VIP Cruze

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Zdravím všechny. Taky se chci pochlubit mým Cruzem. Mám ho od 21.6.2011 a kvůli trvání na černé barvě jsem si pro něj musel zajet do jiného města 160km vzdáleného. Mám 1.6LS Edice 100. Se vším jsem naprosto spokojenej, jen ta loketní opěrka by mohla být o kousek delší. Už jsem objednanej na instalaci černých fólií. Ještě chci nějakou prďáckou koncovku na výfuk a 17ti palcové liťáky. Chci se zeptat, jaké gumy tam mám dát? A kde se dá sehnat to malý křídlo na zadní kufr? Díky za rady, čau.
Přílohy
VIP Cruze
VIP Cruze
Cruze.JPG (236.99 KiB) Zobrazeno 11384 x
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: VIP Cruze

Příspěvek od milosh »

Kolego vitej u nas, udelal jsem ti samostatne tema at se nepletes se svym autem do jineho vlakna kde uz jeden majitel je ok? :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
fatrc
Příspěvky: 196
Registrován: sob pro 11, 2010 11:38
Bydliště: Nitra

Re: VIP Cruze

Příspěvek od fatrc »

Zdravím nového člena. Nechcem ťa sklamať hneď v úvode ale keby máš edíciu 100 (aspoň na slovensku sa to tak volá) tak by si tam mal to malé krídlo na kufri a úplne iný predný nárazník takže to máš obyčajnú LS PLUS výbavu. Ale keďže ho zháňaš to krídelko majú aj u predajcu ale za dosť vysokú cenu takže lepšie je sa poobzerať na www.ebay.com . Koncovku výfuku by som neriešil skôr by som sa skúsil zamerať na prerobenie poslednej časti ako napríklad tomask alebo vetr.roman ( pozri tu https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=90&t=17344 ). No a kolesá v dnešnej dobe je to už vcelku ľahké ale ešte minulý rok to také jednoduché nebolo aspoň čo sa týka benzíňákov bolo málo výrobcov ktorý robili rozteč 5x105 ale teraz je to v pohode dajú sa zohnať aj 18" alebo 19" len treba popozerať na nete.
Biely Cruze 1.6 LS PLUS
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Čau, díky za odpovědi. Nevím jak je to na Slovensku, ale u nás je to, co mám já Edice 100 1.6 LS a tam žádné křidýlko není a ani jinej nárazník. Je to to samé jako klasická LSka, akorát je tam navíc - mlhovky, alu kola, parkovací asistent a schránka na brýle u řidiče. 17ky liťáky by mi stačily, ale nevím jaký rozměr pneu tam mám dát. Díky.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: VIP Cruze

Příspěvek od chrudoš »

Ahoj, to je teda divne, protoze to je normalni LS Plus, to co popisujes. Ohledne kol a pneu se staci podivat na technicke udaje LT verze, tam rozmery najdes. Rekl bych ti sam, ale nepamatuju si to :D

...cerne folie, prdacka koncovka, vitej mezi zdejsi tuzery :D
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
File12
Příspěvky: 112
Registrován: pát úno 05, 2010 12:22

Re: VIP Cruze

Příspěvek od File12 »

Gumy bych tam dal ty co by měli. Tedy 215/50/R17.

Pokud vím tak LS má tebou popsané prvky výbavy LS od modelového roku 2011.

Chrudoš: proč tuzery? tuzeři jsou ty co dávaj mega křídla, body kity, které se k auto nesedí a nehodí. Folie, lehké zatmavení světel, koncovka výfuku (ne laděnej vejfuck), větší kola neberu jako tuzing ale úpravy. Když to do sebe hezky zapadá a vypadá to jako z výroby, tak proč ne. Muj ideál Cruze je WTCC edice.
Cruze VCDi LT 6MT 120kw black, cihlově-červená kůže, 235/45/R18
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Iacobus »

Ahoj. Najprv ťa samozrejme vítam. Pekná fotka! Konečne niekto s výkonnejšou 1,6. Som zvedavý na tvoje poznatky s týmto motorom, lebo predchádzajúca verzia (vrátane mojej) si veľa priaznivcov nezískala. Dúfam že ty budeš spokojný.
Ešte k tej "limitovanej edícii 100". Povie mi niekto čo robí túto verziu "limitovanou edíciou"? Veď to nemá nič spešl :shock: :shock: :shock:
Na SK stránkach sa píše:

Cruze v limitovanej EDÍCII 100 už od 13 550 €. Za skvelú cenu dostanete vozidlo s bohatou výbavou, ktoré získalo nielen maximálne hodnotenie v testoch bezpečnosti Euro NCAP, ale aj 2 tituly majstra sveta FIA WTCC 2010.

