Proč právě Cruze?

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od chrudoš »

Tak nam ted teda pekne osekali net, takze uz skoro nic nemuzu, nastesti forum a auto.cz, kde travim dohromady nejvic casu, jeste nezablokovali :lol:
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Ja ho tak mám zabnlokovaný od začiatku, žiadne sociálne siete žiadne stránky, žiadne prasačinky :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Fabo
Příspěvky: 39
Registrován: sob kvě 28, 2011 15:26

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Fabo »

Karol W píše:Prajem dobrý večer.

Dnes som toto našiel na Yahoo: http://autos.yahoo.com/news/top-10-urban-cars.html

Pekné, nie?

Karol
Mna pobavila fotka pri Fieste. Na obrazku VW, pod odkazom Fusion :)
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Môžeme, ale ak môžem ja poprosiť tak do zvlášť témy v sekcií Pokec a už Vám to tam aj vytváram...
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
stenly
Příspěvky: 2
Registrován: stř zář 14, 2011 14:54
Bydliště: Praha

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od stenly »

Zdravím vás, omlouvám se za možná debilní otázky, ale hold se něco potřebuji dozvědět :D
Uvažuji o koupi Chevrolet Cruze WTCC World Champion LTZ 1.8 a tímto bych vás zkušenejších rád pozeptal jaké máte zkušenosti s vozem chevrolet cruze.
Nemám nikoho ve svém okolí kdo by měl tento vůz nebo jiný vůz chevrolet. Zajímali by mě negativa i pozitiva,na pohodlí,motor,výbavu i samotný nákupu atd...
Znovu se omlouvám za svůj blbí dotaz. Děkuji za trpělivost
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od tomask »

Odkut z Prahy ?
Carthell Prg
stenly
Příspěvky: 2
Registrován: stř zář 14, 2011 14:54
Bydliště: Praha

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od stenly »

Praha 22
saban
Příspěvky: 5
Registrován: úte bře 06, 2012 15:20
Bydliště: Praha

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od saban »

stenly píše:Zdravím vás, omlouvám se za možná debilní otázky, ale hold se něco potřebuji dozvědět :D
Uvažuji o koupi Chevrolet Cruze WTCC World Champion LTZ 1.8 a tímto bych vás zkušenejších rád pozeptal jaké máte zkušenosti s vozem chevrolet cruze.
Nemám nikoho ve svém okolí kdo by měl tento vůz nebo jiný vůz chevrolet. Zajímali by mě negativa i pozitiva,na pohodlí,motor,výbavu i samotný nákupu atd...
Znovu se omlouvám za svůj blbí dotaz. Děkuji za trpělivost
Výhody a nevýhody se můžete dočíst zde na fóru, jinak neni nic jednoduššího než příjít osobně na pobočku a vyzkoušet testovací jízdu ;)
Jakub Szabo - Prodejce CHEVROLET
Srba Servis: Praha - Modřany
email: jszabo@srba.cz | Pro kalkulaci jakéhokoliv vozu CHEVROLET
Uživatelský avatar
Sidik
Příspěvky: 21
Registrován: čtv zář 01, 2011 09:18
Bydliště: Brezno, Kosice

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Sidik »

stenly píše:Zdravím vás, omlouvám se za možná debilní otázky, ale hold se něco potřebuji dozvědět :D
Uvažuji o koupi Chevrolet Cruze WTCC World Champion LTZ 1.8 a tímto bych vás zkušenejších rád pozeptal jaké máte zkušenosti s vozem chevrolet cruze.
Nemám nikoho ve svém okolí kdo by měl tento vůz nebo jiný vůz chevrolet. Zajímali by mě negativa i pozitiva,na pohodlí,motor,výbavu i samotný nákupu atd...
Znovu se omlouvám za svůj blbí dotaz. Děkuji za trpělivost

