Cruze 2.0 VCDi 110KW R.V. 2009 sedan

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Zamčeno
Petros
Nováček
Nováček

Cruze 2.0 VCDi 110KW R.V. 2009 sedan

Příspěvek od Petros » úte dub 13, 2021 13:20

Zdravím Vás, jen by mne zajímalo jaký je v dnešní době zájem o koupi ojetého Chevy Cruze. Sám jednoho vlastním ( 2.0 VCDi 110KW R.V. 2009 sedan najeto necelých 150 tis.)
Jelikož se blíží rozrůstání rodiny (klasická výmluva u prodeje :-D ), poohlížím se po něčem větším. Auto jsem kupoval jako "srdcovku" (amerika pro chudé) cca 5 let zpět kdy mělo nájezd necelých 80 tis. Ježděno 80% dálnice (do práce, výlety). Do města máme benzínovou nákupní tašku. Vždy tankováno kvalitní palivo, jednou za rok olej+filtry (naposledy letos/únor) . Serviska bohužel není. Je od doby co vlastním auto (ježděno pouze do BS Auto - servis dohledatelný přímo u nich + některé faktury mám). Origo 17" ALU + zimní plechy 16" vzorek je ještě na 5-10 let (záleží na nájezdu) obě sady pneu a plechy jsem kupoval zároveň s autem. Auto má kosmetické vady s ohledem na stáří (nic hrozného). Co se týče pohonné jednotky, jako taková, je bezúdržbová, díky kvalitní naftě a pravidelně měněného oleje. Nikdy nečipováno, při první návštěvě BS Auto přehrán software na novější (lepší optimalizace).
Závady na autě: čidlo výfukových plynů /neměněno/ (podle technika si s tím pohrál hlodavec) nové stojí u BS za 7100,- (stalo se tak už v roce 2018/po pravdě na technické by to nejspíš neprošlo, ale léto 2018 a 2020 dělaná technická a prošlo. Jen díky tomu, že v teplejších měsících to závadu nehlásí :-D). Dále poslední půl rok nejspíš klapka vzduchu (nejsem mechanik) tyhle motory na to občas trpí. Letos / únor vyměněna 15000,-
Tohle jsou jediné "vážnější" dvě zavady.
Mimochodem obě závady se dají v pohodě obejít a zamaskovat, což by pochybný prodejce na 100% udělal. Viz. známy autobazar.
Shrnutí:
klima funkční - 2018 vyměněn kompresor/repas cca 20000,-
turbo 100% funkční
olej neteče a nežere
2 sady kol + pneu léto/zima
2x centrál jeden je už v polorozpadlém stavu :-(
výbava LT velký display (bez navigace)
elektronika vše 100% funkční
alarm
zatmavené okna
Stříbrná metal
doděláno denní automatické svícení
průměrná spotřeba 6.5l
manuál 5st
brzdy - měněny destičky cca rok až dva zpět (ještě nějaký rok v pohodě vydrží)
spojka - původní, na 150tis. v dobrém stavu, neprokluzuje. S dobrým zacházením vydrží nejméně dalších 50 - 100tis.
vyřešeny klasické "bolístky" Cruzeho jako je třeba zámek/tlačítko 5. dveří (vyměněno a zasilikováno)
čelní okno měněno 2017 - funkční automatické stírání
sedačky - látka
světloměty - jeden původní druhý kupovaný nový (originál mám - mlží se a nejede motorek, hodí se na ND)
střešní nosič + rakev (pořizovací cena 17000,-) nebylo by v ceně, můžu přidat. Projel se 2x Chorvatsko, jako nový.

Auto jsem neměl v plánu prodat ale bohužel no...
S ohledem na závady, km, stáří a taky hromadu práce a péče co bylo autu poskytnuté bych ho předběžně pustil asi za cca 90 000,-
//tohle není přímý prodej auta//zajímá mne, zda by ho někdo z Vás byl ochotný koupit ve stavu v jakém je//žádné zatajování závad//kontakt záměrně neuvádím//berte to jako diskusi//
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi LT

Reklama

Petros
Nováček
Nováček

Re: Cruze 2.0 VCDi 110KW R.V. 2009 sedan

Příspěvek od Petros » pon dub 26, 2021 13:20

Auto je prodáno. Prosím můžete smazat.
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi LT

Zamčeno

Zpět na „Kupujeme Cruze“