Elektrony na Nexiu

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Oskar
Příspěvky: 41
Registrován: ned bře 28, 2004 16:08
Bydliště: K.Vary
Kontaktovat uživatele:

HA CHYBA ?

Příspěvek od Oskar »

Teď je to 4 dny co mám nový kola.Už jsem si přivyknul,tak do zatáček dostává co proto.Včera jsem jel po takové dobré cestě co metr to boule co šest to pěkná vracečka.Když jsem dorazil cítím gumu.Ten nápis na pneu hezky černej(takže odrbanej)Zvuky jsem žádný neslyšel a ucho jsem šponoval.
Teď nevím jestli trochu zbrousit ten pertlík v blatníku,nebo to vytáhnout,možná by stačila podložka pod péro i když to je blbina to bere bok-nemůže moc nejsem uplně hluchej.
Disky jsou 15"SINNLES ET-37 Pneu 195x15x50 SX-GT Michelin
Taky Vám to dělalo? Já bych byl pro ten pertlík ten je 25 mm
Reklama
 

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jo to přesně problém Et 37 s 42 to nedělá já bych doporučoval sklepat hranu blatníku ale Miloš si někde nechal vytáhnout trošku lemy a nebylo to zase tak strašně drahý 8) třeba poradí
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

No ja som to konecne zistil ake mam ET lebo som v sobotu prehazoval na zimne :roll: :( koli STK ale uz mam spat litaky. STK no probelm vsetko poctivo prejdene 8) Takze ja mam ET38 tzn. ze je to asi maximalne mozne male ET. Mne to vzadu ale neskrie vobec o lemy ale o ten plast co ide k zasterkam (to su tie na zachytavanie kamenia) Ale ak by som mal ET37 tak by to uz asi ano. Osklar mal si si asi zistit ake maju kola ET lebo tie Petrove 42ky si asi the best aj pre lanos a nexiu 8) Milosh ma 38ky a blatniky tahal tak ty budes asi duplom. Nuz Peto dobre vybral to etecko 42ku 8) 8)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Ne nadarmo chodím na tohle forum abych se těch chyb vyvaroval a navíc ty auta spravuju tak bych to měl vědět :lol: :)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

ty bys to vedel aj bez fora 8) :lol: ale Oskar mohol kupit aspon ET38 ked uz nie ET42. Teraz s tym mude mat viac roboty. Mna to uzani tak netrapi odkedy viem, ze to drhne "LEN" o plast, ktory sa ako som si vsimol pekne obrusuje a az se jednou obrousi tak bude po skrtani 8) 8)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Oskar
Příspěvky: 41
Registrován: ned bře 28, 2004 16:08
Bydliště: K.Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oskar »

Nic méně ,žádný problém ,stále mám ty staré 13"elekrony a do těchto nových jsem skoro nic neivestoval proto to ET neznámé ,jinné-darovanému koni na zuby nekoukej ,ale byla by to škoda protože to je pěkné a ta jízda je príma.Tady v servisu mi to prý povytáhne 500kč ????oba.Vyděl jsem od něj Kadeta a dobrý....Uvydíme. :? :?:
Ovšem musím souhlasit zde ve fóru se dá vše najít akorát to chce :shock:
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

No jasně :shock: :shock: :shock: :D
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Chlapci,mám doma virtuálne CD od dovozcu AL diskov. Na všetky typy áut si tam môžte "obúvať" rôzne typy aj veľkosti AL diskov. Ak by mal niekto z vás záujem,môžem napáliť iba za úhradu prázdneho CD a poštovného. Sú tam disky zn. AEZ,ENZO,DOTZ,BBS + všetky technické parametre,veľkosti,rozteče,ET,certifikáty atď.
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

tak to je uplne fantasticke a mal by som zaujem 8)
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Radoslav Hološka píše:Chlapci,mám doma virtuálne CD od dovozcu AL diskov. Na všetky typy áut si tam môžte "obúvať" rôzne typy aj veľkosti AL diskov. Ak by mal niekto z vás záujem,môžem napáliť iba za úhradu prázdneho CD a poštovného. Sú tam disky zn. AEZ,ENZO,DOTZ,BBS + všetky technické parametre,veľkosti,rozteče,ET,certifikáty atď.

Vždyť tohle se dá běžně nalézt na internetu u různých prodejců disků na všechny možný značky ne jen na ty 4 jen to chce chvíli hledat třeba http://www.alcar.cz/cgi-bin/evoweb.dll/ ... b_frameset
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

fakt je to skoda nahravat je toho plny net aj ja som si tak pozeral ako budu kola vyzerat na lanim. My to tusim aj Dezent ak sa nemylim. Ale je to aj tak na figu ponevac to v reale ukaze aj tak inac :shock: Ale na hrube info je to good 8)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

tak mi chlapci dajte nejaky funkcny odkaz odkial to mozem stiahnut. v robote mam 4Mbit linku, takze nie je problem
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Jasne,ze na Nete je vsetko. CD mam doma 2 roky,tusim to vtedy este nikde nebolo. Je vsak pohodlnejsie to mat doma na CD ako platit za pripojenie a obuvat pol dna rozne auta,nie?
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

já mám paušál :) :) takže třeba deset dní :lol:
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Práve na to ľudia pri kolesách nemyslia. Na suchu to s takými kolesami šalpe perfektne, drži ako prikované, ale hneď, ako zaprší, tak...... Ja mám zatial 13, ale chcem to meniť, len sa neviem rozhodnúť, či len rozśiriť nápravu a stabilitu získať tak, alebo dať aj široké kolesá. Kw totižto nemám na rozdávanie a široké kolesá ich žerú a to nikto nepoprie.
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“