Doba dodání

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
chester172
Příspěvky: 187
Registrován: ned zář 02, 2012 21:02
Bydliště: Mala Maca, okres Galanta, Slovensko

Re: Doba dodání

Příspěvek od chester172 »

jj nad tym som rozmyslal, buduci tyzden idem na skusobnu jazdu do Trnavy takze tam sa chcem popytat, a potom niekedy musim zbehnut do nitry a do BA. uvidime co z nich vyleze:)
Chevrolet Cruze 2.0D LTZ Biela Hatchback - zatial meno nemá, ale urcite nejake pekne vymyslim:)
Reklama
 

hurrican
Příspěvky: 12
Registrován: ned čer 24, 2012 23:40
Bydliště: Nitra, Slovensko

Re: Doba dodání

Příspěvek od hurrican »

V Nitre som objednaval Cruza v july a ze auto musi ist do vyroby tak zevraj dodacia lehota 3 mesiace (tak mam aj na zmluve dodanie do 3 mesiacov) Keby ho maju na centralnom sklade tak by to malo trvat 2 tyzdne ;)
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Doba dodání

Příspěvek od Pivson »

Pokud nastavá varianta zadání auta do výroby - je to opravdu 5 - 6 měsíců
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Doba dodání

Příspěvek od VIP »

Jak píše Iacobus, obvolej ostatní autosalony. Já jsem to taky udělal a měl jsem auto do týdne, jinak bych prý čekal 5 měsíců. A minulý měsíc jsme udělali to samé při koupi Avea a auto jsme měli za 3 dny :PP: :lol: .
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
chester172
Příspěvky: 187
Registrován: ned zář 02, 2012 21:02
Bydliště: Mala Maca, okres Galanta, Slovensko

Re: Doba dodání

Příspěvek od chester172 »

ups...to je trosku vela...asi zoberem taku farbu aka bude...aj tak ho planujem upravit:)
Chevrolet Cruze 2.0D LTZ Biela Hatchback - zatial meno nemá, ale urcite nejake pekne vymyslim:)
chester172
Příspěvky: 187
Registrován: ned zář 02, 2012 21:02
Bydliště: Mala Maca, okres Galanta, Slovensko

Re: Doba dodání

Příspěvek od chester172 »

Pekne...dobre vediet...aj ked mohlo mi to napadnut...lebo ked som sa objednaval na skusobnu jazdu...tak najrpv ze cruze vobec nemaju a ked som im povedal ze tak sa objednam inde....obrat mi dosiel mail ze max do dvoch tyzdnov ho maju v predajni :D
Chevrolet Cruze 2.0D LTZ Biela Hatchback - zatial meno nemá, ale urcite nejake pekne vymyslim:)
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Doba dodání

Příspěvek od VIP »

Mě říkali, že mají v Maďarsku nějaký centrální sklad a že jsou schopni do 14ti dnů od tud auto dovézt.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
chester172
Příspěvky: 187
Registrován: ned zář 02, 2012 21:02
Bydliště: Mala Maca, okres Galanta, Slovensko

Re: Doba dodání

Příspěvek od chester172 »

tak to by mi uplne pasovalo, a kedze som polovicny madar...tak by som aj mohol ist pre to :D
Chevrolet Cruze 2.0D LTZ Biela Hatchback - zatial meno nemá, ale urcite nejake pekne vymyslim:)
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Doba dodání

Příspěvek od smire666 »

Igen, nejaká tá centrála má byť v Budaorszi...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: Doba dodání

Příspěvek od Riko »

Aj moj cruz išiel do výroby,objednaný 30.12 2011 dodaný 17.6 2012 nikomu nepraje to čakanie!
Výbava vtedy LT dnes LTZ +koža + navigácia.
romanbarina
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 28, 2013 09:19

Re: Doba dodání

Příspěvek od romanbarina »

Já mám objednaného Cruze SW 1,4t LTZ od 8/2013 (slíbený termín dodání přelom roku 2013/2014. Díky tomu, že jsem chtěl lepší výbavu něž jenom LTZ tak se dalo auto do výroby... stále čekám kdy dorazí a jak tak zjišťuju ani hned tak auto nebude. O tom jsem se přesvědčil u prodejce tento týden. (navíc jsem chtěl bezklíč, sledování mrtvého úhlu, model MY14, rezervní kolo).
Od pondělí vozidlo budu nutně potřebovat!!!!
Čekám co si pro mě vymyslí, musím se hodně držet abych je neposlal do háje!!! :oops: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Doba dodání

Příspěvek od Krtek »

Teď koukam na cenníky Cruze a sedana dokázali během měsíce zdražit o 57 740 kč ! Celkem odvážnej počin když to tu chtěji do roka zabalit. A to koukam na nejlevnější akční cenu LS+ ! Připadalo mi divný že jsem okukoval Cruze pod 300 tisíc a najednou je nemaj pod 350 :-( Takhle brutus snad nezdražil nikdo
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Doba dodání

Příspěvek od 357 »

Mně tenkrát prodejce tvrdil, že při extra objednávce z fabriky budu čekat nejmíň půl roku, pokud si ale vyberu z centrálního skladu, tak je dodání prej většinou do tří neděl... Tak jsem si tedy vybral to z překladiště, a za necelý dva tejny volali, že už si ho mám převzít!
P.S.: U Dacie mi říkali, že to trvá 6-9 měsíců...
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Doba dodání

Příspěvek od VIP »

Já chtěl tenkrát černou barvu a tu neměli. Objednali by ho a říkali, že nejdřív v listopadu. Byl červen. -P
Vzal jsem nakonec skladovku v jiném městě a měl jsem ho za 4 dny. :PP:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“