Chevy Cruze - PatasRS

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
PatasRS
Příspěvky: 22
Registrován: čtv zář 18, 2014 23:16

Chevy Cruze - PatasRS

Příspěvek od PatasRS »

Zdravím všechny,

po rozvahách sem také přidávám našeho Cruze :) Je to Cruze 2.0 VCDi 110kw, r.v.2011 s výbavou LT. Už jsem na něm provedl pár úprav a pár úprav ho stále ještě čeká. :PP:
Úpravy: nové komponentní repro ve předu + vytlumení dveří, karbonové úpravy, zatmavení světel, blikrů, atd.
Čeká nás ještě zatmavení oken, možná snížení (pružiny), atd. :D
Přílohy
uprava Cruzik 2.jpg
WP_20150612_015.jpg
WP_20150825_007.jpg
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Chevy Cruze - PatasRS

Příspěvek od Scorpion.11 »

Vítám tě tu,
jinak krasavec a velice zajímavá značka :lol: :PP: Doufám, že ho uvidíme i někdy na srazu :mrgreen:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
PatasRS
Příspěvky: 22
Registrován: čtv zář 18, 2014 23:16

Re: Chevy Cruze - PatasRS

Příspěvek od PatasRS »

Díky za přivítání, chystáme se do Olšovce. :)
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze - PatasRS

Příspěvek od VIP »

Parádní auťák, ještě hezčí SPZ. To tam máš určitě známýho, že máš takový číslo, co? Taky mám zatmavený zadní světla. Ten přední znak bych dal taky do černé. -i -i -i -i -i -i -i :PP: :lol:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
PatasRS
Příspěvky: 22
Registrován: čtv zář 18, 2014 23:16

Re: Chevy Cruze - PatasRS

Příspěvek od PatasRS »

VIP píše:Parádní auťák, ještě hezčí SPZ. To tam máš určitě známýho, že máš takový číslo, co? Taky mám zatmavený zadní světla. Ten přední znak bych dal taky do černé. -i -i -i -i -i -i -i :PP: :lol:
Asi tě zklamu, ale značka je pouze virtuální :D Přední znak jsem v černém karbonu měl, ale po čase mě to omrzelo (protože to má každý) a proto jsem ho upravil jinak :) Se zadníma světlama si chci ještě pohrát, konkrétně celé rozdělat a upravit vnitřek, nevím však jestli to jde a následně lehce zatmavit. :)
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Chevy Cruze - PatasRS

Příspěvek od Scorpion.11 »

Ten znak ti schvaluji -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
slidil
Příspěvky: 1126
Registrován: pon úno 06, 2012 22:04
Bydliště: Koštice, okr. Louny

Re: Chevy Cruze - PatasRS

Příspěvek od slidil »

PatasRS píše: Se zadníma světlama si chci ještě pohrát, konkrétně celé rozdělat a upravit vnitřek, nevím však jestli to jde ........
Jde to. :mrgreen:

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... start=3810

Jen to v tý troubě musíš pořád kontrolovat. V jednu chvíli to je v cajku a během pár vteřin se ti ten černej plast shroutí teplem a můžeš světlo vyhodit. ;)
IMG_20150906_181238-1024.jpg
IMG_20150906_180948-1024.jpg
Captiva 2,2VCDi LTZ 135kW - 2012 (4x4 - 7míst)

Bylo:
Chevrolet Aveo 1,4 74kW - 2010
Hyundai Santamo 2,0i 102kW - 1999 (4x4 - 7míst)
Uživatelský avatar
PatasRS
Příspěvky: 22
Registrován: čtv zář 18, 2014 23:16

Re: Chevy Cruze - PatasRS

Příspěvek od PatasRS »

Tak včera jsme lehce tonovali, jsem nadmíru spokojen, auto hned vypadá líp :o)
Přílohy
skla3.jpg
skla2.jpg
skla.jpg
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Chevy Cruze - PatasRS

Příspěvek od Scorpion.11 »

Není co dodat -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Chevy Cruze - PatasRS

Příspěvek od Franta P. »

tož vítej. mezi hrstku Crůzáků, co tu zbyla. decentní a super.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Chevy Cruze - PatasRS

Příspěvek od Rudolf Š. »

