Novy Cruze jaky motor a dealera?

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
James
Příspěvky: 4
Registrován: čtv črc 05, 2012 22:15

Novy Cruze jaky motor a dealera?

Příspěvek od James »

Dobry den,

vazne uvazuji o nakupuju noveho Cruze, bude to moje prvni zcela nove auto, zatim jsem mel jen ojetiny a proto bych mel par obecnych dotazu a par specificnich.

Muj prvni dotaz se tyce motoru, pri prohlizeni nabidek jsem narazil na Cruze edice 100 ktery ma motor 1.6/91kW - coz mi prislo velice pekne hezci je uz jen to ze slibovana prumerna spotreba je 6.5l ovsem potom co jsem si trochu procetl toto forum jsem nasel nazory ze spotreba 1.6 a 1.8 je vicemene srovnatela.

Jsem ridic ktery se obcas i rad projede nadruhou stranu jedim autem denne do prace a pokud je rozdil ve spotrebe plus minus litr radeji volim 1.8.

Ovsem je tu jeste otazka ceny nabidka ktera me prilakala je edice 100 s 1.6l motorem, aktualne podle webu Chevroletu vyjde na 324 tis. ovsem obavam se ze ac na webu je auto vyobrazene v krasne cerne barve s lakovanymi koly do opravdy je barva misty lake a kola sou obycejna, kola me tak netrapi ale auto bych chtel v cerne barve carbon flash ktera se da k ostatnim vybavam pridat za 12500 pokud by byla i tato moznost u edice 100 auto by me stalo 336 tis.

Sedanovy LT+ s 1.8 ve vybave kterou bych chtel a s par doplnky na 380tis., coz je bez mala 50 tisic rozdil a to je v tehle cenove hladine pro me uz velky rozdil.


A proto se ptam jaky motor pripadne akcni vybavu doporucite vy?

Dale se chci zeptat o kolik se da z katalogove ceny se da u Cruze realisticky usmlouvat pripadne co dealeri nabizi misto financni slevy-jake vybavy/prislusenstvi.

A v neposledni rade jakeho dealera mi doporucite, jsem z Prahy ale nemam problem i nekam zajet kdyz to za to bude stat.

Konecne vec posledni ma nekdo z mistnich zkusenosti s financovanim Chevroletu ?

Diky za odpovedi.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy Cruze jaky motor a dealera?

Příspěvek od Doyle »

Neboj věř že jak projevíš vážný zájem a budeš trochu dělat drahoty dokážeš koupit 1,8 LTZ za 340 000 max.. Chce to trochu zasmlouvat a slevička je na světě Ja šel do 1,6 protože jsem vlastně původně vůbec nové auto kupovat nechtěl a těch 305 000 co jsem za tu funglovku LT+ dal už i tak bylo 100 000 přes původní uvažovaný limit :D

Jen pro informaci z katalogové neakční ceny jsem v zásadě usmlouval přes 100 000,- kč Z akční ceny která v době koupě byla nějakých 328 900 včetně metalízy je to - 23 900,-
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
James
Příspěvky: 4
Registrován: čtv črc 05, 2012 22:15

Re: Novy Cruze jaky motor a dealera?

Příspěvek od James »

Doyle píše:Neboj věř že jak projevíš vážný zájem a budeš trochu dělat drahoty dokážeš koupit 1,8 LTZ za 340 000 max.. Chce to trochu zasmlouvat a slevička je na světě Ja šel do 1,6 protože jsem vlastně původně vůbec nové auto kupovat nechtěl a těch 305 000 co jsem za tu funglovku LT+ dal už i tak bylo 100 000 přes původní uvažovaný limit :D

Jen pro informaci z katalogové neakční ceny jsem v zásadě usmlouval přes 100 000,- kč Z akční ceny která v době koupě byla nějakých 328 900 včetně metalízy je to - 23 900,-
Diky za odpoved.

1.8 LTZ za 340 tis zni primo bajecne

nejake doporuceni na dealera na konkretniho dealera s kterym je spokojenost?
Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy Cruze jaky motor a dealera?

Příspěvek od Doyle »

Oslov jich více a neváhej porovnat.. Rozdíly se najdou. ja kupoval v BS auto brno.. BS je i v Praze.. a co se týče financování.. na to bacha chce to dobře počítat hodně produktů ma na sebe navázánou pojistku od nich co zdánlivě ušetříš to zaplatíš na popjištění navíc. Pak záleží taky na tom kolik máš svých a kolik potřebuješ pujčti .. ja potřeboval 122 000 nakunec u mne na celé čáře vyhrál raiffeisen leasing .. ta 2,5 roku přeplatím jen 12000 ! k tomu jsem se nikde jinde ani nepřiblížil navíc auto je od začátku komplet psané na mne a pojistku jsem si výhodně mohl vyřídit sám
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Novy Cruze jaky motor a dealera?

