Spínač otváriania kufra - anketa

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Prejavila sa u Vás závada spínača otvária kufra ?

Ano
47
59%
Nie
33
41%
 
Celkem hlasů: 80

čmelák
Příspěvky: 18
Registrován: ned dub 07, 2013 12:35

Re: Spínač otváriania kufra - anketa

Příspěvek od čmelák »

Já do teď nevěděl, že nějaký spínač je , při nastartovaným motoru nejsem schopnej otevřít kufr . Ani by mě nenapadlo, že to nejde, protože máme 2 firemní fordy a neumí to ani jeden :shock:
chevy 2011 2,0 120kw
Reklama
 

čmelák
Příspěvky: 18
Registrován: ned dub 07, 2013 12:35

Re: Spínač otváriania kufra - anketa

Příspěvek od čmelák »

Tak se smíchem na rtech , jsem se dozvěděl díky této anketě, že jakýsi spínač opravdu existuje, já ho teda nikdy nepoužil a přesto je nefunkční... :lol: Ale slíbili mi , že ho dají dopořádku v rámci záruky.
Uživatelský avatar
MAPI65
Příspěvky: 4
Registrován: pát srp 16, 2013 13:06
Bydliště: Prešov

Re: Spínač otváriania kufra - anketa

Příspěvek od MAPI65 »

Mám CRUZE od 06.2011 - 2x zima a výsledok - 2x výmena spínača kufra. Teraz ma čaká 3-tia zima, ak sa spínač pokazí vrátim auto pre opakovanie tej istej závady.
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Spínač otváriania kufra - anketa

Příspěvek od Franta P. »

já má dva a funkční jeden byl na autě a druhý mi přišel s chrom lištou. zalil jsem ho zevnitř silikonem tak by mohl vydržet.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Spínač otváriania kufra - anketa

Příspěvek od tomask »

Já měním každý rok :lol: už jsem měnil 3x nebo 4x. Jsem na tebe zvědavý, jak to auto budeš vracet, dej vědět.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Spínač otváriania kufra - anketa

Příspěvek od 18lukin18 »

MAPI65 píše:Mám CRUZE od 06.2011 - 2x zima a výsledok - 2x výmena spínača kufra. Teraz ma čaká 3-tia zima, ak sa spínač pokazí vrátim auto pre opakovanie tej istej závady.
Dobre jsem se pobavil :-D tak pokud se ti podari dej vedet :-D
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Spínač otváriania kufra - anketa

Příspěvek od Joztar »

heh tiez mi to vycarilo usmev na tvari ... teoreticky by to malo ist no praktcky to isto nepojde :D a koli spinacu kufru urcite nie ... len je zalostne ze tam davaju stale ten isty ... uplna demencia a strasne zly pristup od chevi ... takto si dobre meno nerobia ... uz je tu spinac, slaby lak, odierajuca sa sedacka, odierajuci sa volant, deformujuca sa hadica k turbu ... a kade co ine ... su to iba detaily ktore sa lahko napravia, ale takto si dobru povest nikdy neziskaju ...

:arrow: prejavuje sa tato zavada aj na orlande? predpokladam ze ten spinac budeme mat rovnaky ... ( pri hladani slovneho spojenia orlando spinac kufra mi to nic nenajde -P ) kufor potrebujem dost casto hlavne pri presune s detmi ked don potrebujem nalozit dvojkocik a psa ... si neviem predstavit ze budeme niekam ist a neotvorim kufor ... je dost nepohodlne vyberat autosedacky a ladovat popripade vyberat veci von z kufra ...
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Spínač otváriania kufra - anketa

Příspěvek od tomask »

Kufr jde při nefunkčím tlačítku otevírat dálkově, nestalo se mi abych se do kufru nedostal.
Nejde otevírat ručně ale dálkou ano.
Blbý v tom případě je že Cruze nemá otevíraní kufru zevnitř auta.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Spínač otváriania kufra - anketa

Příspěvek od Joztar »

