Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
getrewt
Příspěvky: 25
Registrován: ned srp 08, 2010 15:57
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Závady

Příspěvek od getrewt »

-> PETO: ano, aj to je moznost. (dakujem za response).

pytal som sa preto, ci toto chovanie nahodou nemoze suvisiet s problemom so spojkou, ktory sa tu riesi....
CHEVROLET CRUZE 1.8 LT Pewter Grey
najazdenych : 14.500 km
Reklama
 

Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

topa77 píše:Daff: jejda to chceš moc, já to nemám kde zvednout. Ale až budu na garančce, tak to zkusím blejsknout. To horké místo je cca 25 na 25 cm a dost ohraničené a úplně dole vpředu u motoru.
Neee to nemusis zvedat, me se jedna o fotku zevnitr, jak to vypada u tebe kolem pedalu a ta stredova konzola, ta strana u ridice.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Závady

Příspěvek od topa77 »

OK, zítra zítra zkusím.
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

Ok dik moc. -i a vem to jakoby takovwj pohled mirne od spodu nahoru, jestli mi rozumis. At je tam toho co nejvic videt, ju? Dik.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

Pro Daff.Cz : Simte vyfot to ty co presne chces vyfotit a ja ti to nafotim taky.Jen sem dej fotku i ty aby se to porovnalo.A my vedeli presne misto o jake ti jde.

Jsem rad ze se k tomu pristupuje takhle ze si ty zkusenosti predavame a ta auta sledujem.Bylo by spatne neco zanedbat .Jinak to tuknuti je zvlastni na tolik ze v servise nevedi co by to bylo a me se to moc normalni nezda.Me to zaani prave problemem se spojkou. Spojka kdyz ji nekdy pustite na prazdno kdyz stojite a mate nastartovano tak vydava i dosti hlasite klapani to bude asi normalni ale dosti neprijemny.
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

Ok Zitra to blejsknu a dam to sem, jen me prosim prozratte jak fotku upravim tak aby ju tady bylo mozno zobrazit, protoze me to furt pise ze je fotka moc velika. Dik. Jo a nesmejte se, jo! :roll: :D
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Fus
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 05, 2010 10:03

Re: Závady

Příspěvek od Fus »

Dneska jsem mluvil s dalsim pravnikem co mi doporucil znamej zte mu uz vyhral par sporu viz nejvetci byla zaloba dostihovyho zavodiste pardubice za zpusobeni umrti kone. A ten mi povidal ze prodejce je defakto jen zprostredkovatel a ze zarucni podminky jsem podepsal GM a na prodejce se nevztahujou. Takze am sanci si nechat udelat soudni posudek a zazalovat GM ale ze to vydi jako beh na dlouhou trat v radu let a ze pokud nevyhraju tak bych si za poplatky co zaplatim moh koupit takovyhle auta dve. Tak je to prej na me. Jinak co se tyce reklamace spojky jako takove tak jestli se vam neco na ni u kohokoliv nezdat tak honem do servisu protoze se da reklamovat jako vadnej vyrobek (ne teda pokud vam praskne treba naky perko nebo tak tam je to jasny) jen do ty doby dokun neni vypalena domodra pak uz se s vama nechtej bavit a je jim jedno jetli vam v servisu reknou ze musela klouzat uz par tisic km. Jinak to cvakani pri rozjizdeni sem taky zaznamenaval ale nevenoval sem tomu velkou pozornost protoze to delala i fabie co sem mel predtim
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Závady

Příspěvek od topa77 »

Fus: bez urážky, to co ti říká onen právník je absolutní nesmysl, stručně: smlouva, kterou jsi koupil auto musí být nutně kupní, pokud ti ho teda někdo nedaroval. Na té kupní smlouvě bude uveden prodejce, což bude nějaká společnost nebo živnostník - dealer, u kterého jsi auto koupil a s tím jsi v právním vztahu vyplývajícím z odpovědnosti za vady. Viděl jsem plno smluv na auta a nikdy nebyl prodejce přímo výrobce, ale vždy dealer.

opakuji, je třeba zajít do nějaké advokátní kanceláře... vím o čem mluvím, živím se tím
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
TOMTCE
Příspěvky: 66
Registrován: pon bře 08, 2010 15:14

Re: Závady

Příspěvek od TOMTCE »

tak jsem se pro všechny případy domluvil v servisu kvůli tomu tuknutí pri rozjezdu, že se mi na spojku podívaj. Samozřejmě v rámci záruky mi bylo řečeno. Tak dám vědět. Jdu tam až za pár dnů.
nyní CHEVROLET CRUZE 1.6 LS+ modrošedá metalíza (aktuálně 73 800km), DAEWOO TICO / předtím OPEL OMEGA 2.5 TDI CARAVAN r.v.1996, FIAT CINQUECENTO 0.9
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

Tak tady přidávám fotky. Omluvte prosím amatérské značení, ale tam kde je to označený červeně, odtam mě valí to strašný teplo na nohy (aspoň já to tak cítím že od tam), ale těma výdechama větráků to není, ty mám vypnutý. Navíc středová konzola na straně u řidiče je celá horká. U spolujezdce je všechno OuKej.
Přílohy
Chevroletclub2.JPG
Chevroletclub2.JPG (89.31 KiB) Zobrazeno 2390 x
Chevroletclub1.JPG
Chevroletclub1.JPG (80.23 KiB) Zobrazeno 2390 x
Chevroletclub.JPG
Chevroletclub.JPG (76.49 KiB) Zobrazeno 2390 x
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

Tady je ještě jedna.
Přílohy
Chevroletclub3.JPG
Chevroletclub3.JPG (72.11 KiB) Zobrazeno 2390 x
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Tak nejdriv jsem se zacal smat, ze ti tam asi nedali nejaky kryt, no sel jsem pro sichr do auta a nase auto vypada naprosto totozne, dam i fotku, takze tezko rict, kde je zakopany pes. Posledni dobou jezdim rano bez klimy, necham auto vyluftovat (dam si po ceste do prace na parkovisti cigarko:) ) a ani tak necitim zadne zvyseni teploty na nohy, proste nic. A automaticka klima na nohy vlastne i malokdy vydatne fouka, takze by to teplo melo jit citi kdykoliv, a nic. Zajed do servisu, radeji mit blbe dotazy nez calovat buhvico
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

Už jsem na uterý objednanej. Ale teda nevypadali moc ochotně když jsem jim to vysvětloval, ani se na to nešel se mnou nikdo kouknout. nemám v ně důvěru že s tím něco udělají.

Ale je teda zajímavý, že vám to nikomu nedělá a mě jo. Jsem zklamán.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Neklesej na mysli, pokud to dela jen tobe, je to ocividne zavada jednoho kusu, tzn ti to spravi, protoze tam musi byt chyba v dilech. Horsi by bylo, kdyby to delalo vsem, tzn spatna konstrukce auta a nikdo by s tim nic nenadelal
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Závady

Příspěvek od honza72 »

Chlapi, to co je označeno, jak už jsem psal před mnohými dny, je topení a izolace je cca velmi malá a ten plastový kryt středové konzoly to už asi nezachrání, proti tomu sálání. Já si nechávám foukat vzduch pořád i na nohy, tak to vlastně ani necítím, ale pokud je vypnutý, asi to jde cítit.
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“