chevy Cruze

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
laceti
Příspěvky: 13
Registrován: úte úno 19, 2013 08:59

chevy Cruze

Příspěvek od laceti »

Zdravim,mam moznost kupit 7mes.Chevy Cruze 1.8 LTZ,11000km,za 8000eur,pri rychlom jednani mozna este zlava,co je vyborna cena co sa tyka vybavy a motora,novy stoji 15000eur,no nieco tam musi byt ked to tak lacno predava,bud to bolo silno havarovane a je po oprave,alebo ina vada,co mi poradite na co sa davat pozor,docital som sa, ze za to moze velka poruchovost u tychto modelov,co si myslim je dost neobjektivne info,mam laceti 6r a vsetko v pohode,predtim daewoo nexia 13r,az na male opravy co je bezne vzhladom na vek a pocet km vsetko dobre,dik
Reklama
 

Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: chevy Cruze

Příspěvek od Iacobus »

Ahoj.
Áno, takto paušalizovať poruchovosť na všetky Cruze je neobjektívne. Tieto autá vo všeobecnosti nie sú poruchové, aj keď môžeš samozrejme naraziť na nepodarený kus. Takže Cruze odporúčam, 1.8 môže byť, LTZ samozrejme tiež -i :PP: -i .
Áaaale, tá cena je za 7 mesačné auto skutočne nízka a bol by som pri kúpe mimoriadne obozretný a veľmi dôsledne by som si ho vylustroval papierovo a preveril technicky.
Nikde ale nie je napísané že nemôžeš natrafiť na superkauf, to ti prajem. :o)
laceti
Příspěvky: 13
Registrován: úte úno 19, 2013 08:59

Re: chevy Cruze

Příspěvek od laceti »

Iacobus píše:Ahoj.
Áno, takto paušalizovať poruchovosť na všetky Cruze je neobjektívne. Tieto autá vo všeobecnosti nie sú poruchové, aj keď môžeš samozrejme naraziť na nepodarený kus. Takže Cruze odporúčam, 1.8 môže byť, LTZ samozrejme tiež -i :PP: -i .
Áaaale, tá cena je za 7 mesačné auto skutočne nízka a bol by som pri kúpe mimoriadne obozretný a veľmi dôsledne by som si ho vylustroval papierovo a preveril technicky.
Nikde ale nie je napísané že nemôžeš natrafiť na superkauf, to ti prajem. :o)
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: chevy Cruze

Příspěvek od tomask »

Mám Cruze 1,8 LTZ už 3 roky a 3 měsíce 67000 km a kromě tlačítka kufru žádne problémi.
Cena auta je dost nízská, podle mě by se cena takového auta měla pohybovat minimálně kolem 12-13 eur.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: chevy Cruze

Příspěvek od pejee »

Za ty peníze dobrá nabídka..prověřil bych auto do posledního šroubku, dal na diagnostiku, hever, pořádně ho projel a pak se uvidí jak na tom je :mrgreen: lidi, co mají peníze a mění auto co dva roky tak pustí i za dobrou cenu v super stavu -i
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Re: chevy Cruze

Příspěvek od Damek »

Kazdopadne zobrat auto do servisu, nechat cele skontrolovat a dokladne si overit doklady. Je predavane tak hlboko pod cenu, ze bud je ten clovek v brutalnej nudzi, alebo je pokazene, ci dokonca kradnute.
laceti
Příspěvky: 13
Registrován: úte úno 19, 2013 08:59

Re: chevy Cruze

Příspěvek od laceti »

Zdravim ,tak ako som Vam slubil ,ze Vas budem informovat co sa tyka kupi CH CRUZE za8000e,na prvy pohlad uzasne auto,zial ked som pozrel na SPZ hned som vedel kolko bije,to auto bolo riadne ako nove kupene v Spanielsku a tam bolo aj prihlasene,majitel sa nastahoval na Slovensko a tak ho potrebuje predat,je si vedomi tej velkej byrokracie,preto dal tak nizku cenu,nakolko by sa jednalo o individualny dovoz ojazdeneho vozidla zo zahranicia,tie vybavovacky a prihlasovanie takto kupeneho auta je dost papierovo aj financne narocne,takze sa to neoplati ,ked si k tomu zaratame tie poplatky tak by ma to vyslo min.na 11000eur, to dostanem uz za taku cenu aj tu a Slovensku.skoda ,bola by to fajn kupa za uzasne auto bez nejakeho poskodenia.
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“