Barri Cruze

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: Barri Cruze

Příspěvek od odrifuk »

Mám tie Osrami už 2 roky a stále držia -i -i a svietia dobre :D :D
CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
Reklama
 

Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Barri Cruze

Příspěvek od Barri »

ta3s, ok, daj vediet ... ja mam ale ruky ako krtko, vazne nemam sajnu ako to vymenit ... ked som bol s fotrovym Ceedom v servise (robil si to sam a odmietol priznat, ze to zalozil zle - svietilo to uplne blbo), zobral za to 2E; ked tak, necham si to tiez ukazat, pripadne mozno najdem video navod na internete

odrifuk, tak to je pekna vydrz :) ... ja som prave objednal tieto:
http://www.svetziaroviek.sk/svetziarovi ... 5W-Set-2ks

ked sa to odpali skoro, pojdem do tych Osramov
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
Uživatelský avatar
klm121
Příspěvky: 395
Registrován: pon pro 28, 2009 20:04
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Barri Cruze

Příspěvek od klm121 »

Barri píše:klm, mrkni do diskusie LPG a CRUZE 1.6 :/

chcel som sa opytat, nemenil nikto ziarovky v svetlach prednych? mam pocit, ze to svieti slabo, par ludi mi to aj povedalo, zvyknu mi blikat na ceste dokonca, a nie len kvoli fizlom :)

pozeral som to, ale neviem ti poradiť, ja som našťastie zatiaľ žiadny problém nemal, ozaj je to asi kus od kusu :?

je pravda, že tie žiarovky svietia slabo a ešte k tomu dosť často odchádzajú, ja som ich v priebehu 60tis km menil už asi 4x. Výmena je jednoduchá, posledne keď som menil žiarovku som si to stopol a trvalo mi to až 54 sekúnd :lol: Výmena nie je žiadny problém. Ide len o to aby si vytiahol kábel z pätky žiarovky, dal dole gumové tesnenie, odhačkol drôtik, ktorý drží žiarovku, vymeníš žiarovku a zase opačný postup. Na strane kde je ostrekovač je dobre si vytiahnuť hrdlo nádržky, nech ti nezavadzia, máš tam potom viac priestoru :)
Opel Insignia 2.0 CDTi Sport, 2010 (EX)
Chevrolet Cruze 1.8 16V LT(Z), 2011, Pewter (EX)
Chevrolet Aveo 1.2 8V, 2008, Poly (EX)
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Barri Cruze

Příspěvek od VIP »

Ty Philips mám asi měsíc taky. Osram Cool Blue Intense si myslím svítili líp a měl jsem je rok a půl.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Barri Cruze

Příspěvek od Barri »

po case opat zdravim :) ... mam pred druhou garanckou, auto rok a pol ale tento tyzden sa prehupnem cez 30tisic, tak som si chcel potvrdit, olej sa meni po kazdych 15tisic, vsak? takze ma to caka aj teraz?

aby som povedal aj daco k auto ... problem s LPG a kontrolkou motora zatial vyrieseny; vymenili mi vtedy riadiacu jednotku a musim poklopat, este nesvietilo :) ... priznam sa tiez, ze som mal prvu nehodu; na dvore som cuval s pootvorenymi dverami (som blbec, ale samozrejme za to moze pes a nie ja :D, tato sranda ale stala 165E na havarijnej) ... vymenili mi ich cele, takze auto je ako nove, resp ako po 30tisicoch, tak aspon to ma tesi

ziarovky svietia perfektne a to je asi vsetko :D
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Barri Cruze

Příspěvek od tomask »

Čeká tě klasicka výměna oleje filtrů a myslím že na druhé garančce ti budou měnit brzdovú kapalinu.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Barri Cruze

Příspěvek od Barri »

diky tomask, tak idem objednavat olej :)
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
Uživatelský avatar
klm121
Příspěvky: 395
Registrován: pon pro 28, 2009 20:04
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Barri Cruze

Příspěvek od klm121 »

A inak si s LPG až na počiatočné problémy spokojný? :)
Opel Insignia 2.0 CDTi Sport, 2010 (EX)
Chevrolet Cruze 1.8 16V LT(Z), 2011, Pewter (EX)
Chevrolet Aveo 1.2 8V, 2008, Poly (EX)
Uživatelský avatar
C77
Příspěvky: 97
Registrován: pát kvě 25, 2012 14:27
Bydliště: Poznań, Velkopolsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Barri Cruze

