Cruze - Kladno

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

romanbrychta
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 27, 2016 09:29

Cruze - Kladno

Příspěvek od romanbrychta »

Ahoj,
hledám někoho, kdo vlastní Cruze, ideálně z Kladna. Uvažuji totiž o koupi Cruze, ojetinu, z Německa, motor 1.8 hatchback. V mém okolí toto auto nikdo nevlastní. I když jsem viděl spoustu fotek, chtěl bych nakouknout do auta a sednout si na sedačky...kvůli místu. Případně vyslechnout rady na co si dát pozor u tohoto auta. Jak jsem pročítal forum, mám obavy z hlasitějšího motoru a tvrdého podvozku....ale jak říkám, nikdy jsem v autě neseděl.

Předem děkuji.
Roman.
Reklama
 

Bandita32
Příspěvky: 4
Registrován: pát led 22, 2016 19:33

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od Bandita32 »

zdravim prodavam cruze 1.6ls cena 135tis
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od Rudolf Š. »

Ahoj, auto ti asi neukážu, ale můžu ti něco napsat. Spousta lidí mě teď nebudou mít rádi :D já sám mám Cruze Hatchback 1.8 a po zkušenostech se značkou Chevrolet, lidi od něj odháním. Já sám po dvou letech uvažuji o prodeji a výměně za Škodu Superb. Tak třeba ty sedačky, 5 dospělejch pohodlně neodvezeš, je to jen nouzovka, ale pro 4 lidi celkem komfortní svezení, i když pokud ve předu sedí někdo delší, tak spolujezdci vzadu mají málo místa na nohy. Hlučný motor, jak se to vezme pokud jezdíš hlavně dálnice, tak při 130km/h motor točí nějakých 3500 otáček a to už hluk je, při delších vzdálenostech dost nepříjemné, ale při běžném ježdění hluk není. Pozor na zklamání z očekávání motoru 1.8, žere to a nejede to!!! Podvozek je tvrdší než v ostatních autech (můj názor), ale není to nic tragického, řekl bych že asi nejlepší věc na autě.
Já mám výbavu LTZ + bezklíčový vstup a start, musím říct že s tím jsou jen problémy, pořád nějaké chyby v elektrice, po necelém roce už jsem ho měl na odtahovce protože se to nějak zbláznilo, všechno svítilo jako když je vůz nastartován, od tlačítek přes budíky až po světla a nešlo s tím nic dělat, auto nestartovalo nešlo zamčít a vůbec nic. Teď v poslední době zase motor nejde vypnou, když se to povede začne to hlásit chyby a auto prostě nezamkneš a budíky stále svítí -P Musím uznat že technické problémy zatím nebyly, vždy byla chyba v elektrice, ale ten motor nic moc. Dále auto vypadá rozměrově velký, ale není ;) má to dlouhej čumák a kufr žádnej :D
Já už bych do Chevroletu nešel! a říkám to všem :D Myslím že by se dalo najít i lepší auto ;)
a teď mi dochází že jsem ti mohl zkusit nabídnout ten svůj, ale teď už to asi neklapne :D :D :PP:
PS: teď jsem si vzpomněl že mám opakovaný problém se zámkem nádrže, ale to už je asi vše :mrgreen:
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od hoza »

Rudo měl jsi ho spíš pozvat na sraz kde by jsme to probrali :D a vše jsi mu ukázal.
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od VIP »

Tak ten už nenapíše!!!! :shock: :D :D :D :D :D :D :shock:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
romanbrychta
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 27, 2016 09:29

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od romanbrychta »

Bandita32: děkuju za nabídku, ale preferuju nákup v Německu a 1.8 motor
romanbrychta
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 27, 2016 09:29

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od romanbrychta »

Rudolf Š: Ahoj, děkuju za info...je pravda, že mě to trochu odradilo od koupě. Ale budu chytřejší až se v autě svezu. Slyšel jsem na cruze jen samou chválu, trochu mě překvapily problémy s elektronikou...a při mé smůle, bych měl to samé :)

Jěště jednou děkuju za info.
Roman.
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od Rudolf Š. »

