Deep Espresso CRUZE

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Megdown
Příspěvky: 34
Registrován: úte srp 27, 2013 08:42
Bydliště: Olomouc

Re: Deep Espresso CRUZE

Příspěvek od Megdown »

[quote="Rudolf Š."]Ahoj :PP: :PP: vítám tě u nás a věřím že se ti tu bude líbit :PP: přeji hodně šťastných km bez nehod -i jinak barva suprová -i -i


Ahoj, díky za přání. Barva je vážně zajímavá. Když se na auto podíváš pokud je pod mrakem nebo z dálky vypadá jako černý. Pokud je nasvícený od slunce, tak je to jasná hnědá až lehce do zlatova.
Opravdu zajímavý. Hlavně jsem tuto barvu na Cruzovi ještě taky nikde na živo neviděl ;)
Nyní: Cruze sedan 1,6 91kW LT+; LPG BRC ; Deep Espresso metalíza[/color], r.v.2013
Dříve: Aveo sedan 1,2 63kW LS+ Carbon Flash metalíza, r.v. 2012
Renault Megane Coach 1,6e 66kW,r.v.1999
Fiat Punto 1,7 diesel r.v.1996
Škoda Forman Le- LPG r.v.1992
Reklama
 

Uživatelský avatar
Megdown
Příspěvky: 34
Registrován: úte srp 27, 2013 08:42
Bydliště: Olomouc

Re: Deep Espresso CRUZE

Příspěvek od Megdown »

To Vladka:

Jak píšeš tak prostě nenajezdíme tolik km, aby se nám to vyplatilo kupovat diesel i když bych ho třeba kvůli zátahu klidně bral :P
Pořizovací cena je u turbo dieselu dost vyšší a hlavně jsem nechtěl být otrokem auta kdy se podřizuju jeho potřebám při vypalování filtru -P. Často třeba jen tak popojíždím po městě a dieselový Cruzík by se mnou trpěl. :((
No a většinou jsem měl benzínová auta, tak už jsem na to nějak navyklej. Připadají mi takový bezúdržbovější. At' i tobě Cruz slouží a jsi spokojená i nadále.
Nyní: Cruze sedan 1,6 91kW LT+; LPG BRC ; Deep Espresso metalíza[/color], r.v.2013
Dříve: Aveo sedan 1,2 63kW LS+ Carbon Flash metalíza, r.v. 2012
Renault Megane Coach 1,6e 66kW,r.v.1999
Fiat Punto 1,7 diesel r.v.1996
Škoda Forman Le- LPG r.v.1992
Uživatelský avatar
Vladka
Příspěvky: 654
Registrován: stř úno 06, 2013 20:34
Bydliště: Rochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Deep Espresso CRUZE

Příspěvek od Vladka »

Megdown píše:To Vladka:

Jak píšeš tak prostě nenajezdíme tolik km, aby se nám to vyplatilo kupovat diesel i když bych ho třeba kvůli zátahu klidně bral
Pořizovací cena je u turbo dieselu dost vyšší a hlavně jsem nechtěl být otrokem auta kdy se podřizuju jeho potřebám při vypalování filtru . Často třeba jen tak popojíždím po městě a dieselový Cruzík by se mnou trpěl.
No a většinou jsem měl benzínová auta, tak už jsem na to nějak navyklej. Připadají mi takový bezúdržbovější. At' i tobě Cruz slouží a jsi spokojená i nadále.
Jj, přesně takhle jsme se taky rozhodovali, dokonce i mezi 1,6tkou a 2,0, ale ten neměl tak nabušenou výbavu :-)) a diesel by se opravdu nevyplatil...takže to bylo jasný....a taky mi příjde víc bezúdržbové....zatím do něj liju jen benzín, vodu do ostřikovačů, měním kola, 1xročně garančka, mytí, dál.známka (kdyby náhodou) a pouštím hodně rádio :-)) toť vše....takže si ho užívám ;-))
Nyní: Citroen C4 Grand Picaso, 1,6 BlueHDI, 88kW, MAN6, vínová
Bývalo:
VW Golf VII, 1,2TSI, 77kW, šedá
Opel Signum 2.2, 2004, benzín, stříbrný
Chevrolet Cruze HB, edice WTCC 1,6, 91kw
BMW 525d, r.2003
Sen: no toho je!! :-)
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“