Nyny Cruze

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Nyny Cruze

Příspěvek od pejee »

Já jezdím každý den minimálně 80km takže blbů na silnicích potkávám spousty :D kameru si taky musím koupit, pak z toho udělám nějakou kompilaci :)..akorát teda hodně nadávám a troubím, gestikuluju atd. když mě někdo nasere, takže to budu muset trochu vypípat..ty jseš ještě kliďas jak vidím .. :PP:
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Reklama
 

Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Nyny Cruze

Příspěvek od Nyny »

Včera večer se mi stala hodně nemilá věc. Protože bylo hezky, tak jsem po obědě vyluxoval auto a uklidil, pak jsem ho umyl a zaparkoval no a odpoledne se soused otáčel a nacouval mi do zaparkovaného auta :-(

Ty černý fleky není špína, to je tak odřený a v jednom míste je nárazník i promáčknutej.
Obrázek

Obrázek

Takhle dopad jeho nárazník (bílej Ford Mondeo Combi) tady je vidět, čí auto je odolnější
Obrázek

Tady je vidět jak situace vypadala, já parkoval vlastně mimo cestu a on se tam otáčel. Nechápu proč se otáčel tak blízko auta, když je tam všude másta na tři tanky, ale co nadělám.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tady je to dost promáčknutý dovnitř :-(
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Taky mám dokurvenou RZ, což si nedovedu představit jí měnit, protože to by znamenalo to nechat všude změnit a taky koupit novou ekologickou plaketu atd. Takže ji budu muset nějak opravit.

Co myslíte, bude se opravovat, nebo vymění celej nárazník?
Naposledy upravil(a) Nyny dne ned říj 21, 2012 12:47, celkem upraveno 2 x.
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Nyny Cruze

Příspěvek od 18lukin18 »

tak to naserinká :cry: ještě že ti to řekl nebo jsi ho viděl :?:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Nyny Cruze

Příspěvek od Nyny »

Já ho viděl, stál jsem na zahradě asi 500m od auta. Najednou koukám, že tam jeho auto stojí napříč cesty a všichni okukujou zadní nárazník, tak sem si říkal, co tam tak dělaj a když jsem pak viděl, že koukaj i na můj přední, tak mi to bylo jasný. Pomalu s myšlenkou, že to se určitě nestalo jsem šel k autu, ale když jsem tam došel, tak jsem zjistil, že bohužel stalo :-(
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Nyny Cruze

Příspěvek od Kjub »

No mas suseda retarda ktory nevie soferovat....a ak ma senzory tak este vacsieho retarda... urcite to budes musiet vymenit cele aj predok aj zadok....spoluucast nech zaplati retard.... :PP:

a ty si tam slahnes narazniky WTCC! :mrgreen:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Nyny Cruze

Příspěvek od Scorpion.11 »

To nepotěší a ty starosti a lítání kolem opravy a pojišťoven (sám to znám) -P Auto máš nové, takže odškodnění 100%, v servisu si s tým asi hrát moc nebudou, takže to vymění za nové, ale zas na to budeš čekat nějakou dobu než to objednají a přivezou a potom zas pár dní nežli se to vymění a přestříká :PP: Škoda mluvit :?
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Nyny Cruze

Příspěvek od Nyny »

Kjub píše:No mas suseda retarda ktory nevie soferovat....a ak ma senzory tak este vacsieho retarda... urcite to budes musiet vymenit cele aj predok aj zadok....spoluucast nech zaplati retard.... :PP:

a ty si tam slahnes narazniky WTCC! :mrgreen:
No senzory má, je to hold mladej kluk a auto má nově koupený a protože je to combi dlouhý jak tejden, tak s tím asi nemá odhad nebo co. Já si taky říkám, že ten nárazník vymění celej, protože dneska se nikdo s ničím nemaže.

Scorpion.11 píše:To nepotěší a ty starosti a lítání kolem opravy a pojišťoven (sám to znám) -P Auto máš nové, takže odškodnění 100%, v servisu si s tým asi hrát moc nebudou, takže to vymění za nové, ale zas na to budeš čekat nějakou dobu než to objednají a přivezou a potom zas pár dní nežli se to vymění a přestříká :PP: Škoda mluvit :?
No právě, to lítání kolem toho, to zas bude. A pak až to půjde na opravu, tak bejt jak dlouho bez auta, ach jo:-( Odškodnění bude určitě 100%, buď zaplatí 100% pojišťovna, nebo to doplatí viník, na to máme když tak naštěstí firemního právníka.
No, uvidíme, v pondělí to začnu vyřizovat, tak dám vědět.
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Nyny Cruze

Příspěvek od tomask »

Mě by asi jebl...
Carthell Prg
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Nyny Cruze

Příspěvek od milosh »

Jo tak to nepotesi, nektery lidi vubec pri rizeni nepremyslim mladasove s mokrym ridicakem kor.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Nyny Cruze

Příspěvek od pejee »

Demence tohle ... :mrgreen:
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nyny Cruze

Příspěvek od VIP »

Tak to je mi vážně líto. Mě by nesli nohama napřed. Já bych to nerozdejchal :shock: :shock: :shock: .
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Nyny Cruze

Příspěvek od Nyny »

Tak dnes jsem byl na české pojišťovně, kde je pojištěn viník. Likvidátor to omrk, nafotil ze všech stran, prohlásil, že to půjde opravit, napsal mi papír s tím, že ještě musím volat na jejich infolinku kvůli registraci případu. Pak jsem zaje do Chevroletu Jihlava, kde mi pán potvrdil, že to půjde opravit a, že lakovnu mají v Meziříčí (mimochodem tam jsem auto koupil) a, že buď to dám do Jihlavy a oni tam auto dovezou, nebo se můžu domluvit přímo tam. S tím, že musím počítat, ze oprava bude trvat tak týden.
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Nyny Cruze

Příspěvek od Boeing737 »

Kua...keď vidím fotky na prvej strane a teraz...
Inak nechceš vymeniť rám EVČ za rám vo farbe AL ?
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: Nyny Cruze

Příspěvek od odrifuk »

Kukni sa či nemáš poškodený absorbér ktorý je pod nárazníkom :( :(
Ja som mal skoro to samé a menili mi celý nárazník+absorbér :lol: :lol:
CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Nyny Cruze

Příspěvek od smire666 »

Nech ti je útechou, že sa nikomu nič nestalo :PP: Auto sa opraviť dá, ak by degeš niekoho medzi autami zranil, bolo by to horšie...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“