-peha- a Bielá kráska

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od HusarJan »

Peto ja mám zas toto -P a už žiadna brzda výfuk.plynov :D a zadný tlmič chcem dat čo je na obrázku ;)
Přílohy
201_obr.jpg
201_obr.jpg (40.25 KiB) Zobrazeno 3689 x
Foto6.jpg
Foto6.jpg (22.59 KiB) Zobrazeno 3689 x
49695.jpg
49695.jpg (155.57 KiB) Zobrazeno 3689 x
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Peťo to je paráda že máme takých výrobcov a prevedenie je perfektné.
Jo Janko a Já mám presne ten istý katík je to vlastne rezonátor a športiak velmi nechcem mne sa lúbí ten ševel z výfuku už som mal bručouny ale dáko ma chytilo ticho miesto brutálu takže originálná výfuková sústava je paráda. :lol:
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od conpet »

Ticho léčí -i naprostý souhlas. Nemusí předce všichni sousedi vědět že jsem právě přijel :lol:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od HusarJan »

Peto ale s tým katom neviem či prejdeme cez em. :D no ten zadný ja tiež nechcem aby to moc vreštalo stačilo by iba od určitých otáčok no ak bude zlý tak ho predám chcem docielit krajšieho zvuku :D niečo podobné ako majú šest valce ;)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od Goose »

Ono "sportovní" katík má i svůj účel,má 4násobný průchod splodin a to samé i rezonátor,který nahrazuje středový tlumič má také lepší průchod,tím je chod motoru lepší,něco málo to přidá nejspíš i na výkonu ale jen je pak auto o něco hlučnější...samožřejmě k rezonátoru a sportovnímu katíku je idealní i sportovní vzduchový filtr...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

No po známosti sa dá ale inak nahodím ten originál lebo ho mám dobrý no výkon sa mi razantne zvíšil tedy ťah od spodku je lepší tak uvidím čo ješte stred lebo je totálne vysypaný :D A proti zvuku nič nemám aj mne sa páčí taký decent brum-brum ale Já som nenašiel kompromis a vďaka Hanzimu mám ten zadný nový tak ho tam nechám stačí mi koncovka :D
Přílohy
new výfuk (7).jpg
new výfuk (7).jpg (84.66 KiB) Zobrazeno 3362 x
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Tak a máme tichúčko ale v zadnom tlmiču som mal asi 5 L vody lebo som zabudol ako na všetkých mojích atách prevrtať 3 vrtáčkom dierku a tak som to spravil a to bol vodotrysk len sa tak 15 minut valilo von no ale už nešplouchá :D a hlavne mám tíško len si tak motorček vrčí a dnu je klídek takže hurá,no vlastne som konečne pri pridržaní výfuku počul ako motor klesá lebo doteraz som ho mohol vzadu kludne zapchať a šlapal dál takže na vine bol stredný tlmič a tým že som dal dole katík sa to prejavilo :D

Tak takto to tam vyzerá a starý s novým :lol:
Přílohy
IMGP0166.jpg
IMGP0166.jpg (93.91 KiB) Zobrazeno 3346 x
IMGP0160.jpg
IMGP0160.jpg (75.31 KiB) Zobrazeno 3346 x
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od conpet »

Super -i taky mě to čeká :roll: Ale od katu dozadu, už se těším taky na ticho :lol:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
john
Příspěvky: 85
Registrován: sob kvě 20, 2006 20:41
Bydliště: SK

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od john »

-peha- píše:Tak a máme tichúčko ale v zadnom tlmiču som mal asi 5 L vody lebo som zabudol ako na všetkých mojích atách prevrtať 3 vrtáčkom dierku a tak som to spravil a to bol vodotrysk len sa tak 15 minut valilo von no ale už nešplouchá :D a hlavne mám tíško len si tak motorček vrčí a dnu je klídek takže hurá,no vlastne som konečne pri pridržaní výfuku počul ako motor klesá lebo doteraz som ho mohol vzadu kludne zapchať a šlapal dál takže na vine bol stredný tlmič a tým že som dal dole katík sa to prejavilo :D