Ahoj, ja mam auto uz nieco kratko vyse roka a zatial mozem povedat, ze som spokojny. Co sa tyka pohodlia, tak myslim, ze cruze je na tom velmi dobre, dokonca mojej mame sa lepsie sedi (ci uz v predu alebo v zadu) v cruze nez v novej face-liftovanej octavii. Ja som vysoky (cca 190 cm) a pre mna je tam miesta dostatok, jedine co mi vadi a aj viacerym kolegom tu na fore, ze laktova opierka je kratka a posuva sa pri opreti dozadu. Toto mohlo byt veru aj lepsie vyriesene... Co sa tyka polohovania sedadla a volantu, z mojho pohladu uplne postacujuce.
Podvozok:
kedze to nie je sportove auto, tak ten je skor pohodlny ako sportovy, ale vystaci v pohode aj v zakrutach. Ja mam iba 16" kolesa z vysokym profilom no ked neprecenis svoje schopnosti, tak to auto vie aj podrzat...1.8 wtcc co si spominal by malo mat 17-tky co znamena kusok mensie pohodlie (najmä na tych nasich "skvelych cestach"), ale zas by malo lepsie sediet v zakrutach. Cize podvozok hodnotim pozitivne.
Motor:
to by ti skor mali napisat ti co maju 1.8 lebo ja mam slabsi 1.6 a tu nastava otazka na co to auto chces ? Ak pretekat, tak 1.6 by ti bola malo, hoci po roku jazdenia mi ten motor ide lepsie. Maximalny vykon je postaveny vysoko, cize ak chces ist sviznejsie, tak musis tocit od 4000 do 6500 otacok. Bohuzial na to ake to je tazke auto, ani to ti najmä v kopcoch nejake svizne zrychlovanie neumozni. Ta 1.8 by mohla byt na tom lepsie, ale tiez, podla toho co som sa docital, to nebolo zrovna to po com srdce pretekara tuzi :) . Ale hovorim, nato sa musis opytat majitelov tych motorov. Co sa tyka prevodovky, tak radenie mi prijde take akurat, ani nie prilis dlhe drahy, ani nie prilis sportovo kratke, ale zisla by sa tam podla mojho nazoru 6-tka, ktora je myslim iba pri dieseloch... Spotreba je zase kusok vyssia, mne vychadza pri 1.6 benzine tych 7.5 l/100km a pri tych 1.8 priblizne tych 8l/100 km co nie je taky obrovsky rozdiel vzhladom na vyssi vykon co 1.8 ponuka ...
Vybava:
na bezne pouzivanie v pohode, mas tam vsetko co potrebujes, hlavne ocenujem cuvacie senzory (aj ked v sucasnosti sa uz davaju skoro vsade)...ja mam tu nizsiu vybavu LS+ co je pri sucasnych modeloch vybava LT a jedine co mi tam trosku prekaza je ten slaby displej, na ktorom prd vidno ked zasvieti kus slnka. Inac k vybave neviem co by som ti povedal kedze to je individualna vec a kazdy ma rad nieco ine...No myslim si, ze ta v ziadnom pripade nesklame a urcite nie ked chces vybavu LTZ... Tu by som este dodal nieco o kufri, ten ma pri sedane sproste urobene panty, takze ti trosku uberaju z ulozneho priestoru a dalsia vec, ze zvykne odijst spinac otvarania kufra...akurat vcera odisiel aj mne ... :evil: ... ale malo by to byt v ramci zaruky, takze iba odnesiem auto do servisu...
Nakup: u mna bezproblemovy, ale to tak byva ... "ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju"
Garancne prehliadky:
mal som zatial iba jednu, ale znova vychadzam aj z toho co som na fore cital...pri prvej prehliadke mozes ratat priblizne zo 160 € (u mna to bolo 180, ale niekde zas menej)...len tak aby si vedel aj z tohto hladiska nieco ...
Celkove hodnotenie: z mojho pohladu vydarene auto, hlavne co sa vyzoru tyka, taktiez pohodlia a v neposlednom rade ceny ... ale na tvojom mieste by som mozno este pockal na verziu kombi a ani nie tak na nu ako na nove motory, ktore by sa mali objavit, t.j. 1.4 Turbo benzin a 1.7 Turbo diesel ...
Ber toto ako subjektivny nazor a mozno sa kopec ludom nebude pacit, ale minimalne napisu co sa im na tom nepaci a budes z toho mat razom nazorov viac :D . Keby si mal otazky, kludne napis aj sukromnu spravu, rad ti odpoviem na vsetko.
Prajem vela stastia pri nakupe ;)
Chevrolet Cruze 1.6 LS PLUS
7.4 l/100
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“