Cruze Station Wagon (neboli kombi)

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Cruze Station Wagon (neboli kombi)

Příspěvek od Kjub »

Ja keby som si mal vybrat ze rodinnejsie auto (co uz by som teraz mohol :mrgreen: ), tak vyberem si radsej Orlando...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Cruze Station Wagon (neboli kombi)

Příspěvek od Dannik91 »

Zlatá naše maska z "včelích pláství". A ty mlhovky jsou jak ukradený z jinýho auta. Nejhezčí masku má stejně edice WTCC.
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze Station Wagon (neboli kombi)

Příspěvek od Doyle »

Taky mi přijde že se ty mlhovky trochu škatulkují k dnešnímu standartu... Viděl jsem je stát vedle sebe čumák před facelitem se mi stejně líbí víc -i jinak je to pochopitelně pěknej kousek
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Cruze Station Wagon (neboli kombi)

Příspěvek od smire666 »

Zaujímavé je, že ako SW-čko, tak aj Orlando majú cca rovnaký priestor po sklopení sedačiek ( 1,5 kubíka ) ;)
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
klakson23
Příspěvky: 25
Registrován: čtv říj 11, 2012 17:01
Bydliště: Brno

Re: Cruze Station Wagon (neboli kombi)

Příspěvek od klakson23 »

Bedas píše:Tak právě jsem se vrátil z testovací jízdy Cruze SW LTZ 2.0 VCDi..... Jel jsem v úplně fungl novým voze (první řidič), 90km/h rovinka, zařazená 6... a spotřeba ukazovala konstantně 6~7l/100km.:mrgreen:


6-7 litrů při rychlosti 90km/hod a zařazená 6tka? To tolik žere ten nafťák? Nestraš, právě si ho chci objednat. To už moje stará Lancia Lybra 2,4JTD žere při 90km/h (zažazená pětka) cca 4,5Litrů/100

Když jsem se ptal na ten 1,7Eco Diesel, tak mi ho rozmluvili, že to nebyl vůbec dobrý tah od chevroletu. Někdo si ho prý koupil a už má nějaký problém :? Takže jsem se nechal ukecat na ten 2.0
Naposledy upravil(a) klakson23 dne čtv říj 11, 2012 17:23, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Cruze Station Wagon (neboli kombi)

Příspěvek od smire666 »

...to žerie aj môj orlík 1.8 ale pri stovke... a na päťke :?
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
klakson23
Příspěvky: 25
Registrován: čtv říj 11, 2012 17:01
Bydliště: Brno

Re: Cruze Station Wagon (neboli kombi)

Příspěvek od klakson23 »

Iacobus píše:Cruzik ale bude mať v tomto segmente problém s kórejskými bratmi-novou Kiou Ceed a Hyundai i30 vo verziách kombi.

Taky jsem uvažoval nad novou Kia Ceen kombi, Hyundai i30 kombi a Cruzem sw. Svezl jsem se v Kia Ceed a popravdě u mě pohořela na plné čáře. Žádný výkon a pořád jsem to auto musel "řídit" jako by to auto bylo opilé a lítalo v pruhu zleva doprava. Uvnitř to bylo takové plastové autíčko a na zadních sedačkách seděla moje žena a říkala, že tam šlo slyšet kdejaké přejetí malého kamínku a bylo to vzadu prý hlučné. Takže I30 jsem ani nešel zkusit, předpokládám, že to bude úplně stejné. Za týden jsem byl na zkušební jízdě s Cruzem SW 2,0 Diesel a mám vybráno. Auto jelo předvídatelně, hezky sedělo a krásně zrychlovalo, ikdyž nebylo ani pořádně zajeté. Opět žena seděla vzadu a říkala, že pohodlíčko, tichoučko.
klakson23
Příspěvky: 25
Registrován: čtv říj 11, 2012 17:01
Bydliště: Brno

Re: Cruze Station Wagon (neboli kombi)

Příspěvek od klakson23 »

Chci si koupit výbavu LTZ s navigací, nevíte někdo, jaké mapové podklady tam jsou? Máte někdo zkušeností s touto navigací? Jak se aktualizují mapy, jestli se za auktualizaci platí, jestli naviguje na čísla popisné atd. Děkuji za rady a postřehy
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Cruze Station Wagon (neboli kombi)

Příspěvek od Kjub »

