Levý A sloupek zabraňuje výhledu

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Bedas
Příspěvky: 76
Registrován: pon dub 23, 2012 12:20
Bydliště: Vyškov

Levý A sloupek zabraňuje výhledu

Příspěvek od Bedas »

Tak už měsíc jezdím v Cruze HB 2013 a vše naprostá lahoda. Akorát ten levý A sloupek je snad tak blbě umístěn..nebo já tak blbě sedím..ale když jedu do levé cca 90° či 180° zatáčky anebo na kruháč, tak už se mně párkrát stalo, že auto se mně skrylo přesně za tento sloupek a já byl rád, že jsem pak nikoho nenabral, protože jsem prostě a jednoduše to auto neviděl.
Nevím jestli je to fičura více aut...ale abych - když jedu levé zatáčky - lámal hlavou zapředu dozadu a "obhlížel" tak ten sloupek, abych si byl pak 100% jistej, že tam nic nejede....no tak to teda sorry.... :shock:
Cruze HB LTZ 2.0 MY2013
Reklama
 

Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Levý A sloupek zabraňuje výhledu

Příspěvek od honza72 »

No, dneska si asi nepomůžeš u žádného nového auta. A - sloupek je, na rozdíl od starých aut, součástí pasivní bezpečnosti, takže zmohutněl, bohužel.... Každopádně vadí, ale zase při čelním střetu chrání! Nicméně, protože přes něj není vidět ani v Cruze, ani v Peugeotu, ani v Citroši, ani ve Fiatu a protože přes něj nejen přehlédneš auto, ale i člověka na přechodu, či cyklistu, tak se mu neříká A sloupek, ale sloupek smrti -P .
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Levý A sloupek zabraňuje výhledu

Příspěvek od pejee »

kdysi jsem psal někde jak hodnotím nové aveo a s tím sloupkem je to úplně stejné, už jsem málem přejel ženskou na přechodu (který je mimochodem v zatáčce) ..kamion se za něj taky schová a o autech radši nemluvím.. pěkně mě to sere :(( navíc jsem celkem vysoký, tak mám sedadlo někde za b sloupkem a to pak nevidím občas ani do boku :lol:
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Levý A sloupek zabraňuje výhledu

Příspěvek od Poky Ul »

Tak to není asi jenom problém Cruze mně už se to u Orla párkrát taky stalo hlavně u vjezdu na kulaťák.
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Levý A sloupek zabraňuje výhledu

Příspěvek od Dannik91 »

Zatim ve všech autech co jsem jezdil mi ten sloupek vadil, takže to neni problém Cruze.
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: Levý A sloupek zabraňuje výhledu

Příspěvek od Honza H. »

My máme nějaký sloupek?:D :lol:
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
chester172
Příspěvky: 187
Registrován: ned zář 02, 2012 21:02
Bydliště: Mala Maca, okres Galanta, Slovensko

Re: Levý A sloupek zabraňuje výhledu

Příspěvek od chester172 »

mne sa toto podobne stavalo na otcovom Seate Cordoba. lenze po par jazdach som si na to zvykol, aj to otacanie a naklananie hlavy a uz teraz OK. Uz proste automaticky nastavim hlavu tak aby som videl. Nehovorim ze to je super..ale podla mna da sa na to zvyknut -i a ak to ma prispiet k mojej bezpecnosti tak potom nie je o com -i
Chevrolet Cruze 2.0D LTZ Biela Hatchback - zatial meno nemá, ale urcite nejake pekne vymyslim:)
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“