ABS, ESC, 6 airbagov
Autorádio s prehrávačom CD MP3
Ovládanie rádia na volante
Palubný počítač
Tempomat
Predné hmlové svetlomety
Zadné parkovacie senzory
Diaľkové ovládanie centrálneho zamykania dverí
Manuálna klimatizácia
Posilňovač riadenia
Elektricky ovládané okná vpredu a vzadu
Elektricky ovládané a vyhrievané vonkajšie spätné zrkadlá
Zadné sedadlo delené a sklopné v pomere 60/40
16“ disky kolies z ľahkej zliatiny
Volant a radiaca páka v koži
Výškovo a pozdĺžne nastaviteľný volant
Výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča a spolujazdca

Cruze EDÍCIA 100 (motor 1.6 16V, 91 kW/124 k)

16 080 € – Cenníková cena
2 530 € – zľava
13 550 € – AKČNÁ CENA
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: VIP Cruze

Příspěvek od chrudoš »

File, ja jsem zaryty odpurce jakekoliv upravy, takze me ber s rezervou :) Nicmene mi prijdou takove nahodile veci jako tamhle koncovka, tam pak mracitka, pak lakovani svetel, pak neco, potom zase neco proste jako zpraseni auta, ale je to jen muj nazor. Kdyz tuning, tak auto poladit a k tomu pridat nejaky celkovy bodykit, ale takove solichy, to je proste jen snaha za par kacek udelat z auta neco jineho. Pokud to nebude kompletni anebo celkovy tovarni kit, bude to pro me proste jen smesne, v pripade Cruze zhnuseni krasneho auta
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
honzik
Příspěvky: 215
Registrován: ned lis 28, 2010 20:04
Bydliště: Bystřice

Re: VIP Cruze

Příspěvek od honzik »

Zdravím tě i já a přeji hodně šťastných a spokojených kilometrů s krásným černým Cruze.
Já mám 17" kola pneu originál 215/50 R17 a sedí to na nich krásně. 16" disky si nech na zimu, jen přehoď pneu...
Chevrolet Trax 1.4T LT Rock Orange
ChevroletCruze 1.8 16V LT 141 HP Moroccan Blue ex
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Iacobus »

Ak si necháš tie alu 16-ky na zimu, radšej si daj zapísať do TP profil pneu 205/55. Podľa môjho názoru tie 205/60-ky sú nielenže vysoké ale ich ponuka na trhu je v žalostnom nepomere s 55-kami.
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: VIP Cruze

Příspěvek od chrudoš »

Tohle me taky napadlo, kdyz mi prisel Cruze v zime, ze je rozmer kol naprd. Nicmene jsem zacal koukat a ty lepsi pneu se delaji ve vsech rozmerech, cenovy rozdil mezi 55 a 60 je zhruba 30-50 Kc na jednu gumu, takze vlastne nic :) No a rozdil vysky pneu je 1 cm, takze jestli to nekdo od oka pozna, tak takovy zrak bych chtel mit taky :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
lukas12
Příspěvky: 2
Registrován: sob čer 18, 2011 14:17

Re: VIP Cruze

Příspěvek od lukas12 »

edice LS 100 je to same jako LS zadni kridlo a spojleri se davaji k edici WTCC
emil
Příspěvky: 66
Registrován: pon kvě 16, 2011 20:41

Re: VIP Cruze

Příspěvek od emil »

Iacobus nič v zlom ale myslíš si že prídeš na políciu a povieš si že chceš mať zapísané 205/55r16.Sa preber z ilúzie zapísané bude len to čo výrobca zadal do homologizácie pre Eu a tam je 205/60 R16 leda tak na čierno :PP:
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Iacobus »

Ja sám ich mám na čierno. :D :D :D Ani som sa nepokúšal ich legalizovať a tak neviem či by bol alebo nebol problém. -i
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: VIP Cruze

Příspěvek od chrudoš »

Tak nevim, jak je to s pneu, ale s kolama to prece jde, ne? Pokud mam k nim ten homologacni papir, je to otazky chvilky, ale je pravda, ze nevim, jak s pneu, nicmene to nemuze byt zadny problem. a hlavne jak pisu vys, i 60 se daji sehnat jakekoliv a rozdil je zanedbatelny
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“