Ja by som na tvojom mieste este skusil Hyundai i40 Combi...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
klakson23
Příspěvky: 25
Registrován: čtv říj 11, 2012 17:01
Bydliště: Brno

Re: Cruze Station Wagon (neboli kombi)

Příspěvek od klakson23 »

Obávám se, že to bude stejné jako i30 akurát o něco větší. Ale mohu se mýlit
Bedas
Příspěvky: 76
Registrován: pon dub 23, 2012 12:20
Bydliště: Vyškov

Re: Cruze Station Wagon (neboli kombi)

Příspěvek od Bedas »

klakson23 píše:
Bedas píše:Tak právě jsem se vrátil z testovací jízdy Cruze SW LTZ 2.0 VCDi..... Jel jsem v úplně fungl novým voze (první řidič), 90km/h rovinka, zařazená 6... a spotřeba ukazovala konstantně 6~7l/100km.:mrgreen:


6-7 litrů při rychlosti 90km/hod a zařazená 6tka? To tolik žere ten nafťák? Nestraš, právě si ho chci objednat. To už moje stará Lancia Lybra 2,4JTD žere při 90km/h (zažazená pětka) cca 4,5Litrů/100

Když jsem se ptal na ten 1,7Eco Diesel, tak mi ho rozmluvili, že to nebyl vůbec dobrý tah od chevroletu. Někdo si ho prý koupil a už má nějaký problém :? Takže jsem se nechal ukecat na ten 2.0


Bylo to uplně komplet fungl nový auto. Najeto 1km :)...nemůžeš čekat od začátku zázraky. Po 1000km si to snad sedne na ~5l/100km..tomu věřím a i z for to vidím
Cruze HB LTZ 2.0 MY2013
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Cruze Station Wagon (neboli kombi)

Příspěvek od Dannik91 »

Mám dvoulitr 9 měsíců (koupena funglovka, najeto skoro 9tis.) a spotřeba je stále stejná. Město 7.2-7.4l a dálnice? Pokud chce člověk jet na spotřebu tak musí jet na 6ku kolem 110km/h, jak se na to trochu šlápne k těm 140 tak už to chce jako ve městě. Takže bych si nedělal takový iluze. Nebo aspoň u mě to vážně tak nefunguje.
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
klakson23
Příspěvky: 25
Registrován: čtv říj 11, 2012 17:01
Bydliště: Brno

Re: Cruze Station Wagon (neboli kombi)

Příspěvek od klakson23 »

:cry: Tak to mi moc radosti neudělalo. To jsem si myslel, že na tu 6tku po dálnici 130km-140km/h si to veme okolo 5ti litrů. Město 7litrů mi nevadí, to je ok. Je to stejně divné, že staré motory s větším obsahem 2,4JTD pouze 5 rychlostí žerou méně, než ty nové, nadupadé moderní technologií s vyššími rychlostními stupni. Třeba se to projeví až při cca 20.000 ujetými kilometry. Žena má novou oktávku 1,6TDI a je fakt, že se spotřeba usadila až po cca 20.000km
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze Station Wagon (neboli kombi)

Příspěvek od VIP »

Já mám sice benzín a taky jsem čekal, že si to sedne, ale to se nekonalo ani po 20 000 km. Záleží kde jezdíš. Mě to žere 8,2l. Když vyjedu na delší trasu, tak to klesne, ale jak začnu jezdit po městě, tak jde spotřeba opět nahoru. Musí mi to být jedno, protože auto prodávat nechci. -i
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
chester172
Příspěvky: 187
Registrován: ned zář 02, 2012 21:02
Bydliště: Mala Maca, okres Galanta, Slovensko

Re: Cruze Station Wagon (neboli kombi)

Příspěvek od chester172 »

mno ja sa musim pochvalit, vcera som bol na skusobnej jazde s SW a bol to 1,8 benzin v LTZ vybave, mal najazdenych 168KM a ukazovalo to 8L/100km a to som jazdil po dunajskej strede.
Vzapeti ma chlapik rpekvapil tym ze ci si nechcem vyskusat Malibu:) co myslite co som povedal? po meste 2,0diesel, okolo 6,5 ale to bol tiez fungel:)
Chevrolet Cruze 2.0D LTZ Biela Hatchback - zatial meno nemá, ale urcite nejake pekne vymyslim:)
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“