Chevík Cruze SW LT+

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Squirel
Příspěvky: 12
Registrován: čtv dub 02, 2020 10:02
Bydliště: Nový Bor

Chevík Cruze SW LT+

Příspěvek od Squirel »

Zdravím,

začátkem roku 2020 jsem pořídil Cruze SW 1.4T 108kW, dovoz z Reichu. Už léta se mi líbil, tak jsem se pro něj rozhodl. Veliká spokojenost, auto krásný zvenčí i zevnitř, výbava plně dostačující, jízdní vlastnosti v pohodě. Ale letos mě trochu potrápil. Začal se přehřívat, takže servis. Proběhla výměna pístních kroužků, turba, těsnění hlavy, několik hadic chlazení, víko motoru, chladič, také proběhlo broušení bloku motoru a měnilo se spoustu dalších spálených těsnění. Možná jsem něco zapoměl, ale bylo toho dost. Prostě generálka motoru. Teď jen doufám, že bude šlapat a prokáže mi službu. Mám ho pořád rád, jen v něj nemám takovou důvěru.
DSC_3203.JPG
Chevy Cruze SW 1.4T 103kW LT+ 2013
Opel Astra F 1.4 1994
Reklama
 

Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevík Cruze SW LT+

Příspěvek od LordMMX »

No, hlavne dôveruj mu.

vymieňaj pravidelne olej a filtre, nesklame ťa. ja som kúpil evandu ktorá bola po nie moc vydarenej oprave motora - roztrhnutý rozvod - a pochutnávala si na oleji. dal som motor spraviť a posledných 70 000 km sa len vozím, robím základnú údržbu a tankujem - benzín + lpg. autu je jedno či je -30°C alebo +40°C vonku, štartuje bez zaváhania a olej nalejem 3.5L a po 10 000km vypustím 3.5L a nechýba ani kvapka. Teraz nedávno som akurát dal meniť rozvod lebo má životnosť tých 80 tisíc ale radšej skôr ako neskôr.

Cruzík sa mi páčil tiež ale je menší ako Evanda.

Prajem ti veľa šťastných KM a prídi na zraz niekedy :)
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“