GiGi´s Cruze

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

GiGi
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 07, 2013 13:49
Bydliště: Velvary,Okres KLADNO

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od GiGi »

Já jsem si to myslel, že to tak bude.Každopádně dneska mi ten hever přišel, mám ho jen pro nedej bože případ nouze.Měnit kola si nechávám v servisu :D . Ale díky za postřeh, kdybych to někdy zvedal -i Spíš pořád laboruju s tím dojezdovym kolem, které nemůžu levněji jak za 4000kč sehnat :lol:
Chevrolet Cruze 1.6 LT+,91kw,Barva Modrá Arctic,16"
Reklama
 

GiGi
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 07, 2013 13:49
Bydliště: Velvary,Okres KLADNO

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od GiGi »

Ahoj přátelé...dlouho jsme se neozval s nějakým problémem,a to moje auto je snad přtahuje.....Takže chci se zeptat jestli se někdo s něčím takovým také setkal,nebo by mi mohl poradit,jelikož já i u nás v servisu už jsme bezradní :-D Když jedu déle(aspon tak 60km) tak se mi line od kol hrozné pískání,když přibrzdim,nebo hnu mírně volanten na stranu,tak to přestane.....ale hned zase začne....pískání je uplně stejné,jako když máte sjeté destičky a brzdíte,ale toto dělá právě naopak,když jedu..pokud přibrzdim přestane to a hned začne jak pustim brzdu...fakt netuším,nemáte někdo nějakou radu?Za každou předem moc děkuji GiGi -P
Chevrolet Cruze 1.6 LT+,91kw,Barva Modrá Arctic,16"
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: GiGi´s Cruze

Příspěvek od VIP »

Ahoj. Mě taky pískaly kola za jízdy a po sešlápnutí brzdy to přestalo. Promazali mi čelisti brzd nebo jak se to jmenuje a bylo po problému. Zůstávaly zaseknutý a nevracely se a tím to pískalo. -i
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“