Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

Sak to tam je ten kryt, ted jde jenom o to jestli to topeni ma byt odkryty nebo zakryty, ja bych rekl ze by melo byt zakryty. Pekne to flakaj.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Honzo: ja vim, ze si muzu i u autoklimy regulovat, co chci, ale kdyz to dela za me a dela to dobre, proc bych do toho stoural. Od toho je to automat :) Jakmile do toho stouchnes silou foukani nebo smerem, uz to tak necha a nezreguluje. Ja s tim problem nemam, jen jsem chtel rict, ze problem toho tepla od noh je urcite jen ten jeden kus, pokud to ostatni necitime.
A zakrytovane to urcite nema nikdo, je tam jen ten jeden kousek. Ostatne sednete si na spolujezdce a zastrcte nohy smerem nahoru, jakoby do motoru. Taky zacnete kopad do soucastek, taky tam kus krytu chybi:)
Asi takhle, nebyt toho tepla, ani bychom si nikdo nevsimli, ze tam nejaky kryt je nebo neni, neresil bych to
Naposledy upravil(a) chrudoš dne pát srp 13, 2010 10:58, celkem upraveno 1 x.
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

:)
Naposledy upravil(a) Life5 dne úte srp 17, 2010 18:25, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Life tak si to vyfot, jinak taky kecas koniny! Taky jsem se smal, co je to tam za diru a sel se kouknout a mam to naprosto stejne! No vsak uvidis :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

To nekecam prikladam foto jaky kryt by jsi chtel na horu davat ? Kdyz je kryt az do konce jednim celkem.
Přílohy
ttt.jpg
ttt.jpg (27.99 KiB) Zobrazeno 2588 x
Naposledy upravil(a) Life5 dne úte srp 17, 2010 18:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

Honza a ty mas asi jedinej problem ze na predchozich foktach kde je teleso klimi nepoznate ze to je foceno smerem vzuhu od koberce na horu nad pravej roh pl. pedalu. A dudis mate z fotky pocit ze tam neco neni.A na Honzovim chcematu je presne ten kryt kterej vidis na me fotce .Ty ostani fotky jsou focene taky s krytem ale pohledem na horu.
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

jééééžiš, hlavně se tu nezačněte hádat. Ano fotky jsou focený jakoby směrem vzhůru, abych vám mohl ukázat odkud mě to teplo valí. na uterý jsem objednanej do servisu, tak uvidim co oni nato. Pokud na nic nepřijdou nebo nebudou chtít přijít, tak uvidíme jak budu postupovat dál, zatím nevím, ale jezdit v tom je dost nepříjemný. :(
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

Tak pro pany jeden a ten samej pohled nic se nerozdelalo jen se fotilo smerem na horu.
Přílohy
d.JPG
d.JPG (33.38 KiB) Zobrazeno 2587 x
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Závady

Příspěvek od honza72 »

No skoro jsem si to mohl myslet, že je to stejné všude. Takže to teplo valí tím odkrytým zbytkem, no tak asi je to topení, v tom černém krytu, opravdu málo izolováno, .
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

hmmm tak to je špatný, skoro jsem byl aji rád, že mi tam něco zapoměli dát, ale teď se ukázalo že nezapoměli. Což je hodně blbý.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

-i
Naposledy upravil(a) Life5 dne úte srp 17, 2010 18:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
TOMTCE
Příspěvky: 66
Registrován: pon bře 08, 2010 15:14

Re: Závady

Příspěvek od TOMTCE »

chrudoš píše:Neklesej na mysli, pokud to dela jen tobe, je to ocividne zavada jednoho kusu, tzn ti to spravi, protoze tam musi byt chyba v dilech. Horsi by bylo, kdyby to delalo vsem, tzn spatna konstrukce auta a nikdo by s tim nic nenadelal
Já mám teda stejný problém. To inkriminující místo mám taky totálně rozpálený.
nyní CHEVROLET CRUZE 1.6 LS+ modrošedá metalíza (aktuálně 73 800km), DAEWOO TICO / předtím OPEL OMEGA 2.5 TDI CARAVAN r.v.1996, FIAT CINQUECENTO 0.9
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

šak regulaci teploty mám upně na minimum, na studeno, a stejně mě od tama sálá horký vzduch i při vypnutém foukání na nohy, když zapnu foukání na nohy, řekl bych, že je to horší.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Hm, to je divne, no tak to vypada, ze to je proste slabe misto tohoto auta. Vsichni teda mame stejny kryt, nikomu nic nechybi a nekomu to dela, nekomu ne, tezko rict, co s tim kdo nadela
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

to jo je to zajímavý, ale pro mě je to problém, nesnáším teplo, když mi začně být horko, tak začínám být nervozní a agresivní. Kdybych tohle věděl před nákupem, vživotě bych si tohle auto nekoupil. Pro někoho je to možná jen kosmetická vada, ale pro mě je to zavažný problém, jelikož mám zvýšenou citlivost na teplo.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“