Ahoj :PP: Cruzik vypadá dobře -i tak doufám že ho na Olšovci okouknu :PP:
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
PatasRS
Příspěvky: 22
Registrován: čtv zář 18, 2014 23:16

Re: Chevy Cruze - PatasRS

Příspěvek od PatasRS »

Díky za přivítání ;) Mám na vás dotaz, máte někdo zkušenosti s detailingem nebo alespoň s autošampóny od Chemical Guys a voskem Butter Wet Wax? Chtěl bych Cruzíka pořádně umýt a navoskovat, tak jsem objednal autošampón od ChemicalGuys Extreme bodywash 'n' wax, ručník s mikrovlákny na vysušení, houbu s mikrovlákny Chenille Microfiber Premium Scratch - Free Wash Mitt (lepší jak z ovčí vlny), a aplikátor na vosk Workhorse Green Professional Grade s mikrouutěrkama na finální vyleštění. :D Stálo to celkem ranec, tak mě zajímá jak o svého Cruzika pečujete vy a co používáte za autošampon a vosky? :PP:
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze - PatasRS

Příspěvek od Petr S. »

PatasRS píše:Díky za přivítání ;) Mám na vás dotaz, máte někdo zkušenosti s detailingem nebo alespoň s autošampóny od Chemical Guys a voskem Butter Wet Wax? Chtěl bych Cruzíka pořádně umýt a navoskovat, tak jsem objednal autošampón od ChemicalGuys Extreme bodywash 'n' wax, ručník s mikrovlákny na vysušení, houbu s mikrovlákny Chenille Microfiber Premium Scratch - Free Wash Mitt (lepší jak z ovčí vlny), a aplikátor na vosk Workhorse Green Professional Grade s mikrouutěrkama na finální vyleštění. :D Stálo to celkem ranec, tak mě zajímá jak o svého Cruzika pečujete vy a co používáte za autošampon a vosky? :PP:
Mam výbornou zkušenost jak se šamponem i voskem od Sonaxu. Mám komplet i na interiér včetně přípravku na kůži a max.spokojenost.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
PatasRS
Příspěvky: 22
Registrován: čtv zář 18, 2014 23:16

Re: Chevy Cruze - PatasRS

Příspěvek od PatasRS »

Petr S. píše:
PatasRS píše:Díky za přivítání ;) Mám na vás dotaz, máte někdo zkušenosti s detailingem nebo alespoň s autošampóny od Chemical Guys a voskem Butter Wet Wax? Chtěl bych Cruzíka pořádně umýt a navoskovat, tak jsem objednal autošampón od ChemicalGuys Extreme bodywash 'n' wax, ručník s mikrovlákny na vysušení, houbu s mikrovlákny Chenille Microfiber Premium Scratch - Free Wash Mitt (lepší jak z ovčí vlny), a aplikátor na vosk Workhorse Green Professional Grade s mikrouutěrkama na finální vyleštění. :D Stálo to celkem ranec, tak mě zajímá jak o svého Cruzika pečujete vy a co používáte za autošampon a vosky? :PP:
Mam výbornou zkušenost jak se šamponem i voskem od Sonaxu. Mám komplet i na interiér včetně přípravku na kůži a max.spokojenost.
Ahoj, díky za odezvu, sonax jsem dnes používal oživovač plastů a je tak mastný, že nejde absolutně dostat z laku a ze skel kam se mi omylem dostal. Autošampony a vosky jsem měl na mysli spíše vyšší řady, sonax patří spíše do té nižší, ale díky za zkušenost :) ted shanim spíš něco na odmaštění laku :roll:
Uživatelský avatar
PatasRS
Příspěvky: 22
Registrován: čtv zář 18, 2014 23:16

Re: Chevy Cruze - PatasRS

Příspěvek od PatasRS »

Tak máme navoskováno :D Dnes to do mě napral zezadu cyklista, když jsem to zašlápl ve městě, naštěstí se autu nic nestalo, krve by se ve mě nedořezal, zrovna když jsem ho měl čerstvě navoskovaného :roll: Vosk od Chemical Guys můžu vřele doporučit, pracuje se s ním krásně a lesk je brutální. :)
Přílohy
wax cruze.jpg
WP_20160421_19_12_21_Pro.jpg
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“