Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
privat
Příspěvky: 43
Registrován: pon úno 06, 2012 10:31

Re: Závady

Příspěvek od privat »

Nazdar.
Niekto tu myslim taky problem mal niekde na foru som to cital skus prejst komentare.
Reklama
 

radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Závady

Příspěvek od radgosk »

na druhy den ako som nastupil do auta vsetko slapalo ako ma, takze nechapem preco sa to seklo...
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
Zdenek R6
Příspěvky: 101
Registrován: ned čer 06, 2010 21:09
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady

Příspěvek od Zdenek R6 »

Zdar borci,

někdy se mi stane, že mi po nastartování nezhasnou kontrolky TCS a ESP. Zároveň nefungují blinkry. Nepomůže ani vypnutí a opětovné nastartování. Až tak po několika kilometrech začnou fungovat blinkry, v tu dobu zastavím, vypnu a nastartuju a je to OK. Když dojedu do servisu, samozřejmě je to OK. Přehráli softwer a tak 5tis km jsem jezdil v pohodě. Teď po stání asi tři dny zas. -P

V manuálu jsem ani nikde nenašel třeba pojistku na toto.

Dík za info.
Bílý Cruze 1,8 LT
Yamaha R1
Yamaha R6
MadAss
Opel Omega C
Uživatelský avatar
privat
Příspěvky: 43
Registrován: pon úno 06, 2012 10:31

Re: Závady

Příspěvek od privat »

Nazdarek.
Ono je to tak.Vsetko ten pocitac keby si mal skodu 100 mb tak by si mal pokoj.Tam z tromi klucmi a sroubovakom na ceste by si urobyl generalnu opravu :D A zevraj pocitace ulachcuju zivot ale len predajcom :D Inak zaujimava porucha tak trpezlivost a vpred na cesty -i
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady

Příspěvek od VIP »

Mě se tuhle stalo, že jsem jel bez pásů a i po zaparkování a vypnutí motoru a vytažení klíčku ze zapalování mi pořád pípalo, že nemám zapnutej pás :D . Nastartoval jsem znova, pak to přestalo. Prostě se to nějak seklo, nevěnuju tomu pozornost.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Závady

Příspěvek od Barri »

Zdravim,
nemam dnes cas prejst vsetkych 54 stranok zavad, preto sa skusim spytat predtym ako s tym skocim do servisu, zajtra sa totiz chystam do Roznavy, tak by som sa im na tom dal previezt keby mali cas

dnes som sa prehupol cez 2000 km, takze auto by malo byt zabehane; uz ale pri poslednych 300km pocujem pri prechadzani cez nerovnosti na ceste (nemusia to byt ani diery, stacia zaplaty) spoza volantu, resp z priestoru vlavo vpredu zvlastny zvuk - take vibrovanie, brnenie ... a je to dost vyrazne; som si isty, ze to nie su ziadne osobne veci, ktore nosim v aute, deje sa to aj po ich vypratani

ked som viezol fotrovcov tak to nepocuju, zrejme kvoli frekvencii zvuku; blazon ale nie som a mne to pri jazde pripada neznesitelne, kedze sa mi to deje v novom aute :cry:
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady

Příspěvek od VIP »

Barri, pročti si to tady, odpověď určitě najdeš. A kdo ti říkal, že je auto po 2000km zajeté? Já si to nemyslím.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
fatrc
Příspěvky: 196
Registrován: sob pro 11, 2010 11:38
Bydliště: Nitra

Re: Závady

Příspěvek od fatrc »

Tiež som si nie istý či to tu už niekto nespomínal ale dnes som si v aute našiel "asi zbytočný" konektor ktorý sa nachádza hneď za ľavým predným svetlom v priestore medzi drziakom batérie poistkovou skrinkou a svetlom, bol pripáskovaný ku káblu čo viedol ku kostrovému káblu od batérie. Najprv som si myslel že je to dáky káblik od svetiel ale po prekontrolovaní som nenašiel žiaden voľný konektor do ktorého by pasoval. Sám som bol z toho jeleň lebo keď som skontroloval palubovku žiadna chyba nič neblikalo, svetlá svietili ako mali ale aj tak som sa nedopátral že odkial alebo načo je ten konektor. Neskôr sem pridám fotku možno to pomôže s identifikáciou :?:
Biely Cruze 1.6 LS PLUS
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Závady

Příspěvek od Barri »

VIP, fatrc, mna asi skutocne klepne :D ... prezrel som cely tento topic od zaciatku, 54 stran, precital som kazdy jeden prispevok ... a narazil som to na 53 strane! :D a to som zufalo unaveny po dnesku

nejaku rezonanciu spominali aj okolo 33-34 strany, no az na tej strane 53 prisiel micho s riesenim; teda neviem ci sa to tyka klimatizacie aj v mojom pripade, kazdopadne ale vyskusam a zajtra dam vediet; horsie je, ze prave ja po otvoreni kapoty nemam paru co mal micho tymi trubkami na mysli ... snad teda nieco nezmrvim :oops:

mozno sa mi podari pohladat na nete nejaku schemu; najradsej by som to totiz vyskusal dat dokopy pred cestou do servisu, resp mesta kde servis sidli
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
micho
Příspěvky: 74
Registrován: pon črc 18, 2011 13:52
Bydliště: Košice / Trebišov, SK

