Kdo to klepe?

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Bullmastiff
Příspěvky: 112
Registrován: úte led 13, 2009 21:38
Bydliště: Praha - Východ

Příspěvek od Bullmastiff »

Objednal som v Krci prednu tycku stabilizatora,vymenil,lebo stary cap bol poriadne chytnuty a po 1000km mi zacala klepat aj ta nova.Ostatne sa neozyvaju. Moze ho odpravit nieco chybne na aute?Myslim,ze nie.Da sa reklamovat?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Ty tyčky jsou originál a pak OEM různých výrobců. Samozřejmě OEM tyčky vydrží asi míň, ale nejvíc asi se projevuje cesta necesta, tankodrom. Když dobře trefíš kanál není problém tyčku odpravit.......
Já jel na technickou a technik mi povídá: máte tyčku v háji (nová najeto asi 5000) no a byla úplně vypadlá z kloubu na jedné straně , tak tam jen tak visela..... vyčistil jsem ji a narazil z5 do kloubu a zatím drží kupoval jsem korejský v CZ Drafel, v Krči mi připadá, že mají hodně OEM dílů zřejmě z Polska pochybné kvality :roll:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Bullmastiff
Příspěvky: 112
Registrován: úte led 13, 2009 21:38
Bydliště: Praha - Východ

Příspěvek od Bullmastiff »

Asi prestanem kupovat v tom krci,pozeral som 1 klb na tycke je dobry,na starej tiez 1 vyzera dobry,rozrezem ich a zvarim dohromady.Ako keby nestacilo zacalo mi nieco hucat,jasne to ide z podvozku,hlavne pri nakloneni do lava.Pravdepodobne lozisko.Som niekde tu cital,myslim,ze na nexiu pasuje lozisko z favorita.Sedelo by aj na mojej nubire,alebo z nejakeho ineho stareho auta?
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“