hmlovky - problem pri STK (svietia "vyssie" ako stretavacky)

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
miso98
Příspěvky: 5
Registrován: pát kvě 23, 2014 04:23

hmlovky - problem pri STK (svietia "vyssie" ako stretavacky)

Příspěvek od miso98 »

ahojte
Dneska som polouspesne absolvoval stk/ek; totiz EK som presiel, ale pri STK mi bolo vytknutych zopar veci - konkretne tri Bckove vady. Dve z nich nebudem spominat, ale tretia bola popisana takto (myslim ze to je nejaka ich ofic.klasifikacia vad):
rozhranie svetla a tiena prednych hmloviek je vyssie ako prednych stretavacich svetiel
- cize vraj mi hmlovky svietia vyssie ako stretavacky.

Stretli ste s takym niecim?
Ked som sa pytal co stym teraz, tak technik to komentoval nejak tak, ze hmlovky nie su manualne "nastavovatelne" cize.. nevie ako a ci mi to niekto spravi
Vopred vdaka za vase postrehy - skusim samozrejme nejake autoservisy... ze co nato povedia odbornci
M.
Chevy Cruze 2012 / 1.6
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: hmlovky - problem pri STK (svietia "vyssie" ako stretavacky)

Příspěvek od Richard »

Nemám Cruze, ale zatím všechny mlhovky které jsem viděl mají možnost nastavení výšky (Nubira, Tacuma,Santa fe, Saab, Hyundai ix55, Ford aj.) Nenastavuje se vlevo - vpravo, protože mlhovka tvoří světelnou placku, paprsek světla se má plazit po zemi (do cca 0,5m nad zemí mlha není)a svítit do šířky pod mlhu ;)
Takže sundat kryt pod motorem nebo pod chladičem a nárazníkem a pořádně se podívat a seřídit ;)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“