Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Závady

Příspěvek od topa77 »

Daff: Já mám kryt až k motorové přepážce a nahoru to jde více a takovou díru jak na tvých foto tam nemám... foto později
černý Cruze 1,8 LT
Reklama
 

airacutie
Příspěvky: 8
Registrován: pát srp 13, 2010 08:02

Re: Závady

Příspěvek od airacutie »

TOMTCE píše:tak jsem se pro všechny případy domluvil v servisu kvůli tomu tuknutí pri rozjezdu, že se mi na spojku podívaj. Samozřejmě v rámci záruky mi bylo řečeno. Tak dám vědět. Jdu tam až za pár dnů.
Mne to robit tiez, ale robi to vzdy po nastartovani presne pri rychlosti 20km/h. Vtedy sa presne zapina aj signalizacia nezapnutych pasov.
lluubboo
Příspěvky: 78
Registrován: pát črc 09, 2010 23:25

Re: Závady

Příspěvek od lluubboo »

airacutie píše:
TOMTCE píše:tak jsem se pro všechny případy domluvil v servisu kvůli tomu tuknutí pri rozjezdu, že se mi na spojku podívaj. Samozřejmě v rámci záruky mi bylo řečeno. Tak dám vědět. Jdu tam až za pár dnů.
Mne to robit tiez, ale robi to vzdy po nastartovani presne pri rychlosti 20km/h. Vtedy sa presne zapina aj signalizacia nezapnutych pasov.

Aj ja som si vsimol, ze je to az od urcitej rychlosti. Najprv som to nepozoroval lebo som startoval z parkoviska, kde sa da ist velmi pomaly. Ale ak startujem z ineho miesta, tak pri vyssej rychlosti to lupnutie pocujem tiez.
Cruze 1.8 LT, r.v. 2010
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Honzo: ja jsem si prave malokdy vsiml, ze autoklima fouka na nohy, ona si totiz reguluje i odkud fouka. Parkrat jsem postrehl, ze zacalo foukat po delsi jizde na nohy, asi tam ma i cihcovy senzor nebo co :) Ale kdyz jedu beznou jizdu a treba i v zabkach, tak na nohy foukani ale ani vydatnejsi teplo necitim. Snad to je jen zavada, coz je podle me lepsi varianta, nez aby to byla nepodchycena vec pri navrhu auta
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Závady

Příspěvek od honza72 »

Ty, tak já mám klimu manualos kokos, takže kam co foukám řídím já (dělej to co ti říkám já!), nicméně, ta fotka vznikla po sundání krytu nebo ho tam nemáš. Má tam být kryt středové konzoly až k motorové přepážce, tak jak píšou kluci výše...
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

chrudoš : Panové co se týká toho kam co fouka i u klim tak bych rekl ze se pletete to si muzete volit sami a ovlivnujete to sami kam si otevrete klapku .Je jasný kdyz mate otevrene vsechny tak na spodek toho jde malo ze to je nepocititelne.Si to zapnete dejte vetrani na plno otevrete si jednotlive kapky a rukou si sahnete jak to kde funi.A je jedno zda mas zaplou klimu nebo jen prirozene vetrani.Rychlost ventilatoru si ovlivnujete sami a kam co bude funet take .

Tod tak to pozoruji ja u sveho Cruze 1.8 LT klima automat.
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

Pro Daff.Cz : Tak muzes bejt klidnej tady ti posilma foto jak to mám u sveho zakrytovane a je to totozne.To teplo nevim zda pocituji nemam to vypozorovane kdyz jezdim bez zaple klim tak mam vetrani na LO nastaveno na nizka teplota.Kdyz to dam na HI jde teplo jen od motoru prirozene.
klimu do toho neni treba montovat.
Přílohy
z.jpg
z.jpg (24.67 KiB) Zobrazeno 2189 x
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Závady

Příspěvek od honza72 »

Tak vám tam bohužel chybí kryt... :!:
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

Takto je zajimavy, ze nekdo tam ten kryt ma nekdo nema, rekl bych ze v tom maji nejakej bordel, ze do jednoho auta to daji a do dvou to nedaji. ale stejne je zajimavy, ze ti co tam ten kryt taky nemate, zadne teplo necitite.
Dejte sem nekdo fotku prosim jak to vypada s tim krytem.
Opravdu jsem zvedavej co s tim v servisu udelaji.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

honza72: To Honziku malinko kecas byl jsem si to prohlednout na autech i v obchode nechybí tam vubec nic bud jsi se spatne podival.Nebo mas uplne jinou motoryzaci a nemas automat.klimu.

Tak to vyfot a dej to sem at se podivame kde to mas ty krytovane.
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Závady

Příspěvek od honza72 »

No však i v servisním m., kde je ten kryt na obou stranách středové konzoly uveden, je dle obrázku jasné, že to kryje celé...
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

Tak ten kryt k motorove prepazce ma i Topa77, takze na to asi neco bude. Ale chtel bych videt fotku jak to vypada stim krytem, abych se mel o co oprit.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Závady

Příspěvek od honza72 »

Kouknu, možná je fakt tak seřízlý, že je to skoro odkryté, ale nezdá se mi to.
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Závady

Příspěvek od honza72 »

Nicméně, toto jsem měl u návodu k podsvětleným prahům a je tam vidět ten límec až k motorové přepážce.
Přílohy
kryt_stredove_konzoly.jpg
kryt_stredove_konzoly.jpg (71.99 KiB) Zobrazeno 2182 x
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

Ano jiste Honzo ale taky kdyz se poradne podivas tak tam je jine teleso a my to nemame ukoncene jak na tvem schematu.Nam ten plast jde az do zadu a pak jde pod uhlem uplne jinak reseno. To vyfot realne jak to mas ty.Ja se asi zvednu a pujdu ti nafotit jak to je ukoncene z celeho pohledu.
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“