch,to neni klima,ze ne???Klima se zapina tlacitkem A/C ze???No to jsem tomu zase dal,to se zasmejete az to budete cist,ja si vzdycky vemu neco do hlavy a udelam si v tom takovej zmatek,ze ani pak nevim kdo jsem... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

To Slam:tak jsem si musel uz rejpnout... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Goose píše:kdyz mam klimu mimo provoz,muzu pouzivat misto ni jen to topeni???Myslim,jen tak,ze otocim knoflikem treba na stupen 4 a ono foukna bud studenej nebo hrokej vzduch,to neni klima,ze ne???Klima se zapina tlacitkem A/C ze???
ANO - můžeš používat topeni i pri vypnute klimatizaci.
ANO - klima se zapíná tlacitkem A/C. ;)
Naposledy upravil(a) Cross dne pát bře 02, 2007 10:15, celkem upraveno 1 x.
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Super diky moc,kdyz mi rekli v servisu,ze nemuzu pouzivat klimu tak jsem mel strach,ze se v tom upecu,ale kdyz muzu pouzivat topeni tak je to ok... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

To Slamko k tej rezerve tak já som ješte nevidel v mojí Lege ako svieti lebo stále dotankovávam podla ručičky a ten údaj čo som napísal tak to je presný a doslovný popis ktorý mám v príručke pre uživatela :lol: Jo ješte je tu napísané v rámečku s výkričníkom že po rozsvietení kontrolného svetla je nutné okamžite doplniť palivo jinak hrozí porucha katalizátoru a poškodenie benzinového čerpadla....konec citátu :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Goose píše:Chalani mam dost blbou otazku,takze me hned nekamenujte,kdyz mam klimu mimo provoz,muzu pouzivat misto ni jen to topeni???
Uz Ti bylo odpovezeno, no ja to mam potvrzene i prakticky - loni od unora do srpna jsem jezdil bez funkcni klimatizace (tj. dirka v chladici), v zime jsem topil a v lete jsem foukal a nic se nepokazilo. Akorat bys nemel moc zapinat primo klimu, protoze bez chladici smesi, ktera zaroven maze, by se mohl zadrit kompresor klimy, teda pokud tam neni nejaka pojistka, ze bez smesi se kompresor ani nesepne... ;)
-peha- píše:To Slamko k tej rezerve tak já som ješte nevidel v mojí Lege ako svieti lebo stále dotankovávam podla ručičky a ten údaj čo som napísal tak to je presný a doslovný popis ktorý mám v príručke pre uživatela :lol: Jo ješte je tu napísané v rámečku s výkričníkom že po rozsvietení kontrolného svetla je nutné okamžite doplniť palivo jinak hrozí porucha katalizátoru a poškodenie benzinového čerpadla....konec citátu :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja beru (skoro plnou), kdyz se rozsviti kontrolka. Katalyzator se muze poskodit, kdyz dojde benzin uplne a cerpadlo, kdyz nebude ponorene. Takze doufam, ze ta rezerva na tohle staci, jinak by to nemelo valny smysl, aby se to rozsvitilo az v okamziku, kdyz uz nesmim jet ani kousek. :)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Já beru taky plnou ale LPG :lol: :lol: :lol: :lol: A benzin mám vždy asi polovičku :lol: :lol: :lol: Takže když se naštvu tak s tou zásobou doběhnu i do Hradce :twisted: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“