vypínání motoru

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Niki
Příspěvky: 2
Registrován: stř úno 15, 2017 17:01

vypínání motoru

Příspěvek od Niki »

Ahoj..máme cruze - diesel -2.0..začalo se mi stávat, že mi za jízdy vypínalo auto a musela jsem vždy znova nastartovat. Velmi nepříjemné, když se to stalo v zatáčce, problikla elektronika, spadly otáčky, vypnulo se auto a nešel posilovač. Nechala jsem auto na parkovišti a druhý den ho chtěla vyzkoušet a jenom když jsem zařadila zpátečku a chtěla vycouvat, 3x po sobě mi vypnulo. Nechala jsme ho odtáhnout do autorizovaného servisu, tam byl 14 dní, komplet ho rozebrali a vyzkoušeli celou elektroniku,udělali na mou prosbu celé nové klíče a nezjistili nic. Vrátili nám auto s tím, že musím počkat než se to bude dít znovu a pak se uvidí. Ten den jsem se s ním byla pořádně projet a jediné, co se mi stalo bylo, že mi problikla elektronika a poklesly otáčky, ale nevypnul se...druhý den při cestě z práce mi vypnul 2x a tak tak jsem dojela na parkoviště a svítila i kontrolka motoru. Nechali jsme ho toto pondělí zase odtáhnout do servisu (už jiného) a dnes mi volali, že dělali testy, diagnostika nic nevykázala a s autem jezdí každý den a nestalo se jim to. Četla jsem dnes na jedné diskuzi, kde šlo ale o škodovku, že se to stávalo jednomu klukovi a problém byl ve škrtící klapce, že stačila pořádně vyčistit i s tou elektronikou co v ní je a že bylo po problému...jaký na to máte názor? Díky za tipy -i
Reklama
 

hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: vypínání motoru

Příspěvek od hoza »

ať zkontrolují spínací skříňku
Niki
Příspěvky: 2
Registrován: stř úno 15, 2017 17:01

Re: vypínání motoru

Příspěvek od Niki »

ta to prý není...dnes jsem se ptala..a co relé? myslím, že kontrolka žhavení mi tam problikla při tom problému...fakt netuším :oops:
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“