No když se v autě svezeš tak to není zase tak špatný svezení :) auto je pohodlné -i ale s dlouhodobějším užíváním už je to horší -P
My na to máme taky smůlu, 2 Chevrolety a 2x stály za 2 věci :roll: Škodovky jsem nesnášel, ale teď je to asi jediná rozumná volba -i
Není zač :PP: ale asi bych pohledal i další možnosti :PP:
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
JTR
Příspěvky: 115
Registrován: pon lis 26, 2012 15:11

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od JTR »

Rudolfe, já mám již druhou Captivu: na první najeto 180000km na druhé již 150000 a vše bez problémů. Nějaké drobnosti ano, jinak jenom nafta, olej a filtry. Obě koupené jako nové a pravidelně servisované v autorizovaném servise na Kladně. Každodenní provoz, parkované venku. Takže asi budeš smolař nebo chyba bude jinde ;)
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od Rudolf Š. »

Taky jsem měl oba Chevrolety nové a servisované jen v autorizáku i tak to stálo za houby -P taky každý den v provozu a taky pořád venku -P
No že na to mám smůlu to už vím no :| :| ale po zkušenostech tyhle auta nemůžu nikomu doporučit, nic jiného než problémy s tím nemám -P
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
JTR
Příspěvky: 115
Registrován: pon lis 26, 2012 15:11

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od JTR »

No trošku jsem se zde na fóru porozhlédl a mám dotaz: nehrabeš se v těch autech nějak moc?? LEDky, stroboskopy.... Jak praví klasik: do věcí které fungují se nemá chmatat. ;) Doufám, že se jednalo o tvoje auta, nebo to byl někdo jiný? Moc času to zkoumat jsem neměl.
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od Rudolf Š. »

no u Avea jsem se hrabal v elektrice to jo, ale u něj byly technické chyby a né chyby v elektrice :D
teď už do auta nehrabu vůbec, do ničeho se nemontuji na nic nesahám :D a elektrika v háji -P -P
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
blatnice
Příspěvky: 4
Registrován: stř dub 02, 2014 10:21

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od blatnice »

Cruzem nejezdíme, ale tady pan zvažuje koupi Cruze: http://www.tipcars.com/magazin-chevrole ... -8087.html
AndroidCZ
Příspěvky: 69
Registrován: ned led 27, 2013 00:07
Bydliště: Brno

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od AndroidCZ »

R: Mně pobavila ta poznámka o svezení 5 lidí... Seděl jsi někdy v pěti lidech v tom Superbu o kterém píšeš? Pochybuju, protože bys tím pak těžko argumentoval. Jo, je tam sice 2x víc místa na nohy (délka), ale tři si prostě dozadu normálně (pohodlně) nesednou, Superb je úzký – tedy určitě není širší jak Cruze.

A s bezklíčem jsem problém nikdy neměl, předpokládám že Ruda ovšem nepochopil, že u bezklíče musí měnit (narozdíl od klasického klíče) baterku! Třeba 1x za rok, protože klíč vysílá nonstop signál. A to dělá i u toho Superbu. Akorát pokud koupí Superb s bezklíčem, tak bude bezklíč fungovat pouze na předních dveřích, u Cruze na všech.

Já neříkám že to je nějaké vyjímečné auto, ale zas by bylo fajn být trošku objektivní ;-)

Ano motor 1.8 je na dálnici hlučnější, ale je možný koupit třeba 1.4 turbo, které bude tiché. A třebas já mám "celoživotní" spotřebu (s 1.8 kombi) 7,45 dle dotankování, s převahou jízd po dálnici a městě. A to na starší motor bez turba není přece žádný extrém. Lidi, mějte ty své auta taky trošku rádi :o)
Cruze SW 1.8 LTZ, najeto 70000 km
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Cruze - Kladno

Příspěvek od Rudolf Š. »

S tím místem v Superbu, no nebudu se hádat v Superbu jsem seděl a přišlo mi to větší, ale nehádám se 3 lidi jsem vzadu neviděl :PP:

Bezklíč- Dívej auto mám 2 roky a v klíčku už je 3 baterka 1 původní a už 2 nová -P -P -P problém byl v elektrice i podle diagnostik, museli mi tam vyměnit nějako ŘJ -P -P další problémy co jsem s tím měl byli taky s novější baterií, takže teda nevím...
auto jako takové se mi líbí a moc, ale kvalita nic moc, a spolehlivost na to že je to úplně nové auto je otřesná...

Motor 1.4T bych taky bral -i jen kdybych měl na výběr :) :PP:
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“