SERGEJ & CRUZE

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od Kjub »

Sergeju, jak to vyzera s tvojim autom, nejake nove upravy? Davaj foto. A ako ti drzi ta farba na svetlach? Nelupe sa alebo nieco?
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mascret
Příspěvky: 17
Registrován: čtv kvě 26, 2011 09:21
Bydliště: Přerov

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od Mascret »

SERGEJ_3 píše:ja sem znacku podlepil tlustsi oboustrannou lepici paskou (aby nedrncela) a potom jsem ji prisrouboval primo na kufr, bez jakekoliv posdlozky a to je podle me nejlepsi a vypada to dobre,

jinak ta chrom lista nebyl muj plan, mel sem tam original cernou (vybava LS) ale kdyz mi menili cidlo otevirani kufru tak objednali listu z LT a tak mam chrom, nejdriv se mi to taky nelibilo ale ted uz se mi to libi tim ze to aspon trosku rozbije tu cernou, zase uplne vsechno cerne by taky nebylo fajn, a je chrom logo a vyfuk, takze je to ok, a cerna s chromem vypada luxusneji :lol:

Přesně tak jsem to udělal i já, po pár dnech sem uplně tekl z toho jak ta značka drnčí. Taky jsem si trochu autí potunil příští týden mají přijít kola tak pak hodím fotky:P:))
Cruze 1.6 LS+ 91KW Bílá
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

zdar panove, tak zatim nemam moc udelanych uprav, par se jich chysta, ale nemuzu rict vse, jen to ze uz mam K&N filtr v aute, cekam na pruziny z nemecka at jde auto pekne k zemi, svetla sem zase "odbarvil" zpatky na cerveno, barva se neloupala ale bylo to moc cerne, a tak nejak se mi ted libi vic ty cervene, jinak cekam taky na chiptuning, az borec dostane software k mojemu autu tak jedu i na chip, a samozrejme na ostraneni DPF filtru, jinak jsou v planu dalsi veci ale musim pockat az nasetrim :mrgreen: tak se zatim mejte a nahodim foto, chcem jet s brachou nafotit auta tak jak to probehne tak hned dam fotky
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

2 LIFE 5 : do carbonu ti klidne potahnou cele auto tady : www.3dfolie.cz , zkus jim napsat a uvidis, jinak delaji i krasne folie na zadni svetla, psali mi 500kc/kus
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

Tak panove konecne dorazil podvozek :mrgreen: jupiiiiii, ted jedu na servisku tak to necham prijednom vymenit :mrgreen: uz se tesim jak male decko, pruziny H&R -30mm, jak bude auto dole tak nahodim foto
Přílohy
P1010196.JPG
P1010196.JPG (88.47 KiB) Zobrazeno 3612 x
P1010195.JPG
P1010195.JPG (84.56 KiB) Zobrazeno 3612 x
P1010194.JPG
P1010194.JPG (91.13 KiB) Zobrazeno 3612 x
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
tondo222
Příspěvky: 82
Registrován: ned bře 27, 2011 21:31
Bydliště: KOšICE

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od tondo222 »

SERGEJ_3 píše:Tak panove konecne dorazil podvozek :mrgreen: jupiiiiii, ted jedu na servisku tak to necham prijednom vymenit :mrgreen: uz se tesim jak male decko, pruziny H&R -30mm, jak bude auto dole tak nahodim foto
čauta cruzaci hlavne sergej sledujem toto forum a zhodnotil som že sergej na svojom cruzový roby najviac uprav len čkoda podla mna že si dal nazad červene svetla.A chcem sa opitat že či meniš len pružiny alebo aj tlmiče dakujem a fandim ty. -i
chevrolet CRUZE 1.8 LS kola 18 na 235R40.
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od tomask »

Tondo asi jsi si neprošel to forum pořádně :lol: když píšeš že Sergej udělal nejvíc uprav.
Jak si to prosím tě zhodnotil?
Já kromě zatmavených oken, litých kol a teď pružin nevidím věčší rozdil vůči ostatním.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od chrudoš »

Tak mrvi se tu auta dost, ale Sergej jej huntuje ze vsech nejvic :twisted:
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
tondo222
Příspěvky: 82
Registrován: ned bře 27, 2011 21:31
Bydliště: KOšICE

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od tondo222 »

tomask píše:Tondo asi jsi si neprošel to forum pořádně :lol: když píšeš že Sergej udělal nejvíc uprav.
Jak si to prosím tě zhodnotil?
Já kromě zatmavených oken, litých kol a teď pružin nevidím věčší rozdil vůči ostatním.
cau tomask nevjem proste to tak citim a vydim,ale ak sa mýlim vyved ma stoho a ukaž my opak nič v zlom.Ale cruze a Slováka alebo čecha čauko.
chevrolet CRUZE 1.8 LS kola 18 na 235R40.
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od tomask »

