Chevy Cruze WTCC

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Petr S. »

KiaraStanley píše:
Petr S. píše:
Vladka píše:Tak Opel už je minulostí.....teď jezdím v novém autíčku....konečně mám městské auto s nízkou spotřebou ;-))
Já bych se tak neradoval. Ta spotřeba na papíru je hezká,ale reálně budeš tak o 2 l víc. A palubnímu p.c. nevěř.

S tou spotrebou, to je otazka, ale co se tyce kvality zpracovani, pouzitych materialu nebo jizdnich vlastnosti, tak tam se korejsky Chevy nemuze rovnat. V tomhle smeru je to urcite lepsi volba.
Tak to zpracování je opravdu někde jinde,ale oproti Lacceti to byl obrovský krok kupředu. A ty poslední Cruze už byli mnohem lepší. 1.6 byl blbej motor 1.8 je lepší.Ale spotřeba 5l je nesmysl. Reálná spotřeba je tak 6.5 -7l.A k těm motorům,1.2 TSi má životnost 150000,to je návrat do roku 1984 k Favoritům. Ani TDI už nejsou co byli. 2.0 žere i 10 litrů,1.6 má turboefekt jak hovado a výkon nic moc. Palikx má ještě staré poctivé 1.9 TDi a jak říká,je to poslední povedené TDi od VW,teda ono pochází od AUDI a v tom to asi bude. Jinak já mám v Leganze poctivej 2.0 na LPG a 1.4 TSi ukážu zadní světla.
P.s: a kua nehádejte se tady. :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Hanzy »

Opak je pravdou řek bych naopak že si zaslepený americkým Chevroletem bez trochy soudnosti naopak Cruze byl první vlaštovkou nové platformy jinak byl GM technologiemi vývojem 20 let pozadu s auty co uměly jet jen rovně a proto zbankrotoval a tím pádem ani korejské nemohly být nic extra byly to samé jen v menším a naopak v kombinaci s Německým Oplem byly už i korejské na tom líp.
Tady článek jde jich najít plno o kvalitě že i Kia A Hyundai byly s kvalitou na tom líp a proto tak GM dopad musel padnout na hubu aby se trochu spamatoval...přímo píšou zamrzl 20let za konkurencí...
http://www.investujeme.cz/trvanlive-zbo ... d-krachem/
někde i jsem v té době četl článek s veřejnou omluvou GM že zamrzli s vývojem a kvalitou takže opravdu to chce soudnost a pro mě je Americké auto o něčem jiném krostě o tom V8 atd i když mimo nové Corvety jak se říkalo že umí jezdit jen rovně :D
KiaraStanley píše:Ty mas pocit, ze tady mluvim o americkych autech? Precti si dvakrat, co jsem tady napsal, nez zacnes neco komentovat. Sorry Hanzy, ale uz ta tvoje prvni veta je uplne zcestna. Rict, ze "americké auta měly velký problém s kvalitou výroby a zpracováním a zamrzlým vývojem" je tak trochu mimo. To je to samy, jako kdybys totez rekl o Evropskych autech. Stejne jako nemuzes srovnavat treba Lancii nebo Renaulta s Mercedesem nebo Ferrari (presto, ze vsechno to jsou evropsky znacky), tak nemuzes hazet do jednoho pytle vsechny americky auta. Nehlede na to, že americky auta vetsina Cechacku, vcetne tebe, zna tak maximalne z obrazku a z vypraveni v mistni hospode. Jen tak mimochodem, mezi americkyma autama jsou stejne velke rozdily, jako u evropskych znacek a to dokonce i v ramci znacky. Aveo tezko muzes srovnavat s Corvettou nebo Silveradem a pritom vsechno jsou to Chevrolety. Teda Aveo se tak na prvni pohled tvari. Mas pravdu, ze renome Chevroletu strasne upadlo, ale to je prave diky korejskym autum, ktery se tady zacaly prodavat pod touhle starobylou znackou, ktera vyrabela auta uz v dobe, kdy Korejci jezdili tak maximalne na oslech. Mysli si o tom co chces, ale je to tak. To, ze je Opel v prdeli, je sice fakt, ale to je tim, ze Amici na nejakou malou evropskou znacku totalne serou. Evropa je pro ne tak strasne vzdalena, ze je to vubec nijak netankuje. A VW? Kazda automobilka driv nebo pozdeji vyrobi nejaky srackovy motor a zrovna dnesni doba je jich plna v ramci vsech automobilek na celym svete, to si nevyberes. Ale co se tyce kvality zpracovani a predevsim jizdnich vlastnosti aut, tam se korejsky Chevrolet alias Daewoo absolutne nemuze merit s VW ani s jinymi zavedenymi evropskymi znackami.
Ja chapu, ze jsi zaujaty vuci svoji znacce, ja mam Chevrolet taky rad, ale chtelo by to trochu soudnosti.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
KiaraStanley

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od KiaraStanley »

To musi bejt strasne silnej matros, co ty beres. Ja myslim, ze nema smysl se v tom dal hrabat, protoze ty evidentne absolutne nechapes, o cem jsem tady mluvil. A kdyz teda mas nutkavou potrebu napsat nejakou dalsi picovinu a navic o vecech, o kterych vis uplny hovno, tak si to po sobe alespon precti a zkus to pak upravit tak, at to ma hlavu a patu. Nic, koncim tuhle diskuzi.
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od hladolef »