Re: Závady

Příspěvek od micho »

Barri píše:horsie je, ze prave ja po otvoreni kapoty nemam paru co mal micho tymi trubkami na mysli ...
Nasiel som obrazok 1.8L motora na nete, tak som oznacil to miesto, kde sa mne dotykali rurky. Samozrejme tie rurky takto subezne pokracuju este smerom vlavo az k hornemu uchytu laveho tlmica, takze dotykat sa mozu teoreticky aj inde.
untitled.JPG
untitled.JPG (32.3 KiB) Zobrazeno 4345 x
Snad to pomuoze :idea:
Cruze 1.8 LS+, MY2011
Uživatelský avatar
privat
Příspěvky: 43
Registrován: pon úno 06, 2012 10:31

Re: Závady

Příspěvek od privat »

Nazdar.
Spominal si ze si vybral vsetky svoje veci a rezonancia neprestala.Mne sa to stalo dvakrat a po druhykrat sa to sirilo spod palubky od nervoch som po nej byl a problem som si zapricinil sam.Vlastne namontoval som si hasicak pod sedadlo a rucka na tom hasicaku pri nerovnostiach na ceste klepkala a zvuk sa siril spod palubky.Skoro som rozbyl palubovku a prehresil vsetkych korejcou.Ono je problem to zistit lebo za jazdy je to taske.Olepil som to paskou a auto je ticho.Z vlastnej skusenosti problem nemusi byt v predu len ten zvuk sa v aute siri inak.Vela stastia a nerozby cele auto je ho skoda. :PP:
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

:shock: :shock: :shock:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Závady

Příspěvek od Barri »

micho, dik ... presne tam som to hladal, resp aj nasiel, este rano ... dobre si mi to predtym popisal :) ... mam to tam ale poriadne pevne uchytene, preto som sa toho ledva dotkol, ked som to odtahoval, bal som sa totiz, ze to odtrhnem

lenze sa opat prejavil zakon schvalnosti; cestou do Roznavy som ten zvuk vobec nepocul, ziadna rezonancia, nic ... tak som sa na navstevu servisu vykaslal; samozrejme cestou spat som to pocul opat :D ... nebolo to ale v takej miere; intenzita zostala rovnaka ale doba kazdej rezonancie sa skratila na tretinu - preto predpokladam, ze to skutocne robi ta klimatizacia

privat, hej, narazil som na to, ked som precitaval diskusiu :D ... ja mam hasicak v zadnom kufri pripevneny (aj ked by mal byt dostupny v kabine :oops:) ... takze ten to nerobi urcite

ja mam pocit, ze ten zvuk pocujem z tej mriezky ventilacie, ktora je vlavo hore nad volantom, uplne pod celnym sklom

nechcem teda velmi tahat za tu klimu; micho ... nemohol by som medzi tie rurky vopchat nejaku penu? nemoze dojst potom k nejakemu pruseru?
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
Uživatelský avatar
privat
Příspěvky: 43
Registrován: pon úno 06, 2012 10:31

Re: Závady

Příspěvek od privat »

Nazdar.
Este skusenost suseda z cliom.CHodili zme po jamach jak k......i a ces ventylacnu mriesku spolujazca slo klepkanie.Ono to znelo ako z dvery ale napokon to slo z vetraka. Ked zme to rozobrali tak ta rura co sa napaja na vetrak klepala o ram auta dali zme tam molitan a je to ticho.Ties mu to raz klepalo raz nie.Ono to je tam vsetko natlacene a spara je sotva 2 milimetre.Skus ten vetrak rozobrat a uvydis nic s tym nepokazis.Podla mna sa to da aj z kabiny.Za pokus to stoji.Do servisu by som to este nedaval radcej to este skus oni ti tam rozoberu cele auto :( Vela stastia
micho
Příspěvky: 74
Registrován: pon črc 18, 2011 13:52
Bydliště: Košice / Trebišov, SK

Re: Závady

Příspěvek od micho »

Barri píše:... nemohol by som medzi tie rurky vopchat nejaku penu? nemoze dojst potom k nejakemu pruseru?
Tie rurky dost chladia, takze ak tam chces nieco vlozit, odporucam asi skuor polystyren. Ten sa pri teplotnych vykyvoch velmi nerozpina ani nezmrstuje ;) A hlavne ich urcite udrzi od seba -i
Mne ten zvuk prestaval, ked som mal zapnutu klimu. Nakolko je uz dost teplo, skus aj s tymto experimentovat. On ten zvuk nemusi byt na 100% z tej klimatizacie, ale za pokus to stoji. Hlavne ked som dostal odpoved priamo zo zastupenia Chevy na SK (nie importera), ze je to dost znamy problem a vedia o tom :mrgreen:
Cruze 1.8 LS+, MY2011
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“