Nemyslím to ve zlém, ale i ostatní kluci jiné kola, zatmavené okná, křídlo, jiné pneu, nabarvené brzdiče, chromované dopňky, GPS autorádio, jiný výfuk, KN filter, kvalitnejší žárovky, svítici prahy atd.
Ty píšeš že Sergej má toho nejvíc upraveného, já si to nemyslím jsou tady kluci který si to upravili mnohem víc.
Já spiš reaguji na tvůj názor jak jsi ktomu došel, nemyslím to špatně.
Sergej to má hezké -i a tom žádna :D
Carthell Prg
Uživatelský avatar
tondo222
Příspěvky: 82
Registrován: ned bře 27, 2011 21:31
Bydliště: KOšICE

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od tondo222 »

tomask píše:Nemyslím to ve zlém, ale i ostatní kluci jiné kola, zatmavené okná, křídlo, jiné pneu, nabarvené brzdiče, chromované dopňky, GPS autorádio, jiný výfuk, KN filter, kvalitnejší žárovky, svítici prahy atd.
Ty píšeš že Sergej má toho nejvíc upraveného, já si to nemyslím jsou tady kluci který si to upravili mnohem víc.
Já spiš reaguji na tvůj názor jak jsi ktomu došel, nemyslím to špatně.
Sergej to má hezké -i a tom žádna :D
tomasek nechajme to tak všetky naše auta su pekne.Ale mohol by si my poradit jek tu davate fotky lebo jak skušam tak skušam nejde to,chcem vám ukazat mojho cukríka dakujem.
chevrolet CRUZE 1.8 LS kola 18 na 235R40.
Uživatelský avatar
tondo222
Příspěvky: 82
Registrován: ned bře 27, 2011 21:31
Bydliště: KOšICE

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od tondo222 »

tak toto je moj cukrík.
Přílohy
Fotografia0222-600.jpg
Fotografia0222-600.jpg (68.79 KiB) Zobrazeno 3463 x
Fotografia0213-600.jpg
Fotografia0213-600.jpg (63.51 KiB) Zobrazeno 3463 x
tak konečne som nato prišol jak sa tu dávaju fotky.Tak tu je moj cukrík.
tak konečne som nato prišol jak sa tu dávaju fotky.Tak tu je moj cukrík.
Fotografia0215-600.jpg (66.9 KiB) Zobrazeno 3463 x
chevrolet CRUZE 1.8 LS kola 18 na 235R40.
Uživatelský avatar
tondo222
Příspěvky: 82
Registrován: ned bře 27, 2011 21:31
Bydliště: KOšICE

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od tondo222 »

tondo222 píše:
tomask píše:Nemyslím to ve zlém, ale i ostatní kluci jiné kola, zatmavené okná, křídlo, jiné pneu, nabarvené brzdiče, chromované dopňky, GPS autorádio, jiný výfuk, KN filter, kvalitnejší žárovky, svítici prahy atd.
Ty píšeš že Sergej má toho nejvíc upraveného, já si to nemyslím jsou tady kluci který si to upravili mnohem víc.
Já spiš reaguji na tvůj názor jak jsi ktomu došel, nemyslím to špatně.
Sergej to má hezké -i a tom žádna :D
tomasek nechajme to tak všetky naše auta su pekne.Ale mohol by si my poradit jek tu davate fotky lebo jak skušam tak skušam nejde to,chcem vám ukazat mojho cukríka dakujem.
Už som na to prišol.
chevrolet CRUZE 1.8 LS kola 18 na 235R40.
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od 666 »

Napíšeš příspěvek, posuneš to níž a tam je Název souboru...procházet. Na to procházet klikneš a vybereš obrázek z tvého PC. Po kliknutí se objeví v názvu souboru. Pak dáš odeslat a je to :PP: Než jsem to dopsal už to tam dáváš :PP: Máš pěkný disky
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: SERGEJ & CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

2 tondo : moc pekne, jake mas kola? 18" nebo 19" ? mas to fakt pekne, nic prehnaneho, tak jak se mi to libi, nikde neni plno chromu a tak se mi to libi,

ohledne toho proc sem dal svetla zpatky na cerveno, bylo to z duvodu ze jedno bylo nastrikano tmaveji a tak to za jizdy vypadalo jako by nesvitila zarovka, proste to nebylo ono, a zezadu bylo to auto uz moc cerne, mam v planu dal pulku auta do bileho carbonu, a potom uz bych nechal dat cerne folie na svetla, uz sem si i zjistil kde mi to udelaji, ale ted to necham cervene.
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“