Cruze SW automat - chybový kód 67 a 91

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
mk25
Příspěvky: 2
Registrován: čtv lis 10, 2016 18:10

Cruze SW automat - chybový kód 67 a 91

Příspěvek od mk25 »

Prosím o radu...Chevrolet Cruze SW, dvoulitr, nafta, automat, rok výroby 2013, objevil se chybový kód 67 a 91,
auto nejde nastartovat... :roll: Poradíte někdo, co s tím?
Reklama
 

Uživatelský avatar
dominic7
Příspěvky: 56
Registrován: pon dub 22, 2013 20:41
Bydliště: Trnava

Re: Cruze SW automat - chybový kód 67 a 91

Příspěvek od dominic7 »

ahoj, podľa všetkého by mal byť problém so zámkom volantu - kód 67 a kód 91 je Nebol zistený diaľkový ovládač, premiestnite elektronický kľúč alebo použite konektor na strednej konzole.
Neskúšal si použiť náhradný kľúč čo máš k autu? Ak by bola chyba v kľúči možno vymeniť baterku v ovládači.
mk25 píše:Prosím o radu...Chevrolet Cruze SW, dvoulitr, nafta, automat, rok výroby 2013, objevil se chybový kód 67 a 91,
auto nejde nastartovat... :roll: Poradíte někdo, co s tím?
Chevrolet Cruze SW 1,8 LT+, black carbon
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Cruze SW automat - chybový kód 67 a 91

Příspěvek od mzprx »

RFID cip v ovladaci/kluci nepotrebuje napajanie. Baterka s tym nic nema.
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
mk25
Příspěvky: 2
Registrován: čtv lis 10, 2016 18:10

Re: Cruze SW automat - chybový kód 67 a 91

Příspěvek od mk25 »

Ahoj Dominic7, díky.. skúšala som :) , ten druhý však bol úplně v prd... :P
Nicméně se mi ráno podařilo nastartovat (asi po hodině a na pokraji psychického zhroucení ) a auto odvézt ke známému na diagnostiku, kde se auto tvářilo, že je úplně v pohodě a já jsem hysterka...nakonec pomohlo odpojení a znovu zapojení baterie.
Při té příležitosti jsem zjistila, že mi do prostoru motoru, chodí hospodařit kuna :| / usuzuji tak z poloviny krajíce chleba a prázdných skořápek od vajec, nacpaných u motoru/.. anebo že by si mé auto bez mého vědomí půjčila bývalá partička z Top GEARu a zkoušela na motoru usmažit vejce :-)
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Cruze SW automat - chybový kód 67 a 91

Příspěvek od mzprx »

To by boli usmazene na kapote... :lol:
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“