Cruze LT (ojetý) 2009 vs 2011

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
evil2k
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 28, 2014 22:29

Cruze LT (ojetý) 2009 vs 2011

Příspěvek od evil2k »

Zdravím! Uvažuju o koupi ojetého Cruze LT, benzín 1.8...

Co bych rád věděl, tak jaké jsou rozdíly/výhody modelu 2011 oproti 2009, pokud nějaké (mimo to že je o ty 2 roky novější, uvažujme podobné opotřebení, nájezd do 100 tis. km), jestli se vyplatí připlatit nějakých 30-40 tisíc za ten novější?

Dál bych se rád zeptal, na co si dát při koupi u tohoto auta pozor, je něco konkrétního co se třeba často kazí atd.?

Budu rád za jakékoliv tipy, díky!
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Cruze LT (ojetý) 2009 vs 2011

Příspěvek od tomask »

[quote="evil2k"]Zdravím! Uvažuju o koupi ojetého Cruze LT, benzín 1.8...

Co bych rád věděl, tak jaké jsou rozdíly/výhody modelu 2011 oproti 2009, pokud nějaké (mimo to že je o ty 2 roky novější, uvažujme podobné opotřebení, nájezd do 100 tis. km), jestli se vyplatí připlatit nějakých 30-40 tisíc za ten novější?

Dál bych se rád zeptal, na co si dát při koupi u tohoto auta pozor, je něco konkrétního co se třeba často kazí atd.?

Myslím, že rozdíl není žádný a na co si dát pozor, tak myslím, že vše funguje dobře.
Myslím, že při koupě auta asi nic neovlivníš, ze začátku se porouchávali spínače kufru, ale ted je to už v pořádku.
Mám Cruze skoro 5 let a nikdy jsem neměl problém, auto servisuji pravidelně v aut. servisech a kromě svých uprav jsem servis nepotřeboval. Já jsem s autem spokojený, ale už asi rok pokukuji zase po něčem novém.
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“