KiaraStanley píše:To musi bejt strasne silnej matros, co ty beres. Ja myslim, ze nema smysl se v tom dal hrabat, protoze ty evidentne absolutne nechapes, o cem jsem tady mluvil. A kdyz teda mas nutkavou potrebu napsat nejakou dalsi picovinu a navic o vecech, o kterych vis uplny hovno, tak si to po sobe alespon precti a zkus to pak upravit tak, at to ma hlavu a patu. Nic, koncim tuhle diskuzi.
Uz zacinas,kolem sebe kopat,dosli Ti argumenty!Na Hanzyho..proste nemas.Pokud porad tvrdis ze koktavka je lepsi nez kor,chevy.tak to necim doloz.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
KiaraStanley

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od KiaraStanley »

Jako argument bude stačit se v tý Octávce svézt.
Každopádně hádat se tady o nesmyslech nikam nepovede. Máte svůj club a my ten náš a vzhledem k tomu, že naše světy jsou naprosto odlišné, dál s vámi spolupracovat nebudeme a vašich aktivit se účastnit také nebudeme, ať už se to týká tady fóra nebo srazů, na čemž už jsme se před časem dohodli mezi sebou s našimi členy a současně s Vašimi organizátory.
Nicméně i přes osobní neshody přeji hodně štěstí, ať se Vašemu clubu vede a nezanikne. Předem se omlouvám, ale už dál nebudu číst tyhle komentáře a tudíž ani reagovat na ně. Chci se věnovat konstruktivnějším věcem, protože tyhle hádky jsou pro mně naprostou ztrátou času, který bych mohl věnovat věcem, které mně opravdu zajímají.
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od tomask »

Mohli jste se přesunout na pokec, tady jenom k....víte stránky Vlaďce ;)
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Vladka
Příspěvky: 654
Registrován: stř úno 06, 2013 20:34
Bydliště: Rochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Vladka »

Tome díky....ale když se chtějí hádat, tak ať se hádaj... ;-) mi je to šumák....a kdy se stavíš na kafíčto!! ;-))
Nyní: Citroen C4 Grand Picaso, 1,6 BlueHDI, 88kW, MAN6, vínová
Bývalo:
VW Golf VII, 1,2TSI, 77kW, šedá
Opel Signum 2.2, 2004, benzín, stříbrný
Chevrolet Cruze HB, edice WTCC 1,6, 91kw
BMW 525d, r.2003
Sen: no toho je!! :-)
Uživatelský avatar
Vladka
Příspěvky: 654
Registrován: stř úno 06, 2013 20:34
Bydliště: Rochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Vladka »

Tak jsme našeho golfíčka vyvezli do Rakouska, Itálie, Slovinska a Chorvatska a pak ještě do Zlína. Za dovču jsme ujeli 3000km, dlouhodobou spotřebu jsme ze 6lt snížili na 5,8...jinak o dovolené jsme jezdili průměrně okolo 5,3 - 5,5lt. Takže spokojenost. Zkusím přidat i nějaké foto.
Přílohy
kámoš.jpg
SLO.jpg
nabalený golfík.jpg
Nyní: Citroen C4 Grand Picaso, 1,6 BlueHDI, 88kW, MAN6, vínová
Bývalo:
VW Golf VII, 1,2TSI, 77kW, šedá
Opel Signum 2.2, 2004, benzín, stříbrný
Chevrolet Cruze HB, edice WTCC 1,6, 91kw
BMW 525d, r.2003
Sen: no toho je!! :-)
Uživatelský avatar
Vladka
Příspěvky: 654
Registrován: stř úno 06, 2013 20:34
Bydliště: Rochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Vladka »

Tak cruzík opět na prodej, je zpět v AAA Auto.....:-(

https://www.sauto.cz/osobni/detail/chev ... oFrom=list
Nyní: Citroen C4 Grand Picaso, 1,6 BlueHDI, 88kW, MAN6, vínová
Bývalo:
VW Golf VII, 1,2TSI, 77kW, šedá
Opel Signum 2.2, 2004, benzín, stříbrný
Chevrolet Cruze HB, edice WTCC 1,6, 91kw
BMW 525d, r.2003
Sen: no toho je!! :-)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Krtek »

To se fakt dá takhle ohňápat volant za 60 tis km nebo ho ztočili ???? Já mam nalítáno 216 a volant, bych řek, v lepší kondici.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Vladka
Příspěvky: 654
Registrován: stř úno 06, 2013 20:34
Bydliště: Rochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Vladka »

Krtek píše:To se fakt dá takhle ohňápat volant za 60 tis km nebo ho ztočili ???? Já mam nalítáno 216 a volant, bych řek, v lepší kondici.
to netuším, ale stočíno to není, já ho prodávala s 30tisícema a další majitel byl někde z Liberecka.....třeba je to nějaká šmouha nebo prach....
Nyní: Citroen C4 Grand Picaso, 1,6 BlueHDI, 88kW, MAN6, vínová
Bývalo:
VW Golf VII, 1,2TSI, 77kW, šedá
Opel Signum 2.2, 2004, benzín, stříbrný
Chevrolet Cruze HB, edice WTCC 1,6, 91kw
BMW 525d, r.2003
Sen: no toho je!! :-)
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“