Příspěvek od C77 »

Barri píše:tak olej doma ... potreboval by som radu

http://www.ebay.com/itm/LED-Cup-Holder- ... 6c&vxp=mtr

ako prosim Vas zapojit takuto srandu? samozrejme, ze som to este neobjednal
Barri, davaj zapojit na ESC/TC podsvetku, a bude to dobre! :D

Obrázek
Moderator polského a mezinárodneho Cruze forum...
Я на Драйве2 http://www.drive2.ru/r/chevrolet/487166/
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Barri Cruze

Příspěvek od Barri »

klm121 píše:A inak si s LPG až na počiatočné problémy spokojný? :)
odkedy som po 10tej navsteve Hatiara a neustaleho ladenia dostal novu riadiaciu jednotku, problemy prestali ... nechceli uznat, ze bol problem v tom, aj ked nerozumiem preco to sami neposlali na reklamacku; takto ma trapit :roll: :D ... ale teraz LPG ide ako ma
C77 píše:
Barri píše:tak olej doma ... potreboval by som radu

http://www.ebay.com/itm/LED-Cup-Holder- ... 6c&vxp=mtr

ako prosim Vas zapojit takuto srandu? samozrejme, ze som to este neobjednal
Barri, davaj zapojit na ESC/TC podsvetku, a bude to dobre! :D

clovece, ja ani neviem co tie skratky znamenaju :D

inak, tato moja nezrucnost ma stala dalsie problemy ... kamos mi pred par dnami menil brzdove platnicky (uz druha vymena prednych, pritom mam len 55 tisic ... beriem, ze tie brzdy riadne namaham, no pri tej vymene pred rokom v servise za 80E mi tam museli dat uplne "blato" ...) a ked som si vcera kontroloval brzdovu kvapalinu, krytka z kvapaliny mi spadla do motora :(

Obrázek

padlo to do tychto miest a bohuzial nevypadlo ... takze auto je mmtalne nepojazdne; rozobrat to neviem, bez krytky chodit nemozem a aj keby som to nejako provizorne zadebnil a presiel par km, mam strach, ze to niekde po ceste vytrasiem ... myslel som, ze to bude par eurova zalezitost v akejkolvek predajni s autodoplnkami, vraj to ale nejde ani objednat; cakam na telefon zo servisu, ci je to mozne kupit samostatne, alebo treba kupit celu nadrzku ... kazdopadne, som uplny nemorut, ked uz vykonam nieco taketo :(:D

inak som pozeral do sestrinho Ceedu a rodicovskeho Hyundaiu a obe tieto auta maju kryt rovnaky ... jasne, ze su to Korejci, ale ten kryt aj s anglickym popisom vyzera ovela univerzalnejsie ako ten cruzovsky ...

neviete mi poradit, v pripade, ze to odtial nebudem vediet dostat, kde by som to mohol zohnat? vrakovisko? z akeho ineho auta by to tam mohlo pasovat?

okrem toho mi odisiel cuvaci senzor a po druhykrat aj otvaranie kufra tlacidlom ... cital som, ze obe su "chronicke" zalezitosti a naozaj sa mi nechce davat 150E aby mi to po roku opat odislo ... a ani 25E za otvaranie kufra (aj ked je to mnohokrat klucom neprakticke pri nastartovanom aute), ktore odide opat po par mesiacoch ... zvlast, ked som ten gombik za celu dobu auta stlacil tak 10x
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
Uživatelský avatar
C77
Příspěvky: 97
Registrován: pát kvě 25, 2012 14:27
Bydliště: Poznań, Velkopolsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Barri Cruze

Příspěvek od C77 »

Barri píše: clovece, ja ani neviem co tie skratky znamenaju :D
Electronic Stability Control (ESC) / Track Control (TC) :D
Moderator polského a mezinárodneho Cruze forum...
Я на Драйве2 http://www.drive2.ru/r/chevrolet/487166/
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Barri Cruze

Příspěvek od Barri »

C77 píše:
Barri píše: clovece, ja ani neviem co tie skratky znamenaju :D
Electronic Stability Control (ESC) / Track Control (TC) :D
dik, ale radsej sa do toho nebudem pustat ... vsak vidis, ze neviem ani zasrobovat veko brzdovej :D
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“