Tak takto to tam vyzerá a starý s novým :lol:
Stým prevrtaním to myslíš vážne ? naozaj to pomáha? -i
DEAWOO LEGANZA 2.0 CDX - STRIEBORNÁ - LPG-XENÓNY - PREDNE A ZADNE PARK. SENZORY - MODUL AUT. ROZSV. SVETIEL, 7-inch Touch Screen 2 Din In-Dash Car DVD Player Built-in GPS Function Dual Zone JZY-817-G
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Jasne že to pomáhá lebo pokud jazdíš len krátké trasy tak sa tam usadzuje vela vody a to preto že Lega má obrovský výfuk no a tak 5 litríkou nieje ani tak vela môže tam byť viac lebo vetší kus je spodok a rúra je až v strede takže málokedy to vie všetko vyšpliechať na to potrebuješ tak 20 km stálej jazdy no a Já vetšinou robím 3 km tam a večer zasa spátky takže sa mi voda usadzovala v každom aute ale 3mm dierka v spodku zadného tlmiča pomohla vždy a keď sa mi po asi 5 rokoch rozrástla tak som ju prevaril záplatou a prevrtal ynova no a výfuk na OPLI mi vydržal bez problémov 8 rokov a to bol polský :lol: :lol: :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

tak kráska dneska dorazila do Prahy kde sme síce 2 hodinky blúdili ale nakoniec dorazili k Peťovi a Lucke no a momentálne spíme v Rakovníku Krásku si viem cez televízor kontrolovať na parkovisku v penzionu.Tak má kočka za sebou 760 km a s nádhernou spotrebou takže zajtra pokračujeme v Prahe a potom na chalupe tak foto bude pozdejšie lebo notík je doma a pdfko to až tak nezvládá.No popravde tu vlastne sme na svatbe a komu.....uhádnite sami
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od conpet »

My to víme :D tak Gratulujem oběma novomaželům :D
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Tak my se s Milenou taky připojujeme ke gratulaci a přejeme dlouhý společný život v porozumění !
Ale pehačku neodpustím si poznámku.Proč jsi nedal vědět,že jedete na státní návštěvu do Prahy!!!
Například pro mě ta tvoje návštěva má větší váhu než když by přijela Radičová :lol: Já teď jezdím docela často do Prahy a dneska jsem tam taky byl a pomalu čtyři hodiny jsem měl čas tak jen tak aspoň na podání ruky bych se zastavil !!!
No nic hlavně ať to novomanželům jezdí a nezlobí -i
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Vládíku velmi Nás to mrzí ale na chate sme nemali ani signál na telefóny takže tvôj odkaz sme čítali už neskoro a velmi sme lutovali že sme sa nesetkali no mali sme nabitý program a tak síce došlo aj na nákupy v Prahe ale to bolo len na otočku.Jo a s Prahou toho mám dosť lebo dodala mi dálnica v CZ ktorá z Nás vymlátila dušu a potom zápchy a rozbité ulice priamo v Prahe kde som 6,7 km jel 2 hodiny to tedy bolo ouvej a samá odbočka a objíždka no hrôza a tie mačacie hlavy na ceste to je tedy niečo chúďa Legy ta dostala záhul ale vše prestála perfektne a hlavne nabehala presne 1982 kilometrov pri spotrebe 9,1 ( na tom sa hlavne podepsalo velkomesto :D ) ale aj tak celkové náklady aj z dialnicou boli nádherné (tankovanie v CZ ma stálo 20€ navyšie lebo LPG je drahšie ako u nás :D ) Takže už sme doma a šťastný že Nám to dokonale vyšlo aj s počasím a hlavne s rodinkou Peťana to je perfektný pár ludí a padli sme si do oka no a tak vlastne bude návšteva Čiech častejšia :lol: :lol: :lol:
Přílohy
IMGP0206.jpg
IMGP0206.jpg (152.81 KiB) Zobrazeno 3390 x
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
No nic hlavně,že jste dobře dojeli :!: Jinak věřím,že se potkáme příště :PP:
Jinak co píšeš o cestách je naprosto pravda!Stačí se podívat na tu tvoji fotku co je tam aut sice zaparkovaných ale když se to rozjede nevím nevím jak to dopadne :( Jinak o Praze ani nechci mluvit.Já v Praze jako motorista byl poprvé někdy 1961 na motorce ale když si vzpomenu tak je to nepředstavitelný :!: :!: Jinak do Prahy jsme jezdili na práci.Zařizovali jsme třeba ještě hotel Slovan/to leckterý pražák ani neví kde byl a přitom to byl střed Prahy tak pražáci kde byl?/ i na rekonstrukci Nar.divadla,a třeba rekonstrukce Můstku než se stavělo metro a těch restaurací a obchodů :lol: Ani nevzpomínat to si člověk uvědomí co všechno pamatuje :evil: Takže Prahu mám i prochozenou kromě okrajů ale dnes je všechno jinak.Nebudu to dál rozvádět ale příště dej vědět a když tomu bude náhoda přát ;) :PP:
Jinak ať nám jezdí a nezlobí i na těch našich silnicích a i po Praze -i
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“