Blbe na orlande je to ze nema dialkove otvaranie kufra a nema ani otvaranie z vnutra auta :( ide otvorit iba normal spinacom na dverach a preto sa pytam lebo v tom vidim problem do buducna -P holt nemaju to doriesene a jak pisem v predchadzajucom poste taketo detaily degraduju tuto znacku ... keby to ty debili aspon menili uz za nejaky nezavadny spinac kedze sa zjavne jedna a konstrukcnu chybu a zle zvolenu suciastku ktora sa skor ci neskor (v tomto pripade skor) poserie ... -P
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
solda
Příspěvky: 56
Registrován: pon led 09, 2012 07:10
Bydliště: Brno

Re: Spínač otváriania kufra - anketa

Příspěvek od solda »

Tak mám 2 roky Chevrolet Orlando a přesně 14 dní po 2 leté záruce mi odešel mikrospinac zadních dveří. V servisu mi řekli, že to odchází dost často :? dobrý, ne? Největší sranda pro mě je ta, že jsem k nim nejezdil na servisy a tak mi řekli, že prodloužená záruka je podmíněná jejich servisy a že zákonná 2 roky je pryč. Tak a teď přijde to, co možná čeká i vás, oprava 2950,- Darebáci :!: Máte někdo podobnou zkušenost?
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ, zakoupen v Renocar Brno
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Spínač otváriania kufra - anketa

Příspěvek od Iacobus »

to: Solda

Je škoda vyhadzovať za takú ko....u ďalšie peniaze, keď sa to aj tak stále dokola kazí.
kúp to tu:
http://www.ebay.co.uk/itm/321120595772? ... 1438.l2649
alebo tu, na ali ich je v ponuke hafo:
http://www.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 13238.html

tie sú na Cruza :D :D :D
pohľadaj a nájdeš možno aj na Orlando
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Spínač otváriania kufra - anketa

Příspěvek od 357 »

Velice efektní i efektivní je ten pohybovej senzor, co otvírá kufr pohybem nohy. V tomhle počasí mám od toho otvírání furt zasraný ruce ...
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Uživatelský avatar
solda
Příspěvky: 56
Registrován: pon led 09, 2012 07:10
Bydliště: Brno

Re: Spínač otváriania kufra - anketa

Příspěvek od solda »

Iacobus píše:to: Solda

Je škoda vyhadzovať za takú ko....u ďalšie peniaze, keď sa to aj tak stále dokola kazí.
kúp to tu:
http://www.ebay.co.uk/itm/321120595772? ... 1438.l2649
alebo tu, na ali ich je v ponuke hafo:
http://www.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 13238.html

tie sú na Cruza :D :D :D
pohľadaj a nájdeš možno aj na Orlando
podle toho obrázku, co jsi mi poslal odkaz se to mění i se světli? Nebo pouze ten spínač? Mě totiž vyměnili pouze ten spínač, světla jsou stará... Tak nevím, jestli mě někdo nenapálil.. :cry:
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ, zakoupen v Renocar Brno
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Spínač otváriania kufra - anketa

Příspěvek od Iacobus »

Presne tak. Predáva sa to ako kompletný káblový zväzok spolu s osvetlením ŠPZ. Ale je možné že už sa nasrali aj oni a nechcú tam montovať stále dokola ten šmejd a nahradili to niečím iným, lepším. :PP:
Uživatelský avatar
solda
Příspěvky: 56
Registrován: pon led 09, 2012 07:10
Bydliště: Brno

Re: Spínač otváriania kufra - anketa

Příspěvek od solda »

Iacobus píše:Presne tak. Predáva sa to ako kompletný káblový zväzok spolu s osvetlením ŠPZ. Ale je možné že už sa nasrali aj oni a nechcú tam montovať stále dokola ten šmejd a nahradili to niečím iným, lepším. :PP:
Ale za cenu kompletu -P pak jsou to zloději :|
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ, zakoupen v Renocar Brno
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“