Chevy Cruze WTCC

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
KiaraStanley

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od KiaraStanley »

No tak to sis hodně polepšila, gratuluju. :PP:

P.S. Splnění snu v podobě některýho z těch aut, který máš napsaný dole, není nic nereálnýho. ;) -i
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vladka
Příspěvky: 654
Registrován: stř úno 06, 2013 20:34
Bydliště: Rochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Vladka »

Scorpion.11 píše:To jsou změny -i :PP:
to aby jste se nenudili... ;-)) aspoň se něco děje. ;-)
Nyní: Citroen C4 Grand Picaso, 1,6 BlueHDI, 88kW, MAN6, vínová
Bývalo:
VW Golf VII, 1,2TSI, 77kW, šedá
Opel Signum 2.2, 2004, benzín, stříbrný
Chevrolet Cruze HB, edice WTCC 1,6, 91kw
BMW 525d, r.2003
Sen: no toho je!! :-)
Uživatelský avatar
Vladka
Příspěvky: 654
Registrován: stř úno 06, 2013 20:34
Bydliště: Rochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Vladka »

KiaraStanley píše:No tak to sis hodně polepšila, gratuluju. :PP:

P.S. Splnění snu v podobě některýho z těch aut, který máš napsaný dole, není nic nereálnýho. ;) -i
- no doufám, že se k nějakému taky doberu (ale ještě to potrvá, ale kdo si počká, ten se dočká, ne?) ;-)) ....zatím jen "slintám" když nějaké vidím...

děkuji, hodně lidí mi říká, že jsem si vybrala dobře. Sice na ty koncernový auta moc nejsme, ale tohle byla výhodná šance, jak si pořídit nové auto bez starostí. ;-))
Nyní: Citroen C4 Grand Picaso, 1,6 BlueHDI, 88kW, MAN6, vínová
Bývalo:
VW Golf VII, 1,2TSI, 77kW, šedá
Opel Signum 2.2, 2004, benzín, stříbrný
Chevrolet Cruze HB, edice WTCC 1,6, 91kw
BMW 525d, r.2003
Sen: no toho je!! :-)
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Petr S. »

Vladka píše:Tak Opel už je minulostí.....teď jezdím v novém autíčku....konečně mám městské auto s nízkou spotřebou ;-))
Já bych se tak neradoval. Ta spotřeba na papíru je hezká,ale reálně budeš tak o 2 l víc. A palubnímu p.c. nevěř.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
KiaraStanley

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od KiaraStanley »

Petr S. píše:
Vladka píše:Tak Opel už je minulostí.....teď jezdím v novém autíčku....konečně mám městské auto s nízkou spotřebou ;-))
Já bych se tak neradoval. Ta spotřeba na papíru je hezká,ale reálně budeš tak o 2 l víc. A palubnímu p.c. nevěř.

S tou spotrebou, to je otazka, ale co se tyce kvality zpracovani, pouzitych materialu nebo jizdnich vlastnosti, tak tam se korejsky Chevy nemuze rovnat. V tomhle smeru je to urcite lepsi volba.
Uživatelský avatar
Vladka
Příspěvky: 654
Registrován: stř úno 06, 2013 20:34
Bydliště: Rochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Vladka »

KiaraStanley píše:
Petr S. píše:
Vladka píše:Tak Opel už je minulostí.....teď jezdím v novém autíčku....konečně mám městské auto s nízkou spotřebou ;-))
Já bych se tak neradoval. Ta spotřeba na papíru je hezká,ale reálně budeš tak o 2 l víc. A palubnímu p.c. nevěř.

S tou spotrebou, to je otazka, ale co se tyce kvality zpracovani, pouzitych materialu nebo jizdnich vlastnosti, tak tam se korejsky Chevy nemuze rovnat. V tomhle smeru je to urcite lepsi volba.

