Zopar otazociek o espere

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Tempomat sa samozrejme da namontovat univerzalny. Coskoro ho budem montovat do Nexie. www.tempomaty.sk
Reklama
 

Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Ten najzakladnejsi v akcii za 4900,- Sk. Uz mi k full vybave bude chybat len parkovaci senzor,koza,airbagy a ABS. Mam uz aj palubny PC,to nemaju ani niektore auta za pol miliona!
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

ppp píše:RoSta - a kolko Ti to papka lpg ? A pri akom jazdnom rezime? Daewoo ma plastove alebo kovove sacie potrubie od mixeru po hlavu?
Inac s tymi otackami je to ako u skodovky :). 130 ma tiez okolo 3500, akurat u nej sa ten hluk vtedy neda vydrzat, preto sa obzeram napriklad aj po espere.
Ozaj espero nemava aj tempomat?
No... LPG je cca +10%, ale mne sa to nezdá, je to skôr o tom koľko tlačíš na pedál... Takže, ja som si všimol psychologický rozdiel... Idem za lacnejšie, tak sa môžem rozšupnúť a potom to viac papká, ale teraz testujem eko režim a som zatiaľ spokojný! ;)
Niekde som už spomínal moju spotrebu na benzíne... Keď som bol v Taliansku polonaložený tak 4,9 l (tiež som tomu neveril), vlani v Chorvátsku 6,5 l (plne naložený + klíma, cez kopce)... V oboch prípadoch merané systémom z plnej do plnej (najpresnejší laický spôsob)...
V meste sa to pohybuje okolo 10 l, ale to sú v mojom prípade super krátke trate a zväčša na plný kotol, ale teraz to meriam znova, vyhodili ma, tak sa už tak nemusím ponáhľať... :lol: :lol: :lol: (v zime to bývalo aj okolo 11 l), ale myslím, že za normálnych eko okolností by sa malo dať dostať na 8 l...

Pokiaľ viem a ak sa teda nemýlim, tak plastové potrubie je len od filtra po klapku, potom je tam kov...

Škodovka... 8) to boli časy, mal som ju rád...
Ale nad Esperom nemusíš váhať, keď som ja kupoval, tak som mal 38 horúčku, auto nebolo úplne v poriadku a sedel som v ňom prvý krát, ale vôbec som sa necítil horšie, keď som z neho vystúpil a to bolo v škodovke pre mňa utrpenie (fyzické) už 100 km... a to sme pre istotu chodili len v okolí bydliska... (raz som dokonca videl svoje koleso v spätnom zrkadle)

Tempomat nemá ale bral by som, to už by bol vrchol luxusu...
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Palubny je Made In Poland,ale ide ako svajciarsky. V tom tempomate rozdiel neviem,skus napisat e-mail dodavatelovi.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Ozaj neviete mi povedat daco o daewoo prince? Co je to za vozitko? Vyzera to tak, ze je to este o triedu vyssie vozitko nez espero. Len by som rad vedel cim vsetkym (ci uplne vsetkym) sa lisi od espera (motory, podvozok, brzdy).
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

rado_PT píše:Prince sa vyrabal medzi 91 - 97
Motory:
MPFi_1.8
DOHC_1.8
DOHC 2.0
MPFi 2.0

Zakladnu vybavu mal vyssiu ako espero.
Ale na Slovensko sa doviezlo iba par kusov.
Postavene aj ako Opel Senator, ci Toyota Lexcen, ...Myslim, ze sa vyrabal aj v australii pod ich znackou Holden Commodore.

Boli este vacsie Daewaa ako napr. Brougham, ci CHAIRMAN.
a ARCADIA ;)
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
rimsy
Příspěvky: 72
Registrován: sob črc 01, 2006 22:20

Příspěvek od rimsy »

Si pamatuju jak byla jednou akce, ze kdyz koupis Chairmana, dostanes Matize zdarma:)
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“