uz se v matizu nekdo naboural?

Moderátor: Blue Lanos

Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

V.Brousek píše:Peha já jsem také kliďas, ale jednou v Mělníku vedle mého Matíze zaparkoval blb, že jsem musel do auta druhou stranou.
Nad tym sa netreba zbytocne rozculovat ;) Ja tak parkovavam bezne, ked je medzi dvoma autami vacsia medzera, tak matizka supnem medzi ne. Treba vyuzit, ze je uzky. A v meste sa parkovacim priestorom neplytva 8)
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Alvi já by som vraždil chúďa Maťulka :cry: :cry: :cry: Prajem mu skoré uzdravenie ;)
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Aj ja by som bol býval najradšej,v prvom momente,ale už by som Maťovi nepomohol,chlapcovi to bolo potom ľúto,navyše to bol bratranec bývaleho kolegu ktorý sme za dobre,dne už vyriekli v servise ortieľ - tak za 2 týždne to bude hotove,lebo vraj to musia najprv rozobrať,aby zistili čo všetko je poškodené,a potom objednať diely,navyše teraz idú 2 krátke týždne,proste smola :( :( :( :( :( :(
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: uz se v matizu nekdo naboural?

Příspěvek od alvin »

Ako som pozeral len zo zvedavosti tie tabuľky crash testov,tak som bol príjemne prekvapený
http://www.euroncap.com/tests/daewoo.aspx
akurát bezprečnosť detí sa ešte vtedy neskúmala a o stetoch s chodcom vieme svoje,ten skalický prípad z leta 2007,riešili sme to tu
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=10&t=9539
,veru čierní pasažeri ak sa chcete zadarmo odviezť domov z pijálesu,nastupením skokom na kapotu,tak na matízka to rohodne neskúšajte,strasie sa Vás pri prvej príležitosti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Vojta

Re: uz se v matizu nekdo naboural?

Příspěvek od Vojta »

No to mi je chudáka líto :( - doufám, že Ti ho do srazu dají do kupy -i
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: uz se v matizu nekdo naboural?

Příspěvek od -peha- »

:lol: :lol: :lol: Alvin už ho má v pořátku veď s ním bol v Maníne :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: uz se v matizu nekdo naboural?

Příspěvek od Jajuska95 »

:lol: :lol: tak nejsem přepracovaná sama..
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: uz se v matizu nekdo naboural?

Příspěvek od alvin »

Vojto,to je presner ork staré,to sa stalo 27.4. 2 0 0 8,ale nechcel som vytvárať novú tému- Matizek je zdravý horšie ja to so mňo,asi škodováci na mňa zoslali nejaký vírus neznámeho pôvodu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,som jak keby ma v kolese lámali,ručička teplpmera na mojom vlastnom motore je v červenom poli -P ,a ešte ma čaká nočná šichta,tak sa dopujem čajíčkami a tabletkami,aby som ju zvládol,ale do Olšovca bude všetko OK. Presne každých 6 rokom ma chytí chripajz v tomto čase ,22.4. 1997 - vravím že to sú tí šKOMdovaci,teda čevení,lebo vtedy sa narodil ich volda Tavárišč Ľénin :lol: :lol: :lol: a 1.5.2003,zas červený SVIATOK práce.
veru môžu si spievať pri dychovke v sprievode "Škooooooooda peněz,kterou jsem za tu FUCKbii dala... :P :P :P :P Holt už mi trochu otrnulo,lieky zabrali,tak zas vyrývam :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Vojta

Re: uz se v matizu nekdo naboural?

Příspěvek od Vojta »

To se mi ulevilo. Já viděl 28.dubna, ale přehlídl jsem, že je to 2008 :lol: :lol:
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: uz se v matizu nekdo naboural?

Příspěvek od alvin »

Z toho si nič nerob Vojto,ja som minule ces SZ oslovil Jirku Bada ,Ivoši :lol: :lol: :lol: :lol: tak som vyzeral ako ignorant,čo si ani poriadne nevie prečítať jednu SZ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: uz se v matizu nekdo naboural?

Příspěvek od -peha- »

Vojtíšku to chce BREJLE :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
buben
Příspěvky: 71
Registrován: ned led 18, 2009 07:09
Bydliště: Český Těšín

Re: uz se v matizu nekdo naboural?

Příspěvek od buben »

Lidičky, já viděl nedávno před Karvinou Scanii a pod ní Matýzka, nebyl to vůbec pěknej pohled, kéž bych to viděl poprvé a NAPOSLED!!!! :roll:
Uživatelský avatar
PAMA
Příspěvky: 203
Registrován: ned lis 06, 2005 17:23
Bydliště: Trencin
Kontaktovat uživatele:

Re: uz se v matizu nekdo naboural?

Příspěvek od PAMA »

Tak na tuto otazku sa odpovede nedockas.Pretoze ked niekto bural v matizovi tak uz asi neni medzi nami. :lol: :twisted:
Vojta

Re: uz se v matizu nekdo naboural?

Příspěvek od Vojta »

Tak zase tak strašné to není. Osobně znám několik Poláků, kteří prošli nějakou tou bouračkou. Samozřejmě ne čelně s kamionem. Možná bych našel i nějaké ty fotky. Ale přežili to všichni -i
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: uz se v matizu nekdo naboural?

Příspěvek od -peha- »

No my máme na dvorku dva :cry: :cry: :cry:
Přílohy
Vraky v Daewoo salóne (3).jpg
Vraky v Daewoo salóne (3).jpg (102.43 KiB) Zobrazeno 1392 x
Vraky v Daewoo salóne (5).jpg
Vraky v Daewoo salóne (5).jpg (114.55 KiB) Zobrazeno 1392 x
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“