serviska cruze

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
schnappi
Příspěvky: 49
Registrován: ned srp 02, 2009 10:43

serviska cruze

Příspěvek od schnappi »

cena servisky cruze? :/ renocar brno du tam a chcu vědět jakou cenu mam předpokládat :)
Ford Focus 2001 , Silver , 1.8 TDDI (66kw)
Chevrolet Cruze 1.6LS+ MarBlue (83kw)
Mini Cooper JCW, Black-white , 1.6 (155kw)
Reklama
 

Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: serviska cruze

Příspěvek od honza72 »

Tak 7.5. t.r. první serviska na 1,6 s klímou v cajku! Zatím OK! Auto Horečka Kunín 3,6tKč. -i
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: serviska cruze

Příspěvek od chrudoš »

schnappi píše:cena servisky cruze? :/ renocar brno du tam a chcu vědět jakou cenu mam předpokládat :)
I kdyz to budu resit az za dlouho, taky me to zajima, ten renocar, pak se napis
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
kolargol
Příspěvky: 39
Registrován: ned srp 02, 2009 17:09
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: serviska cruze

Příspěvek od kolargol »

Já se zeptám jako pitomec, ale po kolika kilometrech? Ať se snažím, jak se snažím, z příručky to asi nepochopím, na to jsem moc blbej (protože podle Evropského servisního plánu, kam patří i Česko, to vypadá na 30.000 km - což mi přijde strašně moc)
Chevrolet Cruze 1.6 LS PLUS Moroccan Blue
Obrázek
schnappi
Příspěvky: 49
Registrován: ned srp 02, 2009 10:43

Re: serviska cruze

Příspěvek od schnappi »

serviska bud po 30000km nebo rok od prevzeti vozdila... technicka po 3 letech
Ford Focus 2001 , Silver , 1.8 TDDI (66kw)
Chevrolet Cruze 1.6LS+ MarBlue (83kw)
Mini Cooper JCW, Black-white , 1.6 (155kw)
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: serviska cruze

Příspěvek od honza72 »

Já Ti teda nevím, ale nové vozy mají technickou po 4 letech! :!:
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: serviska cruze

Příspěvek od chrudoš »

A jeste navic po 25 tkm, ne po 30, ale zalezi na aute a dokonce i na motoru, tohle at si kazdy prohlidne v servisni knizce. No navic jsem se bavil s prodejcem, jeste si to overim, ale rikal, ze jim staci v servisni knizce razitko za dany kalendarni rok, na nejake rocni lhuty a kilometry kaslou. Tvrdili to v Renocaru v Brne, auto mam od unora, takze si to pristi rok jeste overim :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
kolargol
Příspěvky: 39
Registrován: ned srp 02, 2009 17:09
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: serviska cruze

Příspěvek od kolargol »

No do servisní knížky jsem koukal, ale nenašel (ale třeba jsem koukal blbě). A v manuálu (aspoň co je na webu) je 30 tisíc. Ale skoro bych si vsadil, že mi prodejce říkal 15...
Chevrolet Cruze 1.6 LS PLUS Moroccan Blue
Obrázek
Uživatelský avatar
dizl
Příspěvky: 117
Registrován: čtv dub 08, 2010 19:16

Re: serviska cruze

Příspěvek od dizl »

POZOR !! s povinnými prohlídkami vozidla po předepsané době nebo ujetýchg KM si nezahrávat,. Jakákoliv závada která vznikne na vozidle nebude uznána jako záruční oprava pokud nedodržíte zeáruční povinné prohlídky v AUTORIZOVANEM servise.
Servisní záruční prohlídka a technická prohlídka po 4 letech je něco jiného to si nepleťte. Techniská prohlídka po 4 letech u nového vozu je předepsaná ze zákona o provozu vozidel. Sevisní prohlídka v záruční době je předepsaná výrobcem vozidla a vztahuje se na záruku vad na vozidle.
Proto si urychleně zajděte na váš autorizovaný servis , mělo by to být u CRUZE počet ujetých KM, nebo maximálně po jednom roce. Nechte si vysvětlit a ukázat v knížce kolik to má být KM, u neslužebního vozu se za rok tolik KM nenajede a proto platí rok.
Rychle si to zjistěte, nebo vám případnou závadu na vozidle nikdo potom jako záruku neuzná. Toto dělají servisi velice rádi, tím se vyzují ze zbytečných tahanic v případě poruch. Rovněž mají v servisech v oblibě nevydat doklad co vše bylo na vozidle opraveno jako v záruční době, VYŽADOVAT PÍSEMNĚ !!!
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: serviska cruze

Příspěvek od chrudoš »

Nepsal jsem to sem jako haur, ze to mam na haku, ale schvalne jsem se na to ptal, jestli me vyhodi, kdyz prijedu o kilometr nebo den pozdeji, prodejce rekl, ze v klidu, ze takhle to neberou, klidne o mesic dva pozdeji, jde o kalendarni rok, tot doslovna odpoved prodejce pri prebirani auta! A je jasne, ze si to jeste poradne zjistim, jen jsem chtel naznacit, ze v Renocaru mozna maji trosku lidstejsi pristup, mozna ne.
Ale dekujeme za prednasku :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: serviska cruze

Příspěvek od xsoftx »

dizl píše:... Rovněž mají v servisech v oblibě nevydat doklad co vše bylo na vozidle opraveno jako v záruční době, VYŽADOVAT PÍSEMNĚ !!!
Přesně tohle udělali u Dojáčka v Praze....oprava kontaktů....Technik:to byla malá závada-to ani psát nebudeme a já souhlasil, protože jsem byl rád, že je vše funkční...moje hloupost
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: serviska cruze

Příspěvek od Krtek »

Oni při koupi auta řikaj lecos. Jako že servisky jsou levný, že rozvody stačej až po X km, že když jezdíš hodně je blbost měnit chladící kapalinu 3x do roka. No a pak uděláš 100 tis km za rok a škubou se že tu vodu vyměnit 3x musej a rozvody že se dělaj v 60ti a na 75 tě nenechaj.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: serviska cruze

Příspěvek od honza72 »

Chlapi, nevím jakou Vám dali servisní knížku, ale mě dali českou a tam je v oddíle, kde se vyplňují servisní zásahy (garanční prohlídky) uvedeno: do servisu co 15 tkm nebo jeden rok, nicméně je tam jasná hvězdička a dole je uvedeno: Cruze / Captiva 30 000km!!! Je jasné, že Cruze (alespoň benzínový) musí do servisu co 30 tkm nebo ve lhůtě jeden! rok....
Tolik asi vyčtu z mé servisky.
Mějte se!

-i
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: serviska cruze

Příspěvek od honza72 »

Jo a pozor ještě na jednu věc! KAŽDÁ ZÁRUKA MUSÍ být vyplněna v servisní knížce!!!!! Je tam spešl oddíl pro záznamy výměn dílů v záruce, tj. jejich název, číslo dílu, atd... atd... Takže nejen papír formátu A4, jako doklad o servisní práci, ale také zápis do servisní knížky!!!
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
schnappi
Příspěvky: 49
Registrován: ned srp 02, 2009 10:43

Re: serviska cruze

Příspěvek od schnappi »

sakra mně už tam dělali tolik vecí v renocaru .. jinak sou tam fajn mladí borci jak já :) doklad vždy mám všechny uschované... podle mně přístup fajn... :-)
Ford Focus 2001 , Silver , 1.8 TDDI (66kw)
Chevrolet Cruze 1.6LS+ MarBlue (83kw)
Mini Cooper JCW, Black-white , 1.6 (155kw)
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“