Dalsi kto chce od nas zdrhnut!!

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Cena je to po přepočtu na CZ opravdu dost vysoká!!! :evil:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

milosh píše:Dane, neboj, ja cekam az lacetti zlevni a jdu do nej ;) No driv ale asi do predchoziho modelu, uvidime 8)
Tak co lacetti nezlevnilo ked si nejak do neho nejel?? :D :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Tak Milosh teď zase bude prosazovat Astru. Loni to ještě bylo ... kup si nexii :lol:
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Habron píše:Tak Milosh teď zase bude prosazovat Astru. Loni to ještě bylo ... kup si nexii :lol:
ale prd, jen proste srovnani nubira vs. astra mi vysla astrule. sice drazsi, ale kvalitnejsi a proste bude lip votunit :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

.Mildo...podvozky rovnakeee...
..motory na 99% toteez...
..
a ci f aute nieco vrze..alebo ne ...
nema nic spolocne zo znackov vozu..
..isiel som v BMW..a teda...strach a hruuza
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

By mě zajímalo, kdy Milosh začne na problémy dejwáků reagovat stylem ... "jo hoši, kdybyste měli astru, tak tyhle problémy nemáte, to ti vaši korejci ..." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (jde dost poznat, že je to vtip????) :lol:
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Jasne ze sme to poznali :x :x :lol: :lol: :lol:

Ale k tomu tuneni Mildo to si myslel ako zert doufam :?: :D Lebo ty tunit teda urcite nebudes skor predas aj tie alu kola co su na nej a das tam plechace :lol: :lol: (to bol tiez vtip ak to jde poznat) :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

alebo preda aj plechace a da si tam kola z voza :lol: :lol: (že by vtip?)
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Nebudem si tu přece hanit auta , ale nepříjde mi Astra kvalitnější než Nubira, spíš dražší , protože je německá , ale Opel není pro Němce tou nejprestižnější automobilkou......... Korejci musí držet krok s Evropou a pořád se mají ještě co prosazovat na trhu , takže tam se ta kvalita spracování hlídá asi víc .
Ale nebojím říct , že ti opravdu závidím ten automat , kdysi jsem jel automatem mojí šéfky ( honda CRX ) do Norimbega na otočku a byl to zážitek , tenkrát asi i z auta ........
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

milosh píše:
Habron píše:Tak Milosh teď zase bude prosazovat Astru. Loni to ještě bylo ... kup si nexii :lol:
ale prd, jen proste srovnani nubira vs. astra mi vysla astrule. sice drazsi, ale kvalitnejsi a proste bude lip votunit :lol:
Co na ní chceš votunit ? Kdyby jsi chtěl vodtunit , tak přední spojler ( ten gumovej ) pasuje na Matize , já a Ondra ho tam máme a tuším , že ho shání Badger ( má zlatýho Matize) ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

Příspěvek od Dede »

Tak kolegovia dnes Objednany novy Hyundai Accent 1,5 CRDI VGT v krasnej svetlulinko modro sedej metalize ako ma Dan lacetti v kombiku :o) do tyzdna je doma ... v plnej palbe ... 110 konikov :o)) :lol: juhaha ako sa tesim ... ale nessinka ostava doma
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
gadzo
Příspěvky: 131
Registrován: sob kvě 28, 2005 16:42
Bydliště: BA

Příspěvek od gadzo »

Tomáš píše:Nebudem si tu přece hanit auta , ale nepříjde mi Astra kvalitnější než Nubira, spíš dražší , protože je německá , ale Opel není pro Němce tou nejprestižnější automobilkou......... Korejci musí držet krok s Evropou a pořád se mají ještě co prosazovat na trhu , takže tam se ta kvalita spracování hlídá asi víc .
Ale nebojím říct , že ti opravdu závidím ten automat , kdysi jsem jel automatem mojí šéfky ( honda CRX ) do Norimbega na otočku a byl to zážitek , tenkrát asi i z auta ........
Nerobia Astry náhodou v madarsku?
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Clasiky i v Polsku.......
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

No jeste aspon jednu vec v cem ma astra caravn + zadek je peknej, proti nubire a kola nejsou tak zalezly. Jinak ma lepsi tvar kastle, sedacky, palubku, no celkove mi to prijde lepsi, ale fakt to nema cenu se tady dohadovat esli je lepsi korejec nebo nemec, myslim ze to je jasny ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

miloschi tak ja taky zacnu srovnavat
astra v vovo V40 ,,,,,,,.......!!!!!....!!!!,,,,,,!!ůů!!!__ myslim ze sem vyhral :lol: :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“