- to rozhodně je spotřeba úplně někde jinde....do práce jezdím pod 5l, z práce to mám do kopců, tak je to něco přes 5l.....dlouhodobá je zatím na 6l, najeto 1000km. Myslím, že až tolik to zase nekecá. Za studena to netůruju, jezdím kochací jízdy... ;-)) s Chevy jsem jezdila kolem 8 - 8,5lt. Na první nádrž jsme najeli přes 800km...zatím tedy spokojenost.
Nyní: Citroen C4 Grand Picaso, 1,6 BlueHDI, 88kW, MAN6, vínová
Bývalo:
VW Golf VII, 1,2TSI, 77kW, šedá
Opel Signum 2.2, 2004, benzín, stříbrný
Chevrolet Cruze HB, edice WTCC 1,6, 91kw
BMW 525d, r.2003
Sen: no toho je!! :-)
KiaraStanley

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od KiaraStanley »

Já si myslím, že budeš spokojená. Sám koncern VW nemám rád a vlastně jsou VW a Škoda moje hodně neoblíbený značky, ale přiznejme si, že jim korejský Chevy nesahá ani po matice kol. Podle mně je to dobrá volba. -i
Uživatelský avatar
Vladka
Příspěvky: 654
Registrován: stř úno 06, 2013 20:34
Bydliště: Rochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Vladka »

KiaraStanley píše:Já si myslím, že budeš spokojená. Sám koncern VW nemám rád a vlastně jsou VW a Škoda moje hodně neoblíbený značky, ale přiznejme si, že jim korejský Chevy nesahá ani po matice kol. Podle mně je to dobrá volba. -i

tak to máme stejný s těm koncernama ;-)) škodovky máme v práci a to je hrůza....ale někdy se hold povede pěkná akcička, jako teď na toho golfíka. Taky si myslím, že je to dobrá volba. -i díky ti.
Nyní: Citroen C4 Grand Picaso, 1,6 BlueHDI, 88kW, MAN6, vínová
Bývalo:
VW Golf VII, 1,2TSI, 77kW, šedá
Opel Signum 2.2, 2004, benzín, stříbrný
Chevrolet Cruze HB, edice WTCC 1,6, 91kw
BMW 525d, r.2003
Sen: no toho je!! :-)
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od hladolef »

KiaraStanley píše:Já si myslím, že budeš spokojená. Sám koncern VW nemám rád a vlastně jsou VW a Škoda moje hodně neoblíbený značky, ale přiznejme si, že jim korejský Chevy nesahá ani po matice kol. Podle mně je to dobrá volba. -i
Ted nevim,proc,ses k nam navaril!!!Kdyz mas takove mineni,o korejske praci.Jak dlouho jsi v tech autech jezdil.Jaky je rozdil,kde se to auto vyrobilo????
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od tomask »

Nooo.... to jsou změny -i , já myslel, že je to návštěva :D
Udělala jsi dobře, kvalitou materiálu a zpracovaním je VW úplně někde jinde než Chevy a myslím, že i Škoda je daleko před Chevy.
:PP:
Carthell Prg
KiaraStanley

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od KiaraStanley »

hladolef píše:
KiaraStanley píše:Já si myslím, že budeš spokojená. Sám koncern VW nemám rád a vlastně jsou VW a Škoda moje hodně neoblíbený značky, ale přiznejme si, že jim korejský Chevy nesahá ani po matice kol. Podle mně je to dobrá volba. -i
Ted nevim,proc,ses k nam navaril!!!Kdyz mas takove mineni,o korejske praci.Jak dlouho jsi v tech autech jezdil.Jaky je rozdil,kde se to auto vyrobilo????
Taky mam Chevrolet a dokonce dva a oba je mam rad, ale to jeste neznamena, ze jsem kvuli tomu prisel o pulku mozku nebo ztratil veskerou soudnost a budu si ted myslet, ze je to ta nejlepsi znacka na zemekouli. Ne neni Hladolefe. Spousta jinych znacek je mnohem kvalitnejsich, lepe zpracovanych, s lepsimi jizdnimi vlastnostmi a VW nebo Skoda patri mezi ne. Ono nejde o to, kde se to auto vyrobilo, ale spis o to, kdo ho vyrobil, jake pritom pouzil technologie, vyrobni procesy, jak jsou nastaveny vyrobni standardy, vystupni kontrola, atd. Ale to ty evidentne nechapes.

