Leganza

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět

Jaký je podle vás nejlepší druh paliva???

Benzín
31
46%
LPG
22
32%
Nafta
10
15%
jiny
5
7%
 
Celkem hlasů: 68

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

čauko milko :lol: nemusiš sa hanbiť lebo lososík je náhodou jenom o trocha menšia Leganza :D Tak Ti poviem že síce mám Legu ale vážne keď dakedy o proti mne ide Lososík tak prísambohu neviem či to nieje Lega :D Takže keď chceš tak budeme chváliť aj tvojho krasavca :lol: Veď si len zober AKRIHO mazlíka a vúbec tohle je kamošov ORANGE len nemá svoje kola pozor 17 palcú a vážne nádhera ale dneska už som ho videl v plnej sile má velmi prekopaný motor a predok ktorý trocha zrušil je taky OK vzadu nemá sedačky lebo tam sídlí hudba no úpravy po zime sú teraz skoro hotové tak ho potom odfotím a zatial len tak :lol:
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

Ahoj -peha-,
vďaka za Tvoje utešovanie, realita je však taká, že dizajnovo sa losos na legu nechytá. Predok majú síce veľmi podobný (t.j. nič moc), avšak zadné línie má lega krásne, kdežto losos zachováva dizajnovú konzistentnosť (t.j. či vzadu, či vpredu, tvary nič moc). Na lege sa mi najviac páčia zadné blatníky, zadné dvere a tvar okien v zadných dverách. Ale celý zadok je vlastne veľmi vydarený. Inak z praktického hľadiska je pre mňa lega absolútne nezaujímavá. Len ma šokuje za aké ceny sa legy predávajú. Pomaly lacnejšie ako lososy. Človeka to láka - taký kus poriadneho auta za takú super cenu. No čo už. Tak budem ďalej len obdivovať, ako to robím u množstva iných krásnych aut či žien.

Ozaj, vieš o tom, že biele autá sú najkrajšie?
Losos 1.5 SE HB, ´98, bez výbavy
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

To mil:Ahoj...Leganzu mam teprve neco pres tyden,ale to auto miluju uz dele nez rok,zamiloval jsem se do nej na prvni pohled,presne jak pises hlavne do jeji zadni casti,moc se mi jeji zadek...svetla,okna atd...Lega je pro me srdecni zalezitost a za zadny auto bych ji nevimenil,jsem do ni takovy blazen,ze kdyz se v noci probudim tak ji jdu z okna hned zkontrolovat... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
mars2
Příspěvky: 60
Registrován: ned říj 08, 2006 11:05
Bydliště: Val.Meziřiči

Příspěvek od mars2 »

Goose píše:O tricku jsem take premyslel,cele oranzove,na prsou cerny napis clubu a na zadech velky cerny napis Leganza,ale netroufam si odhadnout na kolik by to vyslo,ta klicenka by vypadala stejne,oranzova s cernym napisem...ale barvu by si kazdy vybral podle sveho vkusu...a polstarky mam zelenozlute,v barvach meho oblibeneho hokejoveho tymu HC Vsetin... ;)
ahoj tak to jsi me potešil že fandiš vsetinu ja taky.jsem z kroměřiže a taky vlastnim legu .no proste super auti.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Nazdar Ty si snad spadl z MARSU že si až teraz napísal čóóó :twisted: Tak nazdárek a vytaj mezi Legošílencami :lol: :lol: :lol: -i
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Goose píše:No budou tam novy vsechny kotouce,zadni desticky,zadni tlumice
...pak dej urcite vedet, jestli sis vsiml nejakeho vyraznejsiho rozdil oproti tem starym tlumicum! Mne namerili ucinnost 75%, ale zadek se mi nejak nelibi... :?

mil píše:Ozaj, vieš o tom, že biele autá sú najkrajšie?
Dovolim si nesouhlasit - cerna je cerna! 8)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

To Goose:
Máš rozhodne dobrý vkus. Dúfam, že Ťa Tvoja Leganza nikdy nesklame a zažiješ za jej volantom veľa príjemných chvíľ.
Vyzerá to, že si spravil vynikajúci obchod. Vyzerá skvostne. Tvoje strieborné delo.
Losos 1.5 SE HB, ´98, bez výbavy
Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

To Slam:
Vieš o tom, že čierna Lega je rovnako krásna ako biela?
Losos 1.5 SE HB, ´98, bez výbavy
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Já jinak proti farbe nemám dáke problémy lebo si myslím že každý sme iný a to je vlastne ten rozdiel vkusu aj keď dakedy sa nejaké farby naozaj na určitý model nehodia :lol: Tým som chcel povedať aj to že kolekcia Lega má vydarené odtiene farieb :D To Slam máš recht černá je vážne krásná :D Ale zas na druhou stranu já sem poprvé videl Legu v bílý barvě a to rozhodlo mám totiž rád svetlý barvy no a i moje první auto Š-110 R cupe bylo při koupi červené ale okamžite byla přestříkaná na bílou :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
mars2
Příspěvky: 60
Registrován: ned říj 08, 2006 11:05
Bydliště: Val.Meziřiči

Příspěvek od mars2 »

-peha- píše:Nazdar Ty si snad spadl z MARSU že si až teraz napísal čóóó :twisted: Tak nazdárek a vytaj mezi Legošílencami :lol: :lol: :lol: -i
hoj hoj legošilenec to jsem ;) .forum sleduju každej den ale nejsem moc na psani :oops: ale ja se polepšim :D .jinak je to tu superrrrrrrrrrrrrrr
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

To mars2:Ano Vsetin zboznuju,ted je na tom opravdu tak spatne az je mi do breku,nejdradeji bych snad i nejak pomohl,takhle spatne na tom jeste nebyli,moc me potesila zprava kdyz nastoupili zase ve zlutozelenych dresech,ty modre byli horzne...A mas fotky svej krasavice Legy???

To Slam:No hele u me ten rozdil bude hodne velikej,zadni tlumice byli opravdu hodne spatny,z toho jeden jako by tam pry vubec nebyl,takze rozdil to bude veliky,ale kazdopadne dam vedet,pro auto si jdu v pondeli,tak hned v nejblizsich dnech napisu co a jak...

To mil:Diky za pochvalu ;) Jen co bude v poradku tak ji pojedu nekam poradne projet...zaslouzi si to...stoji uz skoro tyden v servisu...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Jo a malem bych zapomel,dneska jsem uplnou nahodou narazil na blesim trhu v Praze na vonave stromecky do auta a musel jsem si koupit...doufam,ze se bude libit... ;)
Obrázek
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Ahoj vsichni,pisu sic poprve ale Leganzu mam uz temer rok a 25000km temer bez problemu a jsem s autem velmi spokojen.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

To Goose:
Ty musíš být chodící reklama na Daewoo..... ;) :lol: -i
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

To Hanzy:Ahoj,vitam te tady...nemas nejakou fotecku Legy??? ;) Jak tak na to koukam,Leganzaru porad pribyva,to abychom meli svuj sraz :lol: ...to by byla pecka videt na silnici celou kolonu Leganzicek... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“