Vymazání klíče z paměti

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Vymazání klíče z paměti

Příspěvek od Dvain »

Přeji pěkný den,

prosím o radu ohledně vymazání klíče z paměti u auta Cruze Hatchback (J305), tzn. aby klíčem nešlo dálkově odemykat ani nastartovat. Klíč který chci vymazat nemám, mám nyní pouze jeden. Jde nějak vymazat klíč s paměti?

Obvolal jsem mnoho servisů, ale nikde si s tím neví rady. Buď to nejde, nebo je prý potřeba nějaký kód, ale k autu žádný nebyl. Má někdo z vás ke Cruze něco jako carpass s nějakým kódem?

Děkuji moc za případně rady,
Petr
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Vymazání klíče z paměti

Příspěvek od milosh »

Já ke své astře carpass mám a jelikož Cruze je také GM produkt (potažmo astra), tak by to taky mělo fungovat podobně. Bude potřeba diagnostika (zřejmě TECH2) a s tím už si musí odborník poradit. Byl jsi v autorizovaném servisu (kde byl dříve Chevrolet) nebo jen u "Franty vedle z garáže" ?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Re: Vymazání klíče z paměti

Příspěvek od Dvain »

Díky za reakci. Byl jsem přímo v autorizovaném servisu Opel, který by měl dále servisovat Chevrolet. Volal jsem i přímo k Dojáčkovi, kde se Cruze kupoval ale člověk, který dělal diagnostiku Chevrolet, už tam prý není. Ke Cruze žádný carpass nebyl, ale kdyby mi to někdo potvrdil, byl bych jistější. Kód k imobilizéru se dá prý sehnat v databázi Chevrolet, ale už k ní není přístup. Jsem tak trochu v koncích.

Nemáte někdo kontakt na servis, resp. člověka, který by měl diagnostiku a uměl vymazat klíč z paměti, nebo klidně vymazat všechny klíče a pak tam jeden nahrát?

Díky moc, Petr
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Vymazání klíče z paměti

Příspěvek od Slam »

Zkus Náchod.
Nevím sice jak Chevrolet, ale originální diagnostiku Daewoo tam mají a nakódovali mi znovu 3 originální klíče (2 původní a jeden nový) na počkání, tak to třeba jde i jenom vymazat.
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“