A propo: Stale cekam na to, az mi tu Milosh laskave zrusi profil.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Hanzy »

Ony právě americké auta měly velký problém s kvalitou výroby a zpracováním a zamrzlým vývojem proto GM spadl tam kde je a a musel zamakat vic nové modely Chevy a Opel.
Naopak u korejských Chevroletu je kombinace už Evropy Austrálie Korey.
VW koncern naopak jde s kvalitou dolů už není a nevydrží nic co dřív motory TSI katastrofa už i nepojistitelné na poruchovost a velkou spotřebu oleje.
http://www.autoforum.cz/technika/motory ... nepojisti/

Mám kámoše s auty furt nějaký problém a to samé potvrzeno i od kamarádu ze servisu Audi VW a Škoda čím dál větší průser...
Nepočítám problém s drahými pojistkami a čekat každým dnem kdy mi to čornou nebo dílu je potřeba furt hromadu :D :PP:
Ja s Daewoo a Chevrolety jezdím roky a žáden problém mimo udržbu jsem neřešil a když vemu poměr cena výkon tak mám výsledek co mám od VW jen starého poctivého Transportera 2.5TDI chcije s něj olej ale je to VW tak je to standart nebo to nikdo nedokázal opravit :D
Tady krásná citace kolegy odsud která mě neskutečně pobavila podle aut možná poznáte kdo to je :D

Fanuskovia VW grupy su zvlastni ludia, ktori su ochotni dat neumerne vela penazi za nieco, co za to vobec nestoji. Ale tie VW a spol su silne predrazene uz ako nove.

_________________
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel"
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
KiaraStanley

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od KiaraStanley »

Ty mas pocit, ze tady mluvim o americkych autech? Precti si dvakrat, co jsem tady napsal, nez zacnes neco komentovat. Sorry Hanzy, ale uz ta tvoje prvni veta je uplne zcestna. Rict, ze "americké auta měly velký problém s kvalitou výroby a zpracováním a zamrzlým vývojem" je tak trochu mimo. To je to samy, jako kdybys totez rekl o Evropskych autech. Stejne jako nemuzes srovnavat treba Lancii nebo Renaulta s Mercedesem nebo Ferrari (presto, ze vsechno to jsou evropsky znacky), tak nemuzes hazet do jednoho pytle vsechny americky auta. Nehlede na to, že americky auta vetsina Cechacku, vcetne tebe, zna tak maximalne z obrazku a z vypraveni v mistni hospode. Jen tak mimochodem, mezi americkyma autama jsou stejne velke rozdily, jako u evropskych znacek a to dokonce i v ramci znacky. Aveo tezko muzes srovnavat s Corvettou nebo Silveradem a pritom vsechno jsou to Chevrolety. Teda Aveo se tak na prvni pohled tvari. Mas pravdu, ze renome Chevroletu strasne upadlo, ale to je prave diky korejskym autum, ktery se tady zacaly prodavat pod touhle starobylou znackou, ktera vyrabela auta uz v dobe, kdy Korejci jezdili tak maximalne na oslech. Mysli si o tom co chces, ale je to tak. To, ze je Opel v prdeli, je sice fakt, ale to je tim, ze Amici na nejakou malou evropskou znacku totalne serou. Evropa je pro ne tak strasne vzdalena, ze je to vubec nijak netankuje. A VW? Kazda automobilka driv nebo pozdeji vyrobi nejaky srackovy motor a zrovna dnesni doba je jich plna v ramci vsech automobilek na celym svete, to si nevyberes. Ale co se tyce kvality zpracovani a predevsim jizdnich vlastnosti aut, tam se korejsky Chevrolet alias Daewoo absolutne nemuze merit s VW ani s jinymi zavedenymi evropskymi znackami.
Ja chapu, ze jsi zaujaty vuci svoji znacce, ja mam Chevrolet taky rad, ale chtelo by to trochu soudnosti.
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od tomask »

-i přesně řečeno ;)
Carthell Prg
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od smire666 »

Keď sa to tak vezme, každý má v niečom pravdu :PP:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“