ministretko daewoo nadšencov :) Bratislava

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viktor »

http://www.gmap-pedometer.com/?r=466556.
tolkoto prijazdov je tam :)
ale ak nic, tak sa stretneme oproti na tom tankodrome, a pojdeme na pizzu :D
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
Reklama
 

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viktor »

Tak tu su az dve fotky zo stretka, moc sme kecali, malo fotili :lol: Vado snad bude mat viac fotiek ako ja :roll:

http://victor.dnh.sk/lanos/P9301873_web.jpg
http://victor.dnh.sk/lanos/P9301874_web.jpg
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
Uživatelský avatar
Rumcajz
Příspěvky: 329
Registrován: ned zář 25, 2005 18:22
Bydliště: Martin, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rumcajz »

HELOFFF, tak sraz sa uskutočnil a účasť cca 6 kusov z toho 4 kusy z blavy. KDE ste boli BA?????? :evil: :evil: :evil: :evil:

adios
Espero 2.0l na 1.5l TP,, 15" elektróny, new music, new sanie, new výfuk, new vačka z 1.8...
Espero 2.0l na 1.5l TP, LPG (legal), ABS, klíma, airbag, akože drevo, modré,..(koža, vyhr.sedadlá) .. PREDANÉ 68tis
Espero 2.0l na 1.5l TP full výbava, ... PREDANÉ 75tis
Omega MV6 ... no coment ...
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

PeterMT píše:HELOFFF, tak sraz sa uskutočnil a účasť cca 6 kusov z toho 4 kusy z blavy. KDE ste boli BA?????? :evil: :evil: :evil: :evil:

adios
ja osobne som bol bohuzial v BB :? :? preto dufam, ze podobne stretka budu castejsie
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

Tak,tak. Bolo nas 6, z toho styria z BA :? . Ale aj tak to celkom dobre vyslo. Akurat strasne otravovali traja pubertiaci na minibiku, ktori tam v kuse kruzili okolo s tym rachotitkom :evil: . Vyustilo to do navrhov na ich odstrelenie, zrazenie, ... Obcas ten rachot stichol (ked na minibiku spadla retaz ci ked chcipol motor :lol: ). Bohuzial, prestavky v rachote boli vzdy iba chvilkove, ale aj tak sme to vyuzili na identifikaciu kadejakych pazvukov, ktore vydavaju nasi milacikovia. Kazdemu rachotilo cosi ine: Viktorovi sa nepozdavalo sycanie, vysvitlo, ze to je palivove cerpadlo :roll: . Mne sa zacinaju ozyvat zdvihatka ventilov, treba asi precistit motor nejakym sajrajtom a vymenit olej :oops: . JRD-mu zase cvakotaju vstreky, teda jeden, tak, ze sa zda, ze ma diesel ... :lol:
Najvacsi rozruch prichystala amaterska diagnostika (c) by JRD, ktora pre Lanosy ukazuje vcelku zaujimave udaje. Napr. pri stojacom aute ukazuje rychllost cez 20 km/hod, otacky radovo tisice na volnobeh a ine interesantnosti ;) . Na Espere a Nexii to fungovalo OK. Ma to len jednu "malu" chybicku: ak bol kabel diagnostiky zapojeny do notebooku, auto sa nedalo nastartovat :lol: .
Zraz nam sprijemnovala ista slecna, ktora sa ucila jazdit (tusim na Renaulte). Typicke boli asi metrove priskoky a podsmykavanie kolies pri rozjazde. Velmi srandovne posobilo to, ze vzdy pri zatacani na skoro prazdnom parkovisku vyhadzovala blinkre :P . Obcas sa zdalo, ze sa jej podari odstrelit jediny stlp na parkovisku, pripadne (a to by bolo ovela uzitocnejsie) minibikera. Nastastie sa jej to nepodariol (ten stlp) a bohuzial ani ten minibiker :roll: .
Cele stretnutie trvalo asi do siestej +-, potom cast sla za inymi "povinnostami", cast planovala ist niekde na kavu.
Vseobecne sa ocakavala ucast viacerych Bratislavakov, mozno nabuduce. :?
Aj tak vdaka zucastnenym za prijemne rozptylenie volneho dna. 8)
p.s. Mam zopar fotiek, ale kvality "nevalnej". Tak rozmyslam, ci ich vobec ukazat. :oops:
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viktor »

Tak Vado to zhrnul absolutne vystizne, myslim, ze nezabudol na nic :D
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
Uživatelský avatar
pelo
Příspěvky: 69
Registrován: úte čer 27, 2006 13:22
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pelo »

tak tak Vado by mohol písať recenzie ;))

som rád,že som konečne spoznal aspon pár daewoochalaonov :)

a myslím, že by sa taketo stretka dali robit častejsie
Espero , 1,5 16V
http://www.adrenalineteam.sk/ , pelo@wakkee.sk , ICQ: 254317908
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

vado píše:Vseobecne sa ocakavala ucast viacerych Bratislavakov, mozno nabuduce. :?
Ja síce bratislaváčka nie som (chvála bohu, mám menej problémov :) ), ale chcela som prísť .... lenže poobede som mala školu, tak sa nedalo. Život je holt otázkou priorít .... a tak kým nevyletím, je pre mňa škola priorita :)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
blaho
Příspěvky: 186
Registrován: stř čer 07, 2006 08:23
Bydliště: MA - Sološnica, SKK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blaho »

Zdravím všetkých. Tešil som sa, že konečne spoznám niekoho od "nás" ale opäť mi to nevyšlo. Tú operáciu mi odložili až na piatok a pustili ma až dnes, takže sobota bola nemožná. Každopádne dúfam, že keď bude ďalšie takéto stretko, tak už tam budem! Takto mám úpravu aspoň na sebe.
Daewoo Espero, 1.5 DOHC, 60 000km, f elektrike, IMM, alarm, klíma, SONY CDX-C5850
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Skoda ze mi to uslo. Bol som doma v PP skrabat z espera hrdzu. Bolo jej tolko ze pokryla jemnou vrstvickou cele auto kedze bolo bezvetrie :). Inac by som tam prisiel so svojim traktorom (zdvihatka a vstreky) aj ja :))).
Odpovědět

Zpět na „Srazy“