Petrisek Cruze HB

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

zavodak-1
Příspěvky: 148
Registrován: ned led 30, 2011 19:08
Bydliště: Bratislavsky kraj.

Re: Petrisek Cruze HB

Příspěvek od zavodak-1 »

Ten lakovač co mu robil ten predný nárazník je na jedno oko slepy ??? JA by sommu ten náraznik o hlavu obuchal
Biely cruze 2.0 VCDI LS+ 92kw-chip 110kw
VW Golf 1.9 Tdi pd higline 85kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Petrisek Cruze HB

Příspěvek od milosh »

petrisek.pistolik píše:Dva krasavci na Rozkoši. Někdy náhody bývají opravdu zajímavé. V pondělí přijedu s rodinou do ATC Rozkoš, zaparkuji a 20 metrů vedle stojí Cruze ve stejné barvě, ale sedan s pražskou RZ. Tak než jsem odjel domů, tak jsem se postavil vedle a udělal nějaký foto. Pak jsme spolu s kolegou dali pár slov a pochválili si auta a jel jsem domů. A ještě jeden Cruze HB, ale v šedé barvě měl jeden ze záchranářů na Rozkoši, tak jsme tam mohli udělat takový mini srazík :D
Ale musis uznat ze vedle toho tveho HB vypada sedan jako poradne auto, coz opravdu je, i kdyz kufr mas ty praktictejsi.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
petrisek.pistolik
Příspěvky: 41
Registrován: pát zář 30, 2011 17:59
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Petrisek Cruze HB

Příspěvek od petrisek.pistolik »

zavodak-1 píše:Ten lakovač co mu robil ten predný nárazník je na jedno oko slepy ??? JA by sommu ten náraznik o hlavu obuchal
Nevím, co tím máš na mysli, protože když se podíváš, tak ty barevné odstíny nárazníků jsou jak u jednoho, tak i u druhého auta a je to vada fotografie nikoliv lakýrníka, protože oba vozy jsou tak jak byly koupeny nové bez oprav
Alfa Romeo 33
Citroën BX
Škoda Favorit
Citroën Xantia
Opel Corsa
Chevrolet Cruze HB LT+, 1.6, béžová met., 2011
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Petrisek Cruze HB

Příspěvek od Nyny »

Můžu se zeptat, ty samolepky na boční blinkry a ty chromové kryty mlhovek, obojí vypadá opravdu elegantně, jak je to kvalitní? Myslím, jestli se to neošoupe, neoprýská, nebo neloupe?
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
petrisek.pistolik
Příspěvky: 41
Registrován: pát zář 30, 2011 17:59
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Petrisek Cruze HB

Příspěvek od petrisek.pistolik »

Nyny píše:Můžu se zeptat, ty samolepky na boční blinkry a ty chromové kryty mlhovek, obojí vypadá opravdu elegantně, jak je to kvalitní? Myslím, jestli se to neošoupe, neoprýská, nebo neloupe?
Ty boční samolepky na blinkry jsou vcelku dobře vyvedené, drží a neodlepují se, řekl bych ty se povedly. Ty chromové přelepy mlhovek, jakž takž, vypadají docela dobře, ale úplně tam nesedly, musel jsem to ještě z boku přišroubovat malou samřezkou a po zimě byly trochu odřené, nazelenalé a musel jsem je přeleštit a vyčistit. Při prvním pohledu to vypadá dobře, ale z blízka to není to pravé, přemýšlím nad tím, že to sundám a vyměním asi za toto http://viewitem.eim.ebay.cz/Day-Light-f ... 99010/item . Jinak jsem ještě kupoval na kliky a pod světla imitaci karbonu, takový samolepky a to se docela dost odírá a to půjde dolů a nechám si to předělat od jednoho známého co mě dělal zatmavení skel a lepí i ostatní fólie na auto
Alfa Romeo 33
Citroën BX
Škoda Favorit
Citroën Xantia
Opel Corsa
Chevrolet Cruze HB LT+, 1.6, béžová met., 2011
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“