Příspěvek od denny »

Já kupoval předváděcí vůz u auto-horecka.cz. Jednalo se o Cruze 1,6 91KW MY2011, měl najeto cca 3tís km a měl jsem ho za 279tís ve výbavě LS+ (dnešní označení je LT+). Ušetřil jsem cca 80tís za to že to byl předváděcí vůz a nestěžuji si. Jezdil s tím pouze majitel a zákazníci pokud se chtěli projet, ale pouze s majitelem :-)

Pokud bych ti ale měl poradit, tak bych vzal motor 1.8 asik :-) Táta má Orlando 1.8 a jezdilo se mi s tím o něco líp. Myslím tím rozjezd, že nebylo třeba to moc vytáčet atd :-) Za ten příplatek to stojí. Já v té době jsem byl omezen financemi a tak jsem vzal 1.6, ale nestěžuji si, jen někdy to chce opravdu kapku přidat plynu :-)

Mám to přes Chevrolet finance - Unicredit Leasing, ale na úvěr. Přeplatek zhruba kolem 40tís se mi zdá, a na 4roky. Pojištění jsem měl taky od Unicredit, ale po roce jsem žádal o odstoupení smlouvy nebo snížení ceny za pojistku, tak jsme se domluvili že ze 6300Kč ročně mi to snížili za 4300Kč a teď to mám u Kooperativy :-) Vysoká cena je taky způsobena, že to bylo moje první nové auto :-)

Přeji hodně štěstí při výběru a smlouváni ceny ;-)
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: Novy Cruze jaky motor a dealera?

Příspěvek od Honza H. »

Zdravím, já kupoval Cruze v Úvalech u Prahy v Carforyou. Měli akci na 1.6 LT+ za 310.000,- (a myslím, že jim tam stále tato cena visí).

Já Cruze kupoval s Fleet slevou (cca 10.000), a k tomu auto na proti účet, za 275.000,- + zdarma dálniční nebo povinná výbava.

Jinak bych to tedy vyděl za tu LT+ za s fleetem za 300.000,-.
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
Uživatelský avatar
lord_maxx
Příspěvky: 161
Registrován: pon bře 05, 2012 15:25
Bydliště: Praha

Re: Novy Cruze jaky motor a dealera?

Příspěvek od lord_maxx »

Ahoj, ja kupoval Orlando u Auto Staiger Praha, vcelku spokojenost, velmi prijemny pan prodavajici.

Nakoupili jsme v posledni den ctvrtleti a sleva oproti nabidce z pred trech tydnu byla 25 000 kc, coz rozhodlo pro nakup v Praze, jinak jsem byl ochotny nakoupit kdekoliv za levneji.

Ono take muze rozhodovat skladova dostupnost, ja bych asi nechtel cekat 3 mesice ... Ale nemeli jsme nijake prehnane pozadavky.
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ černá Carbon Flash
+ original hliníkové prahy
+ folie
+ aktuálně 17" originály, 16" zimní pneu na plechách čerpají síly ve sklepě
+ držák rezervy
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy Cruze jaky motor a dealera?

Příspěvek od VIP »

Čau. Jsem sice z Jihlavy, ale auto jsem si koupil v Trutnově u Autosalon Dědek. V Jihlavě jsem nepochodil s barvou. Když jsem nechtěl nabízenou stříbrnou, už se se mnou nikdo nechtěl bavit. Servis je tam v poho, ale prodejci néééé. Sice mě spotřeba vadí, že je vyšší než jsem očekával, ale budiž. Mě osobně stačí motor 1.6 i výbava kterou mám. I s tímto motorem se dá jezdit svižně. A černá barva je prostě nejhezčí :PP: :lol: -i !!!!!!!!!!!!!!!! V Jihlavě slevu nenabídl i když viděl, že jsem auto rozhodně chtěl. A kdoví, třeba bych to stříbrný vzal, kdyby šel s cenou dolů??!!! V Trutnově jsem ani o slevě nepřemýšlel, byl jsem rád, že jsem sehnal černou barvu a hned jsem mu řekl, že to prostě beru. Platil jsem hotově.
Určitě porovnej více nabídek, myslím, že se najdou velké rozdíly. Tak dobře pořiď a čau na nějakým srazu :PP: .
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“