Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Fus
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 05, 2010 10:03

Re: Závady

Příspěvek od Fus »

Takze spojku mi nevyreklamujou. Rekl to servis tak sem to hnal na zakaznickou linku a tam sem si vydupal jednani az s madarskem a nemam narok. Bylo mi receno ze ikdyz by se mi to stalo treba po 5km tak to proste nevemou. Se spojkou odesel i dvouhmotnostni setrvacnik a ten je pekne drahej. Standartni cena s praci je komplet 58000Kc vynutil sem si aspon nejaky slevy na material a sazbu za praci 450Kc tak to bude 41000Kc. Zkousel jsem i pravnika a bylo mi receno ze bych musel zalovat primo GM a ze to mam takrka nulovou sanci a akorat bych to jeste musel zaplatit. Takze neni zadna sance, dekuju aspon za vstricnost servisu protoze se po tom co sem jim zacal vyhrozovaat hodne snazili a zkoncilo to aspon takhle. Jinak na spojku sem koukal a takhle zrychnovany sem to jeste nikdy nevydel talir byl celej fialovej a setrvacnik taky a to oblozeni rozlitany vsude. A oprava cca 10dni protoze se bude cekat jenom do pondelka az uterka na dily.
Naposledy upravil(a) Fus dne úte srp 10, 2010 19:10, celkem upraveno 2 x.
Reklama
 

Fus
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 05, 2010 10:03

Re: Závady

Příspěvek od Fus »

Takze drzim vsem palce at to u me byla jen vyjimka.
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Tak to si delas srandu...no, mate nekdo zkusenosti s jinou automobilkou, jestli je to stejne? Hergot to je mazec...no hele at to dobre dopadne, herda je to silena, za nove auto...nemyslim to spatne, ale snad je to jen problem tveho kusu a nebude s eto opakovat moc casto
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

Tak to je palka, super jako, takze ty utratis tady nekolik set tisic za auto, najedes s nim par tisic km a pak se stane tohle a zase musis solit? Je to sprosty. Doufam, ze to bude ojedinely pripad. Nevim co bych delal, na takou opravu bych zrovna nemel penize. :(
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
lluubboo
Příspěvky: 78
Registrován: pát črc 09, 2010 23:25

Re: Závady

Příspěvek od lluubboo »

Skusim to pozorovat este chvilu (obcasne vibrovanie na spojkovom pedale pri stati) … co som cital na inych forach, moze to mat suvis z dvojhmotovym zotrvacnikom. Ale ked je to jemne vybrovanie, tak je to vraj OK.
A deje sa to len velmi zriedka … dnes som si na to daval pozor aby som to ucitil a ziadne vibrovanie nebolo.
Pripadne by to mohlo mat nejaky suvis so zatazenim klimou a nizkymi otackami.
Uvidim, budem pozorovat .. len ma vystrasil problem Fus-a.
Cruze 1.8 LT, r.v. 2010
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

Parchanti to jsou vedet ze se s tim bude neco podobne dit a nebude uplatnena reklamace tak se na to auto vyseru a koupi jine.To je nehorazna svinarna ze to nereklamuji.Zasrany GM a pod prestavam tehle znacce verit a zacinam litovat ze jsme utratil tolik penez za zasranyho Cruze a nekoupil Octavu nebo neco spolehliveho.
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

Life5: no, mam to tak nejak podobne. -P
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady

Příspěvek od Krtek »

A já myslel že jsem smolař.. Upřímně tě lituju. Myslim že i nejvštší prasárny prostě musí motor (potažmo spojka) vydržet dýl než mizernejch 9 tis km. Na Soptíkovi jsem jí ještě neměnil a mam zatim 126 tis km a párkrát si i hrábnul. Na Feldě jsem měnil spojku asi v 90 tis km ale to bylo protože jsem vlít dio díry a posadil jí na motor tak odešla lamela s přítlačákem i ložisko. vyšlo to tenkrát na 3500 Kč komplet i s dílama. Tohle co tě potkalo je prostě nějakej výrobní zmetek. Bejt to konstrukční vada, už by to potkalo víc lidí a asi by to dlouhodobý testy v automobilce odhalily dřív.
Kámošovi měnili spojku na záruku v Hnujdajovi Accentu už 2x ! On ale neměl takový brutus projevy. Servisu se něco při garančce nezdálo tak si to nechal od automobilky proplatit.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Chlapi neblbnete, tohle je proste smula jako u kazdeho modelu, nemyslim si, ze by to melo potkat vice lidi. No a prece nebudete zatracovat cely model a automobilku kvuli ocividne jednomu pokazenemu autu. A prohlasit, ze sis mel koupit Oktavku, no, i s rosypanou spojkou te Cruze vyjde porad levneji. Ovsem pokud nekdo lituje, at Cruze proda, neni nic snazsiho
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Jo a jinak zminene tuknuti po rozjezdu jsem pri vypnutem radiu zaregistroval taky, tim padem to asi nebude nic velkeho. az pojedu do servisu (doufam, ze az na garancku), optam se, co by to mohlo byt
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Závady

Příspěvek od honza72 »

Dvouhmoťák benzíňáky nemají. Je jen u dízlů, kvůli potlačování vibrací traktorového stroje...

Nicméně dávám návrh na zavedení vlákna o servisování strojů Cruze. Posílali byste mi SZ s tím, co se na Cruzu dělalo, kde (servis), za kolik, záruka / nezáruka, spokojenost s řešením, spokojenost se servisem, spokojenost s cenou, přístup servisu vstřícný ano/ne. Vždy za nějakou dobu, podle množství, bych vytvořil tabulku a dal sem na fórum, abychom byli, jako komunita srozuměni s přístupem servisů k problematice údržby Cruzů, ať záruční nebo nezáruční nebo u garanček..

Co vy na to?
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Závady

Příspěvek od milosh »

Honzo, to je super napad, zajimave by bylo srovnani ceny napr vymeny oleje v servisu v Praze a Ostrave...
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Závady

Příspěvek od topa77 »

To co ti řekl ten právník je absolutní nesmysl. Reklamuješ u toho s kým máš uzavřenu kupní smlouvu!!!!!!! Že jemu to neuznají výše, je jeho boj! Já bych to nevzdával, když to stojí tolik peněz! Nevím sice co to bylo za právníka, ale je třeba zajít za advokátem, který tomu rozumí!!!
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Závady

Příspěvek od honza72 »

No však právě, já bych udělal srovnání na úrovni modelů, tj. typ Cruze, jeho motorizace, požadovaný servis, náklad, spokojenost a podle množství příchozích zpráv na mě, bych to zveřejňoval, aby byla srovnávačka nákladů a servisů... (a jejich přístupů k řešení, např. záruk).
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
lluubboo
Příspěvky: 78
Registrován: pát črc 09, 2010 23:25

Re: Závady

Příspěvek od lluubboo »

Ja tomu tiez celkom nerozumiem. Ved ked si kupujem novu vec dostavam ju zo zarukou, preto som si aj kupoval nove auto. Zaruka by sa nemala vztahovat na bezne opotrebenie, ale 9 000 km nie je vela. To predsa nenavrhuju zivotnost na 9 000 km.
Cruze 1.8 LT, r.v. 2010
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“