Cruze - Kladno

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od Scorpion.11 »

Jenže ty jsi velká výjimka Rudo :lol: Jinak u ostatních tu majitelů Cruzu zas tolik negativ nejsem nečetl -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od Rudolf Š. »

No tak s Aveem taky nikdo problém nemá že :D ale nám měnili hlavu, utrhal se náprava atd... :mrgreen:
vím že všude kde můžu lidi varuju ať si to dobře rozmyslí :D
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od hoza »

Hlavní je koupit dobrý kus, což se odhalit dopředu nedá. Ale věřím že existují majitelé superbů kteří mají podobné problémy jako ty s cruze. O tom jsem přesvědčený. Apropo třeba hyundai se taky už několika lidem rozpadl pod rukama a osobně znám někoho kdo je moooc spokojený. Dokonce znám i majitele BMW kterému se rozpadla pod rukama nová 5ka a tak bych mohl pokračovat dál stačí mít za kolegy mechaniky kteří ve volných chvílích opravují vše co jezdí a zjistíš že odchází vše. Hlavní věc u každé nové věci je aby na reklamačním oddělení neseděl debil. A v dílně nebyl měnič dílů ale mechanik.
Lidoop
Příspěvky: 26
Registrován: pon črc 11, 2011 16:37

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od Lidoop »

Rudolf má na Chevrolety smůlu, já zas štěstí. Měl jsem stejně jako Rudolf Aveo a následně Cruze 1,8+LPG. S oběma naprostá spokojenost. Na Aveu se musel měnit každý rok řemen od serva který pískal. Stálo to 3 stovky - jediná investice za 4 roky mimo plánovaný servis. Cruze má 4 roky a 65tis km a taky spokojenost. Jistě jsou i lepší auta, ale za 1,5 násobek peněz ve stejném ročníku, nájezdu a výbavě! Kdyby byl Chevrolet ještě v Evropě, kupuji nové Malibu 2016.

K původnímu dotazu:
"mám obavy z hlasitějšího motoru a tvrdého podvozku"
- Záleží na co jsi zvyklý. Já jezdil Zlín-Praha-Plzeň v Aveu a byl jsem z cesty unavený. Teď z Cruze vystoupím v pohodě. Hlučnost motoru mi přijde OK. Rozhodné lepší než jakýkoliv diesel který můžu srovnávat /Octavia, P406/ Jezdím 140 tacho na tempomat. Pokud někdo jezdí rychleji, může být, že motor slyší víc než mu je milé.
- Podvozek mi vyhovuje. Mám pocit, že je stabilní a že auto se dobře ovládá i v zákrutách a prudších manévrech. Jednou jsem na dálnici musel udělat klasický losí test - a proběhlo to v pořádku. Je pravda, že na extra rozbité silnici to slyšitelně tluče.
Domas
Příspěvky: 46
Registrován: úte dub 15, 2014 22:55

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od Domas »

srovnávat Cruze se superbem? :(

jinak, mám cruze 1.8 2009, najeto 140k a nemůžu si stěžovat, za celou dobu co se týče servisu:

na 115k sem si dělal rozvody, a jediný co se po*ralo tak bylo ABS čidlo na předku, ale to bylo za 500,- takže nic hroznýho, a ten spínač kufru :twisted: ...... jinak pravidelný servis, oleje,filtry, desky, a mám tam eště původní kotouče :lol:

eště k tý hlučnosti motoru, dokud sem tam neměl kit sání a laděnej výfuk, tak po dálnici 140+ a spíš než motor sem slyšel šustení vzduchu, na netu najdeš milion článků že 1.8 